.
Отговор в тема
Страница 13 от 16 ПървиПърви ... 3910111213141516 ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 382
  1. #301
    bbreezyy
    Guest

  2. #302
    Цитирай Първоначално написано от li0n Виж мнението
    Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..
    Хахах ти просот ме уби.. Хахах немога да спра Не съм се целувала. А знаете ли как да се целувате. Хващаш си едно момиче или момче и започвате хДД

  3. #303
    Определено момчетата не трябва да започват с език, особено при първата целувка на дадено момиче.

  4. #304
    И при мен първата целувка беше голямото притеснение. Важното е да няма притеснение. От там нататък всичко става от самосебе си. Просто накланяте леко глава така, че устните да се докоснат съвсем леко и след това си идва отвътре.

  5. #305
    dobre de prochetox mn v forumi i pitax po golemi ot men kak da se spravq s moq golqm vrak pritesnenieto da az sum po zatvoren tip chovek i prosto nz kak da se spravq s nego nqkoi ako moje da mi kaje nqkakvi nachini da ne se pritesnqvam mn shte sum mu mn blagodaren a ne samo da mi kazvat nqma ot kakvo da se pritesnqvash ...

  6. #306
    всичко идва от само себе си и се получава

  7. #307
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Много ми е чудно защо има теми "не знам как да се целувам", а няма теми "не знам как да правя секс" (или аз не съм виждала)

  8. #308
    Цитирай Първоначално написано от Meonesssss Виж мнението
    Много ми е чудно защо има теми "не знам как да се целувам", а няма теми "не знам как да правя секс" (или аз не съм виждала)
    Защото какво му е толкова трудно, мъжа да пъхне..... в пу.... на жената, и да го движи напред-назад

  9. #309
    Цитирай Първоначално написано от li0n Виж мнението
    Съвет: Не си пъхайте езиците до сливиците на човека с който се целувайте. Не се опитвайте да го удошите..

  10. #310
    Първата ми целувка беше в 4 клас с една Самира. ''Ходехме'' мисля, че от седмица и се целувахме като приятели, само че по устата. Един път я изпращах до тях, и тя нали 8 клас, малко не беше наред с главата т'ва момиче, накланя се нали да ме целуне , както обикновено се целувахме ,и просто започнахме да се целуваме с език. Изобщо не помня как стана. После започнахме да се хилим като умрели...:Д :д С тая кака бяха много интересни три месеца.... ;д

  11. #311
    mishityyy^^
    Guest

    Red face

    Напълно вярно,аз лично се притеснявах много за първата си целувка.Беше ме срам,защото не бяхме сами.Но се случи.После след това дори не можех да обясня как го направих.Така,че не мислете много,а действайте.Не е толкова трудно.

  12. #312
    Това ми хареса хД

  13. #313
    Цитирай Първоначално написано от monchi1997 Виж мнението
    всичко идва от само себе си и се получава
    +1

  14. #314
    Taylor.Swift.
    Guest
    Браво! Наистина страницата се нуждаеше от такава тема!

  15. #315
    Taylor.Swift.
    Guest
    +1

  16. #316
    radinanina
    Guest
    Отпускаш се на автоматична, то подсъзнанието си знае работата

  17. #317
    най-хубавата целувка е с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците....

  18. #318
    Цитирай Първоначално написано от dr.lichev Виж мнението
    най-хубавата целувка е с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците....
    +1

  19. #319
    Повече от фен Аватара на hAwk_eye
    Регистриран на
    Dec 2014
    Мнения
    456
    най-хубавата целувка за мен е сутрин гаджето да те събуди със нея

  20. #320
    mimetyyy baby
    Guest
    А само френска целувка ли има??? ;S

  21. #321
    Имам един въпрос. Нося очила от доста време. На 15 съм , но още не съм имала гадже.(да знам ужасно е) та въпроса ми е дали очилата пречат по време на целувките или не?

  22. #322
    Повече от фен Аватара на hAwk_eye
    Регистриран на
    Dec 2014
    Мнения
    456
    Не.Имал съм момиче което носеше очила и не е проблем даже е по-секси със тях

  23. #323
    Защото моята приятелка, която също носи очила от скоро си има приятел и ми каза, че доста пречели.

  24. #324
    teodorrujevmalykpenis
    Guest
    nai hubavo probwai s baba ti, ako e myrtwa s dqdo ti, pyrwo mu hvani paketa sa dsa se vyzbudi, ako ne mu posviri na zlatnata gydulka na baba asen

  25. #325
    Цитирай Първоначално написано от monchi1997 Виж мнението
    всичко идва от само себе си и се получава
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си