.
Отговор в тема
Страница 6 от 16 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 382
  1. #126
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Леко безсмислена е темата.

    Все пак това е нещото, което се извършва инстинктивно и подтикнато от чувствата.
    Когато сте отпуснати и не се притеснявате - всичко ще е повече от идеално .
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  2. #127
    И аз мисля, че е малко безсмислена Все пак, ако наистина се стигне до целува, даже няма да се сетите за всички статии и форуми и т.н. които някога сте чели Първата целувката става мигновено и неочаквано и точно това и е хубавото

  3. #128
    на мен първата ми целувка беше доста неочаквана.. бях да рождения ден на моя приятелка и едно момчето, което харесвах ме целуна, а аз никога не се бях целувала с език ;XX бях в шок но след това като ме целуна още няколко пъти свикнах.. така, че до всички притеснени няма нищо страшно в целувката стига да е с подходящия човек..! )

  4. #129

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от fifito19 Виж мнението
    Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
    Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа Все се уцелваме...

    На уплашените момичета и момчета, на които им предстои искам да кажа нещо.. НЕ се страхувайте! Точно преди целувката е адски стресиращо, адски изнервящо и си несигурен трепериш местиш поглед, нов момента в който я почувстваш, точно както казват- наистина става от само себе си- всичко се изпарява и ти става хубаво.
    така че, спокойно и напред!
    честно казано не местих поглед защото не очаквах целувка пред толкова много хора, но след нея вече да защото не знаех какво да правя ако целувката се повтори

  6. #131
    Първата ми целувка с език се случи на петък 13 срещу събота 14 през юли 2012 . Случи се с момчето, което харесвам от една година, но проблема беше, че аз съм на 12, а той на 15. Стана когато бях на лагер на море с него и една вечер, когато всички от стаята заспаха и аз и той останахме сами. Тръгнах да си ходя в моята стая, но той ме спря и каза че ще спя в тази стая. Аз легнах до него и дойде време за първата целувка.....Беше пълен провал!!!!! Колкото и форуми да чета тази целувка бе ужасна! Сега не знам какво да правя??!!....

  7. #132
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Безсмислена е темата.


    В 99% процента от случаите първата целувка се случва неочаквано , а в такъв момент ви уверявам, че няма да се сетите дори за една дума от това, което сте чели в книги, интернет, форуми.

    Най - важното е да сте отпуснати и да не се притеснявате.
    И ще бъде така, все едно сте се родили опитни в тая област.

  8. #133
    И на мене това ми беше грешката, че не се отпуснах ами се панирах да не сбъркан някъде. И разбира се беше пълен провал!!!!

  9. #134
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от chrisy26 Виж мнението
    И на мене това ми беше грешката, че не се отпуснах ами се панирах да не сбъркан някъде. И разбира се беше пълен провал!!!!
    Шит хепънс.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #135
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Хаха и аз преди по цял ден ги четях тия теми с надеждата,че ще науча нещо,но просто нямаше смисъл от всичкото това четене.И при мен първата целувка не беше кой знае какво,защото после бях меко казано разочарована,но след това вече ми хареса.

  11. #136
    Първата целувка е ''най-страшна'',но после разбираш,че е фасулска работа

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от fifito19 Виж мнението
    Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
    Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа Все се уцелваме...
    За носа не знам, но ми се е случвало да си ударим зъбите
    Иначе и аз бях притеснена за първата ми целувка и помолих една приятелка да ме научи
    Става си от само себе си, просто се отпуснете и не го мислете много, много!

  13. #138
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:



    Мнения? ^^

  14. #139
    Повече от фен Аватара на mechone
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    375
    Цитирай Първоначално написано от lamer4e7o Виж мнението
    Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:



    Мнения? ^^
    харесва ми.

  15. #140
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от lamer4e7o Виж мнението
    Ето и едно gif-че за тези, които все още не са много наясно с нещата:



    Мнения? ^^
    +++++++++++++++++++++

    Но така на улицата няма как да се целуваш всеки ден.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  16. #141
    лошо ли е ако се учиш с някой???

  17. #142
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    В смисъл?

  18. #143
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от nichilori Виж мнението
    лошо ли е ако се учиш с някой???
    не, дори да е с момиче или приятел.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  19. #144
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    +++++++++++++++++++++

    Но така на улицата няма как да се целуваш всеки ден.
    Все пак и на улицата съм виждал някои как се целуват така…

  20. #145
    всъщност вече пробвах ама нз.... странно е. казах на един мой фр (момче) за това и тои ми каза че е мн по различно с момче.той щеше да ме учи но аз не исках, той ми е като брат. и всичките ми познати които съм питала как да се науча ми казват че става от само себе си

  21. #146
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    То ти идва отвътре, няма как да се научиш.

  22. #147
    Цитирай Първоначално написано от ellieuphoria Виж мнението
    Моят въпрос е от части странен. Харесваме се с едно момче, обаче, ако в момента когато той поиска да ме целуне аз не съм много възбудена, добре ли да се целунем? Или да го отблъсна?
    много филми гледаш ;д
    <3 The Vampire Diaries <3

  23. #148
    като цяло целуването е талант, не на всеки спазващ тези правила му се получава

  24. #149
    най-лесно е първата целувка да е неочаквана. предполагам за момичетата е по-лесно, защото обикновено момчетата предприемат първата крачка или поне във вашият случай ще е така.
    ей така както си говориш или си ровиш в чантата и за светкавични части от секундата усещаш една ръка на врата ти, една глава пред носа ти и........ като свършите не знаеш какво се е случило и как е станало, само знаеш, че си удовлетворен и ти е яко.

  25. #150
    Целувката е нещо красиво и аз много съм се вълнувала най-вероятно, но после идват и по-интересни неща.Това, което правя аз е просто да се напасна с човека, лесно се разбира как точно се целува и иска да се целува този срещу него.Съветът ми е да не бързате, а ръка, галеща тила, също е привлекателна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си