.
Отговор в тема
Страница 1 от 19 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 469
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545

    Шофьорски курсове

    Здравейте! Аз съм от София и имам желание скоро да започна шофьорски курсове, но не знам към коя фирма да се насоча. Чувала съм, че Василеви са много добри, но не мога да намеря цени на сайта им. Някой запознат може ли да разясни?
    Освен това, ако сте карали курсовете при други, можете ли да споделите кои, бяхте ли доволни, какви са цените и т.н.?
    Благодаря предварително!

    П.П. Извинявам се, ