.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Повече от фен Аватара на svodnika
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Giannitsa
    Мнения
    388

    blackberry тарифа

    ква е тая blackberry тарифа с кво е по-различна от другите мобифони
    _√.I.ק_ PиtъЪм Баsttуна Να Saкkatи ©®™

  2. #2
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    къртят ти два пъти повече пари месечно
    тва е

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от DaNGeRousLy
    къртят ти два пъти повече пари месечно
    тва е
    не е само тва, като допълнителна екстра говориш два пъти по-малко.

    'ма нали си бизнесмен и си купил блекбери само щото е единствената джиджавка, която има криптирана връзка и ти банкираш през нета, нищо че няма аларма и други основни екстри .. пука ти за тарифния план )

  4. #4
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    блекбери
    само богаташите и мамините дечица имат такава шитня

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от DaNGeRousLy
    къртят ти два пъти повече пари месечно
    тва е
    не е само тва, като допълнителна екстра говориш два пъти по-малко.

    'ма нали си бизнесмен и си купил блекбери само щото е единствената джиджавка, която има криптирана връзка и ти банкираш през нета, нищо че няма аларма и други основни екстри .. пука ти за тарифния план )
    Тази пък глупост откъде я измисли ? Как ще няма аларма Освен това, екстрата за постоянна синхронизация с работния мейл си е доста оферта, като ти трябва свързаност извън офиса... Това е телефон стриктно за работещи на по-високите позиции, явно. Не съм гледал в България какви са тарифите за blackberry, предполагам, че са някакви с включени мегабайти интернет... Ей сега ще погледна xD
    Така...
    Ами на глобул, най-евтината програма е 23.50 на месец, за които получаваш 1500 минути + 1500 смс-а в мрежата на Глобул, 30 минути към другите мрежи и 100 мегабайта интернет трафик. За тоя телефон 100 мегабайта са малко, предполагам, зависи какво ще се прави де... Това е доста на оферта, при положение, че аз плащам 20 лева за същото, само че вместо 100 мегабайта имам неограничен интернет, само че след първите 15 пада скоростта xD

  6. #6
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Цитирай Първоначално написано от IncendiaSanctus
    Освен това, екстрата за постоянна синхронизация с работния мейл си е доста оферта, като ти трябва свързаност извън офиса...
    Кво? Екстра?
    Андроид си има синхронизация на мейл адресите още от излизането му
    АХАХАХАХАХХА

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от NaOH
    Цитирай Първоначално написано от IncendiaSanctus
    Освен това, екстрата за постоянна синхронизация с работния мейл си е доста оферта, като ти трябва свързаност извън офиса...
    Кво? Екстра?
    Андроид си има синхронизация на мейл адресите още от излизането му
    АХАХАХАХАХХА
    Браво. А знаеш ли кога излезе андроид, и кога е пуснато първото Blackberry ?

    http://bit.ly/v3s7DF

    Моля.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на svodnika
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Giannitsa
    Мнения
    388
    а не може ли да си е на обикновена тарифа
    _√.I.ק_ PиtъЪм Баsttуна Να Saкkatи ©®™

  9. #9
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Боли ме фара кога е пуснато първото бери. Аз ти говоря за сега, а не за преди 10 години, сещаш се нали? Сега да си купиш бери е липса на вкус и прахосване на пари, като реално няма с какво да се похвали пред другите марки телефони, да не говоря, че и тая клавиатура е толкова неудобна за писане, че няма накъде...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от NaOH
    Боли ме фара кога е пуснато първото бери. Аз ти говоря за сега, а не за преди 10 години, сещаш се нали? Сега да си купиш бери е липса на вкус и прахосване на пари, като реално няма с какво да се похвали пред другите марки телефони, да не говоря, че и тая клавиатура е толкова неудобна за писане, че няма накъде...
    Колкото хора - толкова и мнения. А какво да си купиш, евтин андроид телефон ? Нали се сещаш, че има и blackberry-та на цени под 450 лева например. За тия пари ще си вземеш не-много-як андроид телефон. Освен това, гледах преди малко - поддържа push мейл сървъри, ама е ад да се настрои, обясненията бяха 10 страници, на пръв поглед при търсенето ми в google xD
    А за клавиатурата - аз нарочно си търсех телефон с такава. Намерих си, и съм страшно доволен - по-удобно нещо не съм виждал, пиша по-бързо от каквото и да е.. Тъч скрийн клавиатура - по-голяма помия няма просто, никъде

  11. #11
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Най-евтиното бери, което видях, е Curve 3G 9300, което е около 400-450 лева. За тези пари получаваш:
    -малък дисплей с ниска резолюция БЕЗ touchscreen
    -2MP камера
    -BlackBerry OS 5.0 с ъпдейт до 6.0
    Кво да ти кажа. Дори и най-шитавия телефон с андроид бие берито по всякакви параметри. За пример ти давам LG GT540 Optimus, разгледай го.

    За екранна клавиатура има едно много тарикатско решение - нарича се Swype, гугълни го и ще видиш ква красота е. Има колкото искаш телефони с qwerty клавиатура.

    За push mail - имаш си синхронизация на който и да е мейл адрес, стига да го въведеш в телефона. Всичко става с няколко цъкания.

  12. #12
    Повече от фен Аватара на svodnika
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Giannitsa
    Мнения
    388
    Цитирай Първоначално написано от svodnika
    а не може ли да си е на обикновена тарифа
    ??????????
    _√.I.ק_ PиtъЪм Баsttуна Να Saкkatи ©®™

  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    има несъмнено удобства в hardware-ната qwerty ..

    освен това основен плюс на тия устройства е непробиваемата криптирана връзка и главно заради това те се използват само от бизнесмени, политици и други височайши особи;
    http://www.itnews.bg/communications/...lackBerry.2718
    сигурността на данните е на първо място, има хора които следят акции, банкират вирутално и куп други неща. А тва дуцка в Andorid и iOs го няма

    напълно смехотворно е български тийн да се движи с такъв апарат..

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от svodnika
    Цитирай Първоначално написано от svodnika
    а не може ли да си е на обикновена тарифа
    ??????????
    можеш, като си купиш само апарата за хиляда бинки, и като му туриш нещо без нет (или под 750мб на месец неограничена скорост) ще си го биеш в главата. Няма да правиш хубави снимки, няма много удобно да браузваш в нета и т.н.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на svodnika
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Giannitsa
    Мнения
    388
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от svodnika
    Цитирай Първоначално написано от svodnika
    а не може ли да си е на обикновена тарифа
    ??????????
    можеш, като си купиш само апарата за хиляда бинки, и като му туриш нещо без нет (или под 750мб на месец неограничена скорост) ще си го биеш в главата. Няма да правиш хубави снимки, няма много удобно да браузваш в нета и т.н.
    да тва е ясно без тарифен план е 1000лв с тарифния план на блекбери пада цената ама то е все 1 ако трябва всеки месец да си плащам там по толкото е тарифата е по-добре свободен апарат
    _√.I.ק_ PиtъЪм Баsttуна Να Saкkatи ©®™

  16. #16

  17. #17
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    ебати спора за една тролл тема
    n00bs

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си