.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Какво стана с моята BFF ? :(

    Здравейте . Искам да си излея душата, защото съм бясна и тъжна. Напоследък много се карам с моята най-добра приятелка. Не знам какво и става. Напоследък се държи студено, изнервено(може и да и се отразяват семейните проблеми, знам ли, но все с мене е такава) Казва, че все аз съм я дразнила и съм виновна. Аз вече започнах да се съобразявам, но един ден сме сдобрени друг ден не (въпреки, че много бързо се сдобряваме) Днес стана така, че бях качила 2 снимки с нея във Facebook и тя в училище като ги видя ми се развика "Влизай веднага във шибаният си профил и махни снимките, знаеше, че не исках да ги качваш" нещо от този род и още малко имам чувството, че щеше да ме набие. И почнахме спора аз и казвах "Какво толкова е станало само заради едни снимки, пък камоли за нещо по-голямо". Да, вярно е признавам си качих снимките без да иска и тя постоянно все нещо не иска да и публикувам или качвам във Facebook ама не знам страшно много ми е гадно ;( ;( не искам да се караме. Много я обичам и държа на нея ;(

  2. #2
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Същата тази разлигавена фръцла при следващата й сръдня, ще бъдеш с нагласата за защита, а не в ролята на жертва. Не позволявай да те наранява! Ако трябва и глупости ще говориш, с височината на нейния глас.

    Ще й дигнеш, ако трябва и скандал защо така се държи и че ти е писнало от държанието й. Една приятелка така не прави!
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  3. #3
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Днес разтървавах братовчедка ми,защото се зби със една нейна съученичка,но тя поне е на 9...ти на колко си?
    Зарежи я.

  4. #4
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Или пък недей да и качваш снимки без да и е приятно? И аз мразя така някой като му хрумне да ми катери снимките без да пита. Като цяло съм доста нефотогенична и когато на живо се харесвам много, на снимки приличам на урунгел. И не е приятно да си засечеш урунгелска снимка на стената.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  5. #5
    Така е признавам си и аз съм виновна. На 15 съм. Ама как да се оправим? Как да не се караме? Вече и аз започвам покрай нея да се нервя от най-малкото. Трябва да спра щом казва, че я дразня, но да видим пък колко ще се промени. Никога не е била такава. Попринцип си е много добричка и забавна, ама в последните месеци нещо и става. Дължа го на семейните и проблеми и това, че няма интернет.

  6. #6
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от dodi33
    Така е признавам си и аз съм виновна. На 15 съм. Ама как да се оправим? Как да не се караме? Вече и аз започвам покрай нея да се нервя от най-малкото. Трябва да спра щом казва, че я дразня, но да видим пък колко ще се промени. Никога не е била такава. Попринцип си е много добричка и забавна, ама в последните месеци нещо и става. Дължа го на семейните и проблеми и това, че няма интернет.
    Аз пък мисля, че я тресе пубертета. До няколко месеца ще е тип топ.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  7. #7

  8. #8
    Други мнения ??

  9. #9
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Според мен иска да е някаква тарторка и да си налага мнението. Може ти лесно да й се поддаваш и това да я кара да си мисли,че е безсмъртна...

    п.п.: Има ли причина темата да е в раздел "Любов" ?
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  10. #10
    Не е за тук темата Съжалявам

  11. #11
    Голям фен Аватара на Seattle
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Seattle, WA
    Мнения
    807
    Понякога трябва просто да седнеш и да поизчакаш. Срежи контактите си с нея до минимум. Ако ти е приятелка ще и светне и ще се обади да се опита да оправи нещата по някаф начин.

  12. #12
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Такива изпълнения на вашата възраст са нормални,но чак пък толкова....Може и да държиш на нея,но според мен, тя на теб не чак толкова.

  13. #13
    Голям фен Аватара на error92
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    505
    Извод => Фейсбук прецаква всичко

  14. #14
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Цитирай Първоначално написано от error92
    Извод => Фейсбук прецаква всичко
    Ползвайте Twitter!
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  15. #15
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Цитирай Първоначално написано от error92
    Извод => Фейсбук прецаква всичко
    Както и всички други сайтове за запознанства,чатове,скайп и другите производни.

  16. #16
    E чак пък без такива сайтове не може

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си