- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Възможно ли е?
хах не си срещнал правилните хора Гогии ..![]()
има време .. ще ти мине ..![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Не ти избирам аз момичетата, с които да общуваш... Сърди се на себе си.
П.с. Звучиш като 16 годишен. Ако това на аватара си ти - изглеждаш като 16 годишен![]()
ее аз съм на 20 съм ;д и с кое звуча на 16 аз?
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
еми с начина ти на изразяване, с начина ти на мислене..
ее как се изразявам както наистина са нещата!! Как да мисля,като всички ми доказват ,че няма смисъл да го мислиш много
![]()
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
Мишинка, те момчетата се развиват по-бавно и затова звучи като на 16, даже и на по-малко.
Мойто момче, ако ме питаш мене, си много, ама много заблуден..
цяла София били такива, е извинявай ама ти 500К момичета ли познаваш? това че 2-5 максимум са те разочаровали и не са ти дали повод да се усмихваш и да бъдеш по-щастлив, не значи че утре, тръгвайки нанякъде не може да срещнеш Половинката.
всеки (тийн) е имал моменти на празнота, когато се чувства сякаш няма причина и смисъл в живота си, и когато тая причина се появи, тогава се появява и истинското щастие
пожелавам ти да го изпиташ![]()
хаха не са 2-5 а поне 40и не съм някакъв тийн кво ми се дървите е пф аз истинско щастие съм си изпитал ;д писах просто защото си нямах друга работа хахаха
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
може и да съм оборотен ти откъде знаеш ? ;дддд е от скука беше хахаа
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
Сигурно се занимаваш с момичета, които няма как да предизвикат силни чувства в теб. И да, спокойно не всички са еднакви и е доста глупаво да мислиш така.
Иначе по темата: Напълно възможно и аз преминавах през подобен период, но с времето ще отмине. Просто трябва да намериш момичето, което си заслужава и което ще бъде по-различна от всички останали. Друг е въпроса дали ще я разпознаеш(което е трудно ако слагаш всички под общ знаменател) и дали ще я задържиш до себе си.
Не се страхувам да съм.. ничия.. Дори да ме боли от нямане. Ръцете ми еднакво ще обичат.. и истинският. И измамника..
Сякаш крещиш, но никой не може да те чуе. Почти те хваща срам от това, че някой може да бъде толкова значим и без него да се чувстваш като нищо.. Никой, никога няма да разбере колко боли.
Чувстваш се безнадежден, но нищо не може да те спаси..
Той си тръгва.
Дори искаш да върнеш всички лоши неща, за да можеш да имаш отново и добрите..
gummy bears![]()
В.
Първоначално написано от bloodyF
Ясно ми е..ама да спре да се мисли за много пораснал, защото очевидно не е![]()
Всъщност е, ако си отказал по някаква тъпа причина.Първоначално написано от goGu
Било е идеалното време да си останете насаме, мацката е имала нещо наум, примерно да ти направи вечеря, да гледате филм, да правите секс...
Ти си отказал. Еми, и аз не обичам да ми развалят плановете.
Авторе, много насериозно се вземаш, а не си нищо особеноНе те знам. Нищо чудно че не ти се нарежда живота.
За апатията и безразличието - ще ти мине, повярвай. А ако имаш нещо човешко в себе си, даже по някое време ще започне да те боли и да ти е неприятно, че не можеш да изпиташ нищо и не можеш да заемеш никакво отношение. Не вярвам да е само от обкръжението ти (което ти сам си избираш.) В самото начало на темата каза, че заради лоша развръзка на твои отношения си станал такъв. И аз имах подобен период - много тежък удар бях получила - разделих се с тоя, когото обичах, само заради собствената ми глупост и детинско поведение. Тогава не съм го осъзнавала, но като защитна реакция станах пълен непукист, нищо не ме трогваше, нищо не ме вълнуваше ... а това са нещата, които ни правят ХОРА. Под това пълно безразличие явно съм криела истинските си чувства и сама се лъгах, че ми е Окей, без дори да го осъзнавам. Нещо като ВампиркатаааАААаа, дето сама не си вярва, ама иначе е много hardcore
И трябва да ти кажа, че по едно време много ме заболя в каква съм се "превърнала" и как от себе си съм крила истинското си аз.
