.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Хубава и кофти мишка

    Преди 3 месеца си взех мишка logitech М90, евтина, удобна, перфектна работа ми вършеше. Обаче и стана нещо и аз си я нося в мултирама да ми я смянят. Първо тоя ми обясняваше, че нищо и нямало на мишката, имал съм вируси. Показах му, че не е прав. Проблема се състоеше в това, че като цъкнеш веднъж левия бутон, отчиташе 2 клика. После почнаха да ми се оправдават, че нямали същия модел, трябвало да ида до магазина на цариградско за да ми я сменят или да изчакам няколко дни да я докарат до магазина на Солунска. Втория вариант е да си избера по-скъпа и да си доплатя, ама аз не искам да доплащам, вече плащах веднъж. Следователно ми предложиха по-евтина Canyon CNR-MSO01S, и за останалото левче разлика да си харесам нещо от магазина, в случая някво скъпо DVD(1 бр.). След цялата разправия взех новата мишка и двд-то и айде в нас, обаче какво се оказва. Новата мишка е с кабел на половина по-къс, айде търси усб кабел, не можах да намеря и се хванах та си направих. Хубаво, вързахме я, работи.
    От снощи насам се мъча да му свикна на тоя боклук. Първо, че скрола е твърд за натискане, нещо което аз ползвам редовно. Второ, че подложките на краченцата за от някъв смотан материал, който не се плъзга по бюрото, а скърца. Пойнтера не се движи плавно ами на подскоци по монитора и на моменти ми е трудно да уцеля това което искам да посоча. Трето скролера свети в някво гадно синьо, хич не ме кефи, ама то и в магазина нямаше особенно голям избор.

    В крайна сметка много разочарован, но поне реших да ви го напиша, да си направите сами изводите.
    Друго което ми прави впечатление е, че това е втория продукт на Logitech, който съм купил от Мултирама и се разваля. Предния беше уеб камерата, дано не се развали втори път, че не знам как ще се оправям с ония калъфи.
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Проблема не е в мултирама, а в моделите на logitec.

    http://forums.logitech.com/t5/Mice-B...blem/td-p/3294

    В нета има доста информация, как се оправя този бъг, не е било нужно да я връщаш.

    Logitec sux btw.

  3. #3
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Вирус в мишката от сервизите могат да ти кажат мн неща и да ти вземат 50 лв за нищо

  4. #4
    Ама аз не, че не мога да си я оправя. Мога, ама що да го правя като си имам 2 години гаранция.
    Повече ме е яд на тия тъпанари от мултирама, ако бях някой балък щяха да ме пратят да чистя вируси и да бера ядове. Защо трябваше да се правя на интересен и да тропам с крак за да ме вземат на сериозно. Големи убитаци са, не ви препоръчвам да си купувате каквото и да било от там..
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    София
    Мнения
    10
    Затова си взимайте мишки на Delux от по 10 лева и си живейте живота...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Хаха в Мултирама нищо общо с рекламата им, некви пълни оливъри работят там, къде нищо не разбират и като ги питаш нещо хънкат и мънкат, иначе веднага ти се лепват с какво могат да помогнат и аз си викам на ум, като се разкараш....

  7. #7
    Супер фен Аватара на Oldschool
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    1 583
    Затова човек инвестира малко повече пари в качествена периферия и не я мисли с години. Имам мишка и клавиатура на Майкрософт, които са вече на 6 години - продължават да вършат перфектна работа.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Oldschool
    Затова човек инвестира малко повече пари в качествена периферия и не я мисли с години. Имам мишка и клавиатура на Майкрософт, които са вече на 6 години - продължават да вършат перфектна работа.
    Като отидох да си взимам logitech-a, бях тръгнал с намерението да си взема един модел на microsoft, oбаче видиш ли, обърнали целия склад и нямало абе направо...
    Дай му на лумпена злоба,
    окъпи глупака във власт,
    пусни го в тъмната доба,
    да раздава правда за нас.

    My Blog / Update 22.09.2011

  9. #9
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Моята оптична На Майкрософт ми кара вече половин година без бъгове.

  10. #10
    Мойта е KeyMouse - MADE IN CHINA пише отзад, но от 2002 не съм я водил на поправка и нищо не се е разваляло.

  11. #11
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Имал съм мишки на logitech,несъм доволен изобщо,като качество и цена!!
    Сега съм с Razer вече от почти 3 години и съм много доволен!
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  12. #12
    Голям фен Аватара на xJawz
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    590
    Аз съм с една Хама за 25лв от Технополис със син лазер(невидим за човешко око) и вече близо година не е правила проблем.
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    iSiktir бих избрал...

  13. #13
    Аз пък съм с такава мишка вече година и половина и съм много доволен от нея. Не дадох много пари, удобна е за хващане и скрола свети много красиво особено през нощта.

    И аз съм имал проблеми с Мултирама и повече не пазарувам там. Всичко при тях е по-скъпо, а некачествено. Преди тази мишка имах друга от там и с нея не изкарах и шест месеца.

  14. #14
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Моята е LG High Speed Motion Optical Mouse XM420 USB Red, MCX4URGE Made in China и от 3 години нямам проблем с нея

    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  15. #15
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Сега си взех поредната Genius тъпня, една клавиатура и за пореден път се убеждавам да не взимам повече от тази марка. За сметка на това майкрософтската ми мишка, която ми я подариха нек'ви още преди 6 години, си бачка, въпреки многобройните удари и издевателства

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си