.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Работа за ученици

    Хора здравейте!Някой работещ 15 годишен човечец? Въпроса ми е много ли е трудно да се уредиш да раздаваш листовки с София и какво бихте ме посъветвали да се пробвам да работя все пак сам на 15(момиче) и нв навсякъде биха ме взели!Давайте предложения и споделяйте какво работите!Мерси предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    недей и да си мислиш да се занимаваш с листовки.... едни приятели се бяха захванали с това лятото, амм така злобно ги пребиха... а и ти си момиче.. още по-зле защо ти е да бачкаш... не, че и аз не искам, амм има време а и + това, т'ва по цял ден да обикаляш като луда из кварталите не си е работа, особено за толкова малко пари ...
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  3. #3
    ми попринцип много искам да стана по-самостоятелна и това би бил страхотен шанс искам нешо спокойно като работа би било прекрасно ако е с езици защото знам немски,но на моите години едва ли някоий би ме взел имате ли някакви предложения ваобще

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    378
    Даа и аз знам и немски и английски и се чудя къде биха ме взели на работа в Пловдив и какви документи трябват...
    Wild sexy bitch from Mainatown :P

  5. #5
    забрави
    освен лятото да продаваш сладолед или пък да разснасяш брошурки на някоя известна верига магазини.
    You're everything I thought you never were
    And nothing like I thought you could've been
    But still you live inside of me
    So tell me how is that

  6. #6
    в интернет нищо няма да намериш по добре ходи по някви големи марки и ги питай личо

  7. #7
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Те вече на 16 трудно взимат, макар, че може с едни документи от родителите, които удостоверяват, че детето им може да работи на 4 часов работен ден, камо ли на 15. Не знам..и да намериш нещо, няма да е много законно и по правилата ( имам предвид няма да имаш договор и т.н.) и е много вероятно да те излъжат с парите. Но все пак ако имаш познати, които могат да ти помогнат и се навият на собствена глава..

  8. #8
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Варианта ти е да работиш онлайн. Може да пишеш статии, може да правиш преводи и много други дейности, зависи от какво разбираш.

  9. #9
    На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  10. #10
    Повече от фен Аватара на needle
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    306
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi
    На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо.
    Ако се отнася за изкуства или някой друг талант, може да сключи договор, но трябва да е много голяма фирма и наистина да има изявени дарби.

    Няма смисъл да мислиш за работа сега, лятната ваканция, когато предполагам ще навършиш 16, може да отидеш в макдоналдс да видиш колко е гадно и да не се буташ дълго време за работа.

  11. #11
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    Цитирай Първоначално написано от needle
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi
    На 15 нямаш работодателя няма право да сключва договор с теб, следователно е много голяма вероятността да не ти плати изобщо.
    Ако се отнася за изкуства или някой друг талант, може да сключи договор, но трябва да е много голяма фирма и наистина да има изявени дарби.

    Няма смисъл да мислиш за работа сега, лятната ваканция, когато предполагам ще навършиш 16, може да отидеш в макдоналдс да видиш колко е гадно и да не се буташ дълго време за работа.
    ^мечтата на всяко момиче.... макдоналдс!!
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  12. #12
    Предлагам работа като рекламен консултант, която може да се работи когато ви е удобно по 1-2 часа на ден - свързана е със срещи с различни хора и представяне на каталози с продукти. Възнаграждението е от 80-100000 лв. Зависи от Вас! Ако се интересувате пишете на : saved_@abv.bg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си