.
Отговор в тема
Страница 5 от 16 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 382
  1. #101
    Пиши на кирилица

    $h@d0w

  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от IseeDEADbodies Виж мнението
    Без да обиждам никого, но само аз ли намирам тая тема за крайно глупава ? К'во ще рече как да се целуваме ? Нек'ви правила ли има xD Всеки се целува както може, както му харесва, както иска. Второ, не мисля че това е нещо, което може да се обясни. Все едно да обясниш на някого как да кара колело, кола или нещо подобно което става само и единствено като се хванеш да го правиш. Та с две думи - практика му е майката. А и в крайна сметка съм убеден, че не съм само аз този който ще каже, че не е толкова голяма философия да се целуваш. Най-важното е да се прави с чувство.
    Е, все пак хората се притесняват първия път. То веднъж като се пуснеш по течението е лесно, ама първия път доста ти трепери под лъжичката, така че не ги съди. Нека си питат.

  3. #103
    Може би с уста.
    Be careful what you wish for.. punk

  4. #104
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite Виж мнението
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    уууф кат' го напъхат целия, ще ме задушат бе :X

  5. #105
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite Виж мнението
    направи темата важна.

    съвет към момчетата (даже тези с повечко опит): не започвайте веднага с език или поне не го напъхвайте целия отведнъж. масово го правите, предполагам е някаква проява на страст, но е хубаво в началото да започнете по-нежно, за да ни предразположите. най-хубавата ми целувка евър беше с много докосвания с устни и съвсем леко дразнене с връхчетата на езиците.
    мдаа.. аз например обичам накрая на целувката леко да захапвам езика или устната (както и момчето да прави това) , обаче веднъж един замалко да ме изяде... тъй че ако наистина сте с повечко опит не се нахвърляйте със зъби, карайте го по-внимателно в началото

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?
    Не ;д много си е хубаво даже

  8. #108
    полезна тема!

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от Anonys Виж мнението
    Гъдел ли ви е като съвсем леко си търкат момчетата езика по устните ви ?
    Да, понякога, когато е много леко.

  10. #110

    Ох.. Честно да ви кажа, преди да започнеш да се целуваш, в главата ти остава точно една мисъл- на къде да си наклониш главата.
    Щастливка съм, никога с никого не съм си блъскала носа Все се уцелваме...

    На уплашените момичета и момчета, на които им предстои искам да кажа нещо.. НЕ се страхувайте! Точно преди целувката е адски стресиращо, адски изнервящо и си несигурен трепериш местиш поглед, нов момента в който я почувстваш, точно както казват- наистина става от само себе си- всичко се изпарява и ти става хубаво.
    така че, спокойно и напред!

  11. #111
    Моят въпрос е от части странен. Харесваме се с едно момче, обаче, ако в момента когато той поиска да ме целуне аз не съм много възбудена, добре ли да се целунем? Или да го отблъсна?

  12. #112
    Писането на кирилица е задължително

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 06-03-2012 на 05:24

  13. #113
    Според мен зависи от човека, с който се целуваш ... първото момче, с което излизах не можеше да се целува и от там и първата ми целувка не биваше .. мислех си, че е от мен и мина доста време докато пробвам отново с друг, но тогава беше приказно ... всичко си беше наред ^_________^ ... най-важното е да му се отдадеш ... притеснение ще има, но то си е част от тръпката

  14. #114
    Хора един съвет не всеки има опит това не се учи така то става от само себе си тоо като дойде моментът на вас всичко ще ви излезе от главата

  15. #115
    Не е чак толкова страшно! .. И аз си признавам,че съм чела по формучетата щото съм си притеснителна Първия път е голяма тръпка .. Изживейте мига

  16. #116
    Вижте на какво попаднах, смятам, че ще ви бъде интересно ))

    "Подпечатано с целувка" - Как различните зодии пишат любовни писма?
    http://www.belladonna-bg.com/2012/03...opi-zodii.html

  17. #117
    Не че нещо ама няма много смисъл от тая тема. Първо защото от един текст който го прочетеш веднъж не можеш да се научиш да се целуваш това с става с практика и второ няма за какво да се притеснява човек всеки минал през тоя път

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от fibichkaa Виж мнението
    Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига !
    !! ;д дамм..

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от inlovethesun Виж мнението
    Не че нещо ама няма много смисъл от тая тема. Първо защото от един текст който го прочетеш веднъж не можеш да се научиш да се целуваш това с става с практика и второ няма за какво да се притеснява човек всеки минал през тоя път
    Напълно съм съгласна!
    Според мен така само се стресират хората, които все още не са се целували. То самата целувка не е кой знае колко сложно нещо, всичко си идва от само себе си. Като четете теми по форуми няма как да се научите, затова излизайте и действайте

  20. #120
    Веднъж се целувах с едно момиче на нея й беше за пръв път и си въртеше езика с 300км/ч...

  21. #121
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Цитирай Първоначално написано от MaReNs Виж мнението
    Веднъж се целувах с едно момиче на нея й беше за пръв път и си въртеше езика с 300км/ч...
    Много смешно звучи

  22. #122
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Много смешно звучи
    Питаш ли ме как се чувствах....

  23. #123
    Здравейте , имам един проблен. Момиче на 13 год съм и сега си имам гадже, но той е по голям от мен. Въпросът е че ( ако може да не ми се смейте) той иска да ме целуне и знам че ме харесва , ама досега не съм се целувала с език и ме е срам да не сбаркам нещо да го охапя или незнам. Ами ако каже че не мога да се целувам добре... До сега всеки път овъртам защо неща , ама ми се струва че ако не го напрая ще си помисли че не го хар и ще скаса с мен.. Него също го е срам попринцип и от части тей кат отказвам можи да си мисли че не искам или нещо такова , МОля ви дайте ми съвет какво да направя ))

  24. #124
    Цитирай Първоначално написано от lowe_9933 Виж мнението
    Здравейте , имам един проблен. Момиче на 13 год съм и сега си имам гадже, но той е по голям от мен. Въпросът е че ( ако може да не ми се смейте) той иска да ме целуне и знам че ме харесва , ама досега не съм се целувала с език и ме е срам да не сбаркам нещо да го охапя или незнам. Ами ако каже че не мога да се целувам добре... До сега всеки път овъртам защо неща , ама ми се струва че ако не го напрая ще си помисли че не го хар и ще скаса с мен.. Него също го е срам попринцип и от части тей кат отказвам можи да си мисли че не искам или нещо такова , МОля ви дайте ми съвет какво да направя ))
    Ако и ти искаш да се целунете, просто го направи, не е голяма работа. Ако беше прочела какво е писано в темата до тук щеше да видиш, че всички са единодушни, че целувките се получават от самосебе си и не са особена философия.

  25. #125
    Цитирай Първоначално написано от ruthless. Виж мнението
    Ако и ти искаш да се целунете, просто го направи, не е голяма работа. Ако беше прочела какво е писано в темата до тук щеше да видиш, че всички са единодушни, че целувките се получават от самосебе си и не са особена философия.
    Напълно съм съгласен със теб започнем ли с приятелката да се целуваме просто... автоматично става

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си