Така че предполагам и на теб ще ти мине. Няма как да си безразличен вечно. И, повярвай ми, когато спреш да лъжеш себе си, че така ти е много добре, ще видиш, че всъщност да чувстваш НИЩО е много изтощаващо, натоварващо, и дори по-болезнено от това да се изправиш срещу чувствата ти.
Разбира се, ако има нещо човешко в теб.
Но имай предвид, че да не заемаш никакво отношение към никого и нищо и да си празен не е нормалното човешко състояние на една личност. => Моментно е, ще ти омръзне от това. Буквално.
Но недей да виниш само момичетата, които срещаш. Може би ти си предубеден. И явно определено имаш нужда от почивка от връзки, вместо да се мяташ от момиче на момиче.
I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
I look up to hear myself saying,
Baby, too much I strive, I just ride
Много съм си пораснал !!
PinkPan7her еми не става така няма значение каква е била причината![]()
jghgh хаха не съм нищо особено да аз съм много повече !! Ама аз написах че беше ебавка това на мен ми харесва да съм такъв преди години си бях такъв преди да имам връзка 2 годинисега пак искам да съм си такъв така е по - лесно пък и сега съм на 20 трябва още бройки хаха мерси ..
![]()
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
еми да смисъл да се влюбиш няма хаха пак си е секс дали ще има чувства или не дреме ти хахаха пък и е яко да си безразличен хаха етоо пак чувствам ее добре че ми каза![]()
![]()
![]()
![]()
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
Да,възможно е особено,ако загубиш любим човек.Първоначално написано от goGu
Когато ми разбиха сърцето,когато изгубих човека,който най-много съм обичала,когато се раздавах толкова за него,и той си тръгна от мен голяма част в мен е мъртва,безчувствена и празна,не знам вид депресия ли е,но установих,че самотата е най-лошото нещо,което може да се случи на един човек,по-страшно нещо от самотата няма.
Обичам да казвам,когато се затвори една врата друга се отваря.
Ами какво да ти кажа..Съгласна съм със абсолютно всички останали....Ясно е, че си харесваш начина на живот, да си правиш бройки и какво ли още не...Ами ок подкрепям те- това е въпрос на личен избор, на лични виждания и предпочитания.... На 20 си, живей си живота няма лошо!! Просто 100 % един ден (може да е утре, може да е и след 5 години) ще срещнеш някое момиче, което да ти преобърне света и тогава ще осъзнаеш колко малоумен е бил начинът ти на мислене сега..... И престани да бъдеш на криво със всички, то ако не приемаш чуждото мнение и чуждата критика до къде ще стигнеш ?!:*
____________________________________
ее аз срещнах такова момиче промени живота ми преобърна го бяхме 2 години всичко беше хубаво тя си тръгна ии аз ревах като жена 1 месец хахаха после ми мина !! Знам,че е глупаво ама трябва да има котета мотета ау мяу хаха :*![]()
![]()
JIюбопитството e побeдило повeчe дeвствeници, oтколкото любовтa!!
Ааа аз и другата тема ти видях.... Споко, не си единственЧестно казано си е нормално да ти е едно такова безразлично .... Но няма начин да продължи вечно!!
____________________________________
Когато съм била наранена-няма радост няма нищо..Но както казаха по нагоре-това е моментно-НО ДОСТА НЕПРИЯТНО
ПлоВдиВ_____ПлоВдиВ_____ПлоВди В_____ПлоВдиВ
Радвай се това е признак на сила по-добре така отколкото да седнеш да ревеш всеки ден и накрая ще се усетиш, че от 2 години ревеш и не знаеш защо.а за влюбването като му дойде времето и най-вече човека така ще се влюбиш, че ще забравиш всичко минало и ще се чудиш дали преди това си живяла или само си ходела по улиците без цел и без посока
Само слабите се стремят към порядък , силните владеят хаоса ....