.
Отговор в тема
Страница 7 от 16 ПървиПърви ... 34567891011 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 382
  1. #151
    Кирилицата е задължителна

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 08-19-2012 на 16:05

  2. #152
    Аз бях същата преди първата си целувка...Накъде да си наклоня главата?Какво трябва да правя с езика си когато той ме целуне? Дали ще се получи добре? Ами ако не му хареса целувката? и тн. Иии изведнъж когато дойде момента да се целунем забравих всичко.Просто затваряш очите си,отпускаш се и всичко ще стане от самосебеси...Просто не се притеснявайте и гледайте да не отделяте много слюнка,защото тогава вече става гадно... А да и да не забравя..мийте си редовно зъбите,защото няма нищо по-отвратително от целувка,с човек на който му мирише устата иии общо взето това е ) инъче от там нататък нещата се нареждат сами )

  3. #153
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Е, има си дъвки все пак… ^^

  4. #154
    Да но ако е дъвка то поне нека е качествена... в смсл. Orbit,Five и тн. защото само тези по-скъпите наистина освежават устата.. ;d

  5. #155
    Повече от фен Аватара на SunnyWinter
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    385
    И все пак не е зле да си с измити зъби

  6. #156
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Е може да си си измил зъбите, но да си ял нещо навън, което да ти е развалило приятният дъх. Задължително дъвка. Пък и само да си говориш с някой с лош дъх си е неприятно изживяване.
    ^^^
    Бургас <3

  7. #157
    да бях видял темата по - рано... Толко ми беше трудно първия път ама кво се прави Иначе доста добра тема !!

  8. #158
    след целувки по филмите викат:: ооо ти ми отвърна на целувката.Какво ще рече това? че и тя си е мърдала езика ли ;д ако момичето не иска да отвърне на момчето какво прави

  9. #159
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от Ariia Виж мнението
    Аз бях същата преди първата си целувка...Накъде да си наклоня главата?Какво трябва да правя с езика си когато той ме целуне? Дали ще се получи добре? Ами ако не му хареса целувката? и тн. Иии изведнъж когато дойде момента да се целунем забравих всичко.Просто затваряш очите си,отпускаш се и всичко ще стане от самосебеси...Просто не се притеснявайте и гледайте да не отделяте много слюнка,защото тогава вече става гадно... А да и да не забравя..мийте си редовно зъбите,защото няма нищо по-отвратително от целувка,с човек на който му мирише устата иии общо взето това е ) инъче от там нататък нещата се нареждат сами )
    пффффффф даааа а мене как не ме е гнусссссссссссс............

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от Shaolina Виж мнението
    абе няма нищо такос прай го така сеедно ръгаш чушки в боба
    е не, u made my day а по темата ;пп не е толкова трудно, колкото си мислят тези, които не са опитали като се целувах за пръв път..напрао с език започнахме. ;д...и момчета, чувството някой да си напъха езика до гърлото ви НЕ е много приятно

    П.П: темата е много добра

  11. #161
    Благодаря, благодаря, че пусна такава тема ох вече може да се каже че съм по спокойна.
    Радвам се че се сети и че сподели с нас.

  12. #162
    Когато човек се притеснява няма да му се получи, най-важното е да си отпуснат и всичко ще мине по вода.

  13. #163

    М да.. полезна темичка !!! Макар че просто трябва човек да се отпусне и да целуне този срещу него, но ги има и такива, по-притеснителни Иначе това за "целия език" е много важно, да не се допуска!

  14. #164
    Много съм благодарен за темата сега се чувствам по-самоуверен ! Благодаря !

  15. #165
    Аз много се притеснявах... дали на него ще му хареса? колко дълго трябва да се целувам? и т.н.
    Не е сложно, в началото се притесняваш повече... поне според моите "целувчени изживявания"

  16. #166
    Няма урок за това, целувката идва в правилния момент също и човек.

  17. #167
    Gadjeto mi ne moje da se celuva opitvam se da go nau4a no ne stava... v men li e problema ?? Kogato zapo4nem i toi go pravi prekaleno burzo ... ii ligite sa mu v pove4e :X

  18. #168
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    Ако почнеш да пишеш на кирилица съм абсолютно сигурен, че ще се научи !
    "Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"

  19. #169
    Без лигии ;д

  20. #170
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    При всеки е различно с първата целувка.Едни са по притеснителни,други пък не.Абе свиква се как да се целуваш.не си първата/първия,който не знае как да се целува,все пак никой не е роден научен.С времето ще се усъвършенстваш и ще се целуваш много по-добре.

  21. #171
    Нормално е като не си го правил да се чудиш как е, да питаш приятели ккаъв е техния опит... И въпреки, че си събрал много информация, най- често като дойде моментът... забравяш за всичко казано, чуто или прочетено досега. Оставате само двамата, във вашия миг. Единственото необходимо нещо е да се усещате... Дори да не знаете как се прави, когато има взаимност между вас, целувката ще се получи и не само това, а ще се хареса и на двамата. В този момент не мислете за "как се прави точно?", а се насладете на удоволствието. Тялото и мозъкът ви ще се насочат към най- правилния начин. За да бъде приятно и за двамата, поддържайте отлична хигиена. Това с дъвките е супер решение- винаги си носете по няколко

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от Luidgie Виж мнението
    Ми аз така като преглъщам - да не зема да глАтна езика на партньора? :С

  23. #173
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Няма полза от всякакви такива ръководства за това какво трябва да се прави и какво не. Просто се случва и някак си забравяш всичко което си изчел..

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от DennisCobain Виж мнението
    Няма полза от всякакви такива ръководства за това какво трябва да се прави и какво не. Просто се случва и някак си забравяш всичко което си изчел..
    Съгласна съм! Ние много обичаме да се водим от някакви предварително зададени схеми, но всъщност рядко са ни нужни.... Като дойде моментът, всичко се случва

  25. #175
    За целувката няма урок. Дърпаш я до теб и гас. (^^)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си