Цитирай Първоначално написано от sh@d0w Виж мнението
поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "не знам да се целувам help", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. и аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "какво трябва да правя?", "дали няма да объркам нещо?" и прочие.

общо взето, целуването не е голяма философия. първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. докоснете ги няколко пъти. започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

по време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. това е! сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

важно е да не забравяте да дишате. през носа обаче, не през устата! внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

имаше и въпроси от рода на "къде да си държа ръцете, докато се целувам?". ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете
ша се самозастрелям :d :d :d

най-важното е да не сте яли чесън и да сте си мили зъбите, за да не смърдите на кенеф.