.
Отговор в тема
Страница 4 от 16 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 382
  1. #76
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от lantisa Виж мнението
    Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?
    Обръщай, върти го както ти падне. То е интересно като става каша, иначе е глупаво.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  2. #77
    Добра тема, винаги е полезно да прочетеш една тема в повече.

  3. #78
    Съвет и от мен: Никога не засмуквайте устата на партньора си и не вкарвайте максимално езика си сякаш искате да му извадите сливиците.. Имах такъв приятел,като ме целуна за пръв път така след това гледах да избягвам такива целувки

  4. #79
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Видях една картинка, която е доста показателна.

    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  5. #80
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от lantisa Виж мнението
    Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?
    Вътре е нещо като танц, игра. Отпускаш се и се отдаваш на въображението. Може да му галиш езика настоятелно, да отдръпнеш своя когато не очаква, да го примамиш навътре, да му се предадеш, да му напишеш съобщение, квото решиш. Направи си преживяването, недей под строй!
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #81
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Като толкова се притеснявате за езика, разнообразете целувката. Захапвайте му долната устна и се отдръпвайте, после пак. Има хиляди начини.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  7. #82
    аз имам друг въпрос: преди да го целуна трябва да го срещна, в смисъл не може да ми по край мене и айде целувка с ЕЗИК, къде трябва да съм, какво трябва да направя преди целувката ? :I

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от bella_love Виж мнението
    аз имам друг въпрос: преди да го целуна трябва да го срещна, в смисъл не може да ми по край мене и айде целувка с ЕЗИК, къде трябва да съм, какво трябва да направя преди целувката ? :I
    Честно да ти кажа не е толкова трудно, колкото явно си го представяш. Когато сте двамата просто го закачай /дърпаш му якето, хващаш го за бузките, дърпаш го за шалчето/ и след това би трябвало от него да се очаква да те целуне, но ако все пак е недосетлив без думи тръгни към него и го целуни. Повярвай ми, ще се получи, няма нужда от притеснения.

  9. #84
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Като толкова се притеснявате за езика, разнообразете целувката. Захапвайте му долната устна и се отдръпвайте, после пак. Има хиляди начини.
    И полеко със зъбите, че понякога се прекалява и убива настроението. Не е нужно да откъснеш мръвка, леко да погъделичкаш е добре. Болката рядко възбужда (особено момчета).
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #85
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    И полеко със зъбите, че понякога се прекалява и убива настроението. Не е нужно да откъснеш мръвка, леко да погъделичкаш е добре. Болката рядко възбужда (особено момчета).
    Някой да говори за зъбки? Ако ти ги използваш, аз не го правя.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  11. #86
    Waww hora ne se vprqgaite tolkova a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha

  12. #87
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от Bebee13 Виж мнението
    Waww hora ne se vprqgaite tolkova a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha
    Бонбон, никой не се впряга. Спокойно! Само пиши на кирилица, защото не може на латиница.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от Bebee13 Виж мнението
    Waww hora ne se vprqgaite tolkova a kolkoto za ochite kazvali sa mi che kogato partniorut ti e s zatvoreni ochi po vreme na celyvkata zna4i te obicha
    Значи на мен доста хора ме обичат.. ;дд Това са глупости. Но иначе държа човека, с когото се целувам да е със затворени очи, защото в противен случай ми убива удоволствието.

  14. #89
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    ша се самозастрелям :d :d :d

    най-важното е да не сте яли чесън и да сте си мили зъбите, за да не смърдите на кенеф.
    +++ много вярно

  15. #90
    Колкото повече го мислиш толкова по-лошо може да стане...просто когато се стигне до този миг спри да мислиш за това и се отдай на мига )) от там на татък всичко ще стане супер.....само да не се впрягаш толкова

  16. #91
    Аватара на playDC
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    14
    Цитирай Първоначално написано от ICanSeeTheFireBurning Виж мнението
    Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? Просто иначе е все едно целувка по бузката...
    аз съм същата :Д
    Айде всички на купонаа.. !

  17. #92
    С език.

  18. #93
    доста полезна тема

  19. #94
    В темата перфектно е описано как да целунеш някого.... но ако някой реши да целува мен по този начин, аз бих се панирала, че ще оплескам нещо, че да речем, като си промуши езика в устата ми аз ще стоя като пън и нищо няма да правя ... Бих се отдръпнала точно за да си спестя излагацията от горно посочените неща.... но ако момиче се дръпне в такъв момент, момчето би се почувствало много гадно, а не съм лош човек, че да карам хората да страдат заради мен.... За да избегна разочерованията на момчето и мойте унизения, плз някой да ми каже какво да правя аз и езикът ми в такъв момент

  20. #95
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Не карайте партньора/ката си да се задушава!

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Бонбон, никой не се впряга. Спокойно! Само пиши на кирилица, защото не може на латиница.
    Ок вече ще пиша на кирилица

  22. #97
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Аз пък си мисля, че обикновената целувка, където влагаш чувства и си долепяте устните, езикът докосва устните на другия и после пак си оставате с прилепени устни е по-сложна, отколкото с език. Не знам защо, но за мен е така

  23. #98
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Аз пък си мисля, че обикновената целувка, където влагаш чувства и си долепяте устните, езикът докосва устните на другия и после пак си оставате с прилепени устни е по-сложна, отколкото с език. Не знам защо, но за мен е така
    Тва с целуването било голяма философия.
    Аз много садвам, като тръгна да целувам мойото и той ми тегли един език по устата, чак до носа, за да ме тролне.
    А той пък садва, като го ближа по краката, докато си бози на компа, изпитва ужас от това, а мен ме забавлява

    Та, да ви имам скучното целуване с език.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #99
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Моето по-принцип не е скучно, само казах, че с това целуване се изпитва повече "любов", отколкото страст

  25. #100
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    Без да обиждам никого, но само аз ли намирам тая тема за крайно глупава ? К'во ще рече как да се целуваме ? Нек'ви правила ли има xD Всеки се целува както може, както му харесва, както иска. Второ, не мисля че това е нещо, което може да се обясни. Все едно да обясниш на някого как да кара колело, кола или нещо подобно което става само и единствено като се хванеш да го правиш. Та с две думи - практика му е майката. А и в крайна сметка съм убеден, че не съм само аз този който ще каже, че не е толкова голяма философия да се целуваш. Най-важното е да се прави с чувство.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си