.
Отговор в тема
Страница 9 от 16 ПървиПърви ... 5678910111213 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 382
  1. #201
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    Здравейте ,приятели!! Днес беше много вълнуващ ден ,но и в същото време някак си гаден..Отказах да стана гадже на момчето ,което харесвам.Отказах му ,защото може би не съм готова да кажа на мама и тате ,тъй като той ще ми е първия и малко ме притеснява това как ще реагират.Точно затова се отказах.Затова не изпълних мечтата си .Казах му лятото ще бъда твоя. А той каза аз мога и до другата година да те чакам-обичам те, и продължи да пише това цяла вечер ,просто е толкова добър и нежен, не съм срещала такова момче.И точно заради това го харесвам.Рядко се срещат такива момчета.Познаваме се от у-ще .Понеже съм 8 клас-зайчее и той също е такъв и беше любов от пръв поглед.От един клас сме и нз сега какво да правя.Просто каза ,че може да изчака.Казах му да си намери друга , а той каза ,че такова нещо не би направил -аз също ако бях на негово място.Ама ще ми е за пръв път и се тревожа много ,пък и майка татко се едно нямам пък съм тръгнала по гаджета. ПОСЛЕПИС НА 15 съм ПОМОЩ
    1во) Нормално е да се притесняваш
    2ро) За какво по дяволте трябва да казваш на вашите !? WTF
    3то) Кой ще те чака до лятото...

  2. #202
    Как да се целуваме? С мерак и страст!

  3. #203
    Аз лично бих предпочела момчето да бъде нежно, да не прави резки движения,да ме прегръща докато ме целува..и т.н. Всичко по най-най-най романтичния начин! :*

  4. #204
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    Не ги слушайте , че няма от какво да се притеснявате , аз ако се наложи да се целувам фейла е 100% , така че не при всеки нещата се получават .. Да не разказвам че ще стана за смях .
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  5. #205
    yaniboom
    Guest
    Пиши на кирилица

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 03-07-2013 на 17:22

  6. #206
    Lol не че съм експерт, ама не е нужно от първия път с език.. нещата постепенно стават. Има много въпроси от сорта на: къде да си държа ръцете, да гледам ли.. хора, какво го мислите, нещата просто се случва. Ако толкова много се стараете да е перфектно, надали ще се получи нещо.. импровизация

  7. #207
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от Monii ..~ Виж мнението
    да гледам ли..
    Нееее ;д.

  8. #208
    WooHoo
    Guest
    За целуването, ясно. Но според вас на каква най-ранна възраст е нормално тийнейджърите да се целуват с език? И как се възприема това от възрастните?

  9. #209
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от WooHoo Виж мнението
    И как се възприема това от възрастните?
    Един "възрастен" може да го възприеме по един начин, друг - по друг. Няма нищо нередно, както вече се каза и в темата ти. Знай го и за пред вашите, и за пред който там те бърка, и само защото е възрастен, не му позволявай да ти вменява друго. Без да се караш, обясняваш на който си притеснила, че не виждаш нищо лошо в това, което правиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #210
    Пиши на кирилица

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 04-04-2013 на 17:06

  11. #211
    Направо секс, иначе няма как!

  12. #212
    Аватара на richa96
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    gabrovo
    Мнения
    15
    целувката е нещо съвсем естесвено. ако прекалоно много четеш за това накрая ще се объркаш нужно е само да се отпусниш и ще стане естествено

  13. #213
    Цитирай Първоначално написано от Luidgie Виж мнението
    Ох ама много ми е притеснено... после к'во без език ли ще я кара? :С Ми ако докато дишам през носа, се задавя? Мале, мале мноо страшно!
    Споко бе XD

  14. #214
    евала за темата такива като мен които обичат да са по-информирани ще я прочетат

  15. #215
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite Виж мнението
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    Това е яко!!!!!!!

  16. #216
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite Виж мнението
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    и според мен е така......веднага всички започват с език

  17. #217
    .... внимавай да не го удушиш

  18. #218
    kate.m
    Guest
    Идва си от вътре! Само не трябва да се притесняваме

  19. #219

    Red face

    Цитирай Първоначално написано от daniela0108 Виж мнението
    Отпускаш езика колкото можеш, ако е много стегнат не се получава добре
    съгласна съм ! Трябва да бъде отпуснат не само и езика , но и самият човек иначе стои на тръни и се панира. Първата целувка с език е най - хубавата мога да кажа защото остава най - голяма емоционалност!

  20. #220
    just_smile_to_me
    Guest
    Всички са прави не го мисли много много ... а и ако момчето вече се е целувало то ще те предразположи и всичко ще се случи спонтанно. Това с езиците наистина е грубо при мен не ми се е случвало такова натрапчиво целуване с език, но пък виж това с лигавенето мен лично не ми харесва!

  21. #221
    Ами... аз съм на 15 . И от месец си пиша с момче което точно не харесвам , но не искам да му разбия сърцето . Преди няколко дена той се опита да ме целуне , но аз се отдръпнах . Казах му, че не съм готова . Сега след няколко дни миля че вече съм готова , но не знам как да пот ходя . ... Помощ

  22. #222
    ttunaeva
    Guest
    нещо важно!!

  23. #223
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от ttunaeva Виж мнението
    нещо важно!!
    а?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #224
    боже ;д и ако оттука човек може да се научи как точно трябва да се целува...
    чувството си идва отвътре и се оставяш по ''течението'' , нищо особено.

  25. #225
    xat6eptus
    Guest

    Talking

    dobre de a ako mom4eto ne trugva s ezik a momi4eto iska frenska celuvka kakvo se polu4ava??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си