.
Отговор в тема
Страница 15 от 16 ПървиПърви ... 5111213141516 ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 382
  1. #351
    Monstunter
    Guest
    Както се казва "Just do it" не е нужно знание а практика за тази работа )))


    -----------------------------------------------
    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  2. #352
    това беше добре харесами някои май проверяват в какво състояния са сливиците

  3. #353
    Доста полезна тема. И аз никога до сега не съм се целувала и определено темата много ми помогна.

  4. #354
    Хаха спомних си моята излагация !!!!!

  5. #355
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Темата на някой съм убедена че ще помогне

  6. #356
    Каквато и да е целувката,важното е да е от сърце.Всеки от нас в началото се филмирал дали се справя добре и какво ако се изложи. Няма значение просто опитвате и с времето ще напипате ритъма. Иначе не се бях замисляла,че може да бъде обяснено това... https://www.actualno.com/curious/zas...ws_529951.html

  7. #357
    Как да се целуваме: С мерак.

  8. #358
    Хахах, това с френската ми навява разни спомени. За себе си бих казала че съм average, не съм искала мнение как се целувам. Но просто няма как да забравя за първата си целувка с бивш... който се опита да ми пусне език, но тъй като дотогава не беше имал приятелка преди мен.. му беше и за пръв път. Няма да казвам колко зле беше, хубавото е че бях chill и просто игнорирах това и горе-долу го насочих.
    Момчета моля ви ако не знаете как, не с език на първата целувка.

    Just do it е много правилно. Първата ми целувка някога също беше фейл, защото след нея бях с поглед елен пред фаровете на кола (.. как беше израза?). Тогава си мислех айде да минава и да се свършва и не ме интересуваше с кого е (беше с първия ми приятел с когото си знаех че няма да сме заедно дълго). Сега не ми е се тая и бих искала да съм я запазила за специалния - сегашния ми приятел. Но пък погледнато от друга страна, нямаше да имам абсолютно никакъв опит.
    Последно редактирано от Bisha : 12-31-2016 на 12:53

  9. #359
    Аз не мога да разбера какво трябва да означава да си играем с езика на партньора си! Някакви идеи?

  10. #360
    GAY888
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Monster.better.than.hell Виж мнението
    Аз не мога да разбера какво трябва да означава да си играем с езика на партньора си! Някакви идеи?
    Представи си, че ближеш близалка. Нещо такова. Така ми каза приятелката ми и се получи горе-долу.

  11. #361
    emi4a69
    Guest
    бъдете нежни, колкото се може по-малко лиги, не си напъхвайте езика

  12. #362
    Цяла тема за една проста целувка. Пъхаш езика и к’вот стане. Ай, 4ao.

  13. #363
    kim_jong_un
    Guest
    искам да чукам една леко атлетка която има уникален задник!! Искам да и го лижа и да и скъсам путката от чукане!!! Кажете какво да правя???

  14. #364
    Цитирай Първоначално написано от kim_jong_un Виж мнението
    искам да чукам една леко атлетка която има уникален задник!! Искам да и го лижа и да и скъсам путката от чукане!!! Кажете какво да правя???
    Запознай ме с нея и ще ти помогна.
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  15. #365
    Ми при мен това стана бавно и постепенно.И двамата не се бяхме целували преди.Поне така ми каза приятеля ми тогава.С времето всичко си дойде на мястото...

  16. #366
    ! ОБичам онези,истинските българи,които действат СРЕЩУ другите,комплексираните,де билните,МЪРЗЕЛИВИТЕ,готови да натопят ,,приятел'',да го изложат,да го обидят,да го набедят.Аз лично съм с разведени родители и преживях ужасяващи мигове,в които майка ми,един прекрасен,любвеобилен,ДОБР Одушен,умен човек,беше обиждана всячески от семейството на биологичния ( ! ) ми баща ! Моля ви да се вразумите,съграждани,сънар одници,съотечественици,съб ратя.Не се обиждайте по статии,нито в реалността,защото дарът,който ни е даден от Бога-това да принадлежим на една рядка ( !) нация-трябва да бъде оценен-защото ние В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ СМЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО-а какво правим вместо това да оценяваме този блажен фактус-НИЕ СЕ ИЗПОБИХМЕ,ИЗПОКАРАХМЕ СЕ,НАРАНИХМЕ СЕ,НАГРАБИХМЕ СТРАНАТА НАРЕЧЕНА БЪЛГАРИЯ И Я ИЗПРОДАДОХМЕ(НО НЕ Е ЕСТЕСТВЕНО ТОВА НАЙ-ВАЖНОТО И ПОТРЕСЯВАЩОТО),А НАЙ-ВЕЧЕ СМЕ ГОЛЕМИ ЗАВИСТНИЦИ,А НЯМА ЗАЩО ДА ЗАВИЖДАМЕ,ТЪЙ КАТО НИЕ СМЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО,И ФАКТИЧЕСКИ,БЪЛГАРИ МНОГО НЯМА,ЗАТОВА НЯМА ЗАЩО ДА ЗАВИЖДАМЕ,ФАКТЪТ САМ ПО СЕБЕ СИ,ЧЕ НЯКОЙ Е БЪЛГАРИН,ТРЯБВА ДА МУ ДАВА УВЕРЕНОСТ,ДОБРА ДУША,докато ние всъщност парадоксално си завиждаме ( ???? ) и се комплексираме ( ???????????????? ) .Призовавам ви,да станете съратници на новите българи с голямо ,,Б'',и въпреки че ,,българи'' се пише с малко ,,б'' ние непоклатими ще станем,а най-вече добри,в случай че се вслушате в посланието на тази моя критика към народа мой !

  17. #367
    Дааам, така е в живота - притесняваш се, но после си щастлива!
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

  18. #368
    15 страници форум за нещо, което, признавам може да е полезно. Мога да кажа само едно:

    Такива бисери не бях чел никъде

  19. #369
    Първата ми целувка беше просто покъртителна. Може би аз се справих по-добре щото от 7 до 13 годишна тренирах на ръката си.

  20. #370
    Като гледам коментарите имам чувството, че може да се напише направо някакво указание за първата целувка. Не би ли трябвало просто да се отпуснем и да се отдадем на случващото се? Аз поне така мисля

  21. #371
    Момчета подхождайте креативно и романтично към вашите половинки и обект на охажване, всеки един малък жест ще бъде оценен!

    ---------------------------------------------------------------------------------
    Плюшено мече със снимка, изработка на колаж от снимки
    https://www.facebook.com/qkipodaraci/

    Изработка на колаж от снимки. Идеи за подарък.
    За повече информация : http://www.petardesign.com/
    Фейсбук страница:https://www.facebook.com/kolazhotsnimki/

  22. #372
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Мале като се замисля, че четох тази тема навремето като не се бях целувал още и ми стана много смешно
    Така де, като дойде момента изобщо не съм мислил за нищо от написаното тук хаха

  23. #373
    it's the most easiest and wonderful feeling in the world.

  24. #374
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    вкарваш езика и го въртиш, общо взето
    по-нататък повече и осъвършенстване
    <N>

  25. #375
    Започнете с основна малка целувка. Това трябва да отнеме около 3 броя за изпълнение. Погледнете в очите й.stories
    Докоснете лицето й или сложете ръката си около нея, за да се свържете с нея и след това бавно влезте или я изтеглете / издърпайте към вас.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си