.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    защо всички казват,че ние българите

    не сме задружни..примерно във Vbox7.com имаше един клип,дето едни хора помагат на моторист и обръщат колата и го изваждат и т.н ..та коментарите бяха ' това ако беше в България ' и т.н ..аз пък когато и където и да съм бил винаги съм забелязвал,че българите са задружни и си помагат..естествено не говоря за всички,но много пъти примерно цигани са се отваряли на българи и супер много хора са се застъпвали и т.н..
    понеже се включвам във всички състезания по футбол и както винаги има циганско училище и те обикновено след мачовете започват да се отварят и т.н ,бих казал,че след мача,когато циганите започнаха да си показват рогата абсолютно всички училища се събраха и ги изхвърлиха от стадиона..в смисъл това е само пример,всеки ден чувам,че казват,че не сме задружни и не мога да разбера защо?

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Има една приказка, че в ада само до казана на българите нямало дявол да пази някой да не излезне, защото ако някой тръгнел да се изкачва другите го дърпали надолу...
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    прекалено дебела тема, имаща потенциала да стане още по-дебела, гореща и никога не завършваща с нещо хубаво...
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    защото са ни големи патките и ако тръгне всички да вдигаме кола, ще си допрем и патктие, което си е гейско
    n00bs

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Циганите нали не са българи, за да го даваш за някъв пример, а разликата между расист и роден в България е, че расиста има шанс да се реализира.

  6. #6
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Защото повечето българи обичат да гледат сеир, и като има конфликт си стоят настрана и само се подхилкват

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си