.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    35-то vs. СГСАГ

    http://www.btv.bg/news/bulgaria/stor...e_v_Sofia.html

    ето в каква държава вижеем...


    сълзите който бяха днес в училище няма как да помогнат на Анди...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    За жалост, да. Родителите не обръщат внимание на децата си, учителите не ги грее особено много, децата затъпяват с всяка изминала година...
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  3. #3
    На коя футболна агитка е член тоя красавец, ако трябва на ЛС ми го кажете

  4. #4
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Искам и аз да знам героя-побойник от коя агитка е?Пратете и на мен лично както желае и 14-ката.

  5. #5
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Дано случилото се с Балтов в Студенстки не се повтори..
    За пореден път някакви недоразвити келешчета,с комплекси и липса на самочувствие се правят на велик .Явно някои хора не знаят как се възпитават деца,но тук нямат вина само родителите.Колко жалби са били подадени,колко много оплаквания и какво се е направило- ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО,както в Катуница се пренебрегнаха жалбите и както винаги става в нашата мила Родина.
    Без значение е дали тия боклуци ще са от строителното,спортното или балетното училище-навсякъде ги има и докато държавата не прави нищо, те ще продължават в същия дух!

    Това мисля аз и застават ТВЪРДО зад мнението си и изобщо не ме интересува какви коментари ще изпишете след мен!
    ДАНО ДЕЦАТА СЕ ОПРАВЯТ! [/quote]
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka
    Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..
    Проблема е в примера. А примера е че някакъв пикльо с неговите приятелчета е натупало друго момче. Проблемът, е че ако му се размине, другите келешчета ще си кажат: "значи ще ни се размине, ще си правим кефа". Човек е способен на всичко, когато смята, че ще му се размине. Казвам го от личен опит...И ако на онзи мус е рамзине с полицията, нали се сещаш, че ще отнесе същото и псоле не може двете училища д абъдат спрени. Тогава ще бъде много голям проблем, който не трябва да бъде допускан.

  8. #8
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka
    Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..
    Незнам дали цитираш мен,но не мога да разбера как точно се посрамват имената на училищата,с един или два коментара в тийнфорум,при положение,че и по трите национални телевизии отразиха новината?
    Съгласна съм с теб,че за това не са виновни училищата,това може да се случи навсякъде..но чак да се обиждаш,че името на твоето училище е споменато...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  9. #9
    По новините казаха, че арестуваният петнайсетгодишен побойник бил фен на Левски, ако има нещо общо.

    Днес ми стана едно много гадно като разбрах. Що за общество е това? Аз дори не обърнах внимание на имената на училищата.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  10. #10
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Не знаете в училище каква лудница е в момента :х Аз макар да съм болна и да съм у дома, дори до мен достигна всичко.. Лошото е, че за втори път се "славим" с такъв случай свързан с насилие.. За това се ..дразня не е точната дума, ама много лошо се отразява на реномето на даскалото.. И честно да си кажа, вече сериозно се плаша! Накъде върви света и каква е тая мания да се доказват ли, да избиват комплекси ли.. не знам. Трябва да го накажат, за това съм съгласна, иначе ще стане пълен хаос и..ме е страх да си помисля ;х

  11. #11
    За жалост по новините не казаха точно какво стана.
    Истината е, че имаше поне 10/15 човека, заяждащи се със доста хора, включително и с мен.Не съм дочакал да видя какво става с момчето, което е най-тежко пострадало, обаче това че са хванали един човек нищо не значи. Другите 10 няма да се разбере кои са и всичко ще се забрави...

  12. #12
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    няма да се забрави, защото тия хора ще направят някоя глупост отново.
    always late but worth the wait!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Май е крайно време да си купя газов пистолет, твърде много побойници станаха....

  14. #14
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    ужас..няма думи : | !!
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си