- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Преса за коса до 60 лв
Плс помогнете търся си преса за коса ,хар съм една на Ровента http://www.technomarket.bg/products/...owenta-sf-3012 тази мисля че беше и я има в билата някоя от вас имала ли я и добре ли изправя защото моята коса от най-нищожното нещо се къдри и е ужас и ако не е препоръчайте ми друга ако има такава която да издържа 1-2 дни![]()
![]()
![]()
ще ви бъда благодарна !!
![]()
![]()
Добре изглежда. Няма да сгрешиш, ако се ориентираш и към марки като Белисима и Ремингтън.
Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.
мс мн![]()
Rowenta са професионални преси за коси-супер са...много бързо загравя за 1 мин.и много хубаво изправя...не ти препоръчвам да си взимаш от 60 лв-евтини са и са боклуци
мс![]()
![]()
Моята е такава и съм страшно доволна ! Доста време държи права косата
мс![]()
защото четох една тема за пресата на ровента , една жена се е оплакала че и е изпадала мн косата да не стане така и с моята
![]()
![]()
Много е добра тая преса.... Изправяла съм на една приятелка, ужасно къдравата и "непокорна" коса с нея и и държи по няколко дни. А с ръка на сърцето казвам... нейната коса е направо отвратителна... !!
мс![]()
![]()
![]()
мс![]()
Вземи си я и няма да сгрешишПървоначално написано от vampire_girl_
Моята за съжаление се счупи и сега съм с друга но изправя много добре и е с термо покритие