.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: World Of Warcraft

  1. #1
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632

    World Of Warcraft

    Някой може ли да ми обясни подробно как да са си инсталирам играта и да ми даде линк за играта от където да я истегля и инсталир както ми е обяснил. Опитах се много пъти, но нищо не се получава и нямам кой да питам, затова МОЛЯ ВИ !!!! Толкова много искам да я играя, а немога да си инсталирам, писна ми да пробвам да я инсталирвам и нищо да не става. Моля ви се много да ми помогнете !!!
    Вярвай в мечтите си !

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Свали си някой торент има я готова инсталирана, ако не е има подробни описания как да го направиш.

  3. #3
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Свали си някой торент има я готова инсталирана, ако не е има подробни описания как да го направиш.
    моляте дай линк, аз търсих и единственото което намерих уж инсталирано беше около 20 гб, а освен това не разбрах как би трябвало да се свържа към някой сървар, то толкова много коментара има натрупани от които нищо неможеш да схванеш !!!
    Вярвай в мечтите си !

  4. #4
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Последния експанжън Катаклизъм си е 20 гб инсталирано. Няма как да е по - малко. За начин на инсталация не гледай коментарите, а описанието на торента там пише.

    За смяна на сървъра доколкото помня влизаш в папка Data -> enUS -> търсиш файла realmlist.wtf отваряш го с нотпад и вътре поставяш ИПто на сървъра в който искаш да играеш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си