.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346

    С коя програма?

    Искам да направя клипче на декстопа ми,та въпроса ми е с коя програма?Знам че с фрапс се прави за игри,но за декстоп не знам...

  2. #2
    Голям фен Аватара на naksdy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    765
    Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета
    Женско съм! Пикая клекнала...

  3. #3
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Цитирай Първоначално написано от naksdy
    Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета
    Камтазия е боклук, който товари сякаш строиш къща с компа си.FS е добра, но не и за снимане на десктопа, защото също товари повечко и се ползва най-много за снимане на клипове в нета например, когато не знаеш как да ги сваляш.
    BBFlashBack ползвай, а е може би най-добрата точно за снимане на десктопа, за работа с програма и т.н.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на WooDy
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    оmг о.О sмqтаi ;D
    Мнения
    471
    Най-масово уроците са снимани с Camtasia Studio



  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Снимат с Камтазията, защото нямат достатъчно акъл да мислят самостоятелно и правят първото, което им кажат.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Цитирай Първоначално написано от torVPN
    Цитирай Първоначално написано от naksdy
    Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета
    Камтазия е боклук, който товари сякаш строиш къща с компа си.FS е добра, но не и за снимане на десктопа, защото също товари повечко и се ползва най-много за снимане на клипове в нета например, когато не знаеш как да ги сваляш.
    BBFlashBack ползвай, а е може би най-добрата точно за снимане на десктопа, за работа с програма и т.н.
    BBFlashBack. ММм хареса ми,само че като правя клипче,после незнам как да го направя да е със звука....Като правя клипчето съм пуснал песен(от вбокс),но после на видиото няма никакав звук...

  7. #7
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Влизаш в настройките и задаваш да ти записва, но не виждам никакъв смисъл да го правиш, защото тя е направена точно за запис на екрана, а ти музиката сигурно ще минава от колоните, след това ще влиза в микрофона, а накрая звука ще е кофти.Какво ти пречи след това да добавиш аудиото към готовият клип.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Не знам как

  9. #9
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Не знаеш как какво?
    Музика към видео се добавя най-лесно и бързо с ФорматФактори.

  10. #10
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Почнете да задавате правилни въпроси. За да запишеш клип от сайт не е задължително да си снимаш десктопа. Най-лесно е с плъгин за браузъра, сваля едно flv или квото е там.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си