.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    *пониква заглавие*

    [17:09:59] - Обич: какво мислиш за мен (общо казано и сериозно)
    [17:10:01] - Обич: всмис
    [17:10:15] - Обич: искам мнение от някой, който ме познава ирл
    [17:10:32] - Обич: щото май оставям тъпо впечатление
    [17:10:40] - Обич: погрешно и лигаво*
    [17:16:12] Цецко: аа ми погрешно и лигаво впечатление оставяш може би в повечето просто защото са интересно тъпи и не те разбират, и дори не се опитват да го направят, а моето мнение едва ли ще ти е от полза тъй като не знам до колко те познавам, основно от няколкото часа от практиката когато сме били заедно, но впечатлението ми от теб е страхотно най-общо казано, защото още от първия път когато те видях из коридора ми се наби в очите и остана там с ореолче, което впоследствие се и оправда, може би е силно казано, но тъй като пиша ще го кажа, харесвам всичко в теб, и външност, и вътрешност доколкото е видима и осезаема около теб и именно затова не мога да ти дам безпристрастно мнение което да отговори на въпроса ти, но като цяло той е безмислен, защото ако ти се чувстваш добре, няма особено значение от впечатлението което оставяш в останалите, ако те те разбират или се опитат да те разберат то винаги ще е правилно и няма за какво да се притесняваш
    [17:20:58] - Обич: душичка
    [17:21:07] - Обич: трябва да намеря някой, който да каже някой минус, щото си имам
    [17:21:57] Цецко: естесвено, че имаш, но като ти каже мислиш да ги променяш ли?
    [17:22:47] - Обич: не, просто искам реално мнение, нищо няма да си променям, защото си обичам лошите черти... бих променила страхливостта и нерешителността си ако можех, но не само защото някой ще ми ги изтъкне

    [17:28:00] Цецко: мишичевска работа (hug)
    [17:28:13] - Обич: (hug)




    Ако душичката ми излезе от тялото ми и ме погледне отстрани би ми се скарала много брутално.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Голям фен Аватара на DoubleDMG1
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    891
    i aз те обичам, ама само онлайн.
    Я все пытался кому-то что-то доказать,
    Но кто употреблял, тот знает: перец умеет ждать.

    everybody say: Путки да има

    «Алло, мам?»
    «Да, сынок, случилось что-то?»
    «Да, мамуля, мне срочно нужен доктор...»

  3. #3
    Само едно ще ти кажа - много хубаво , не е на хубаво

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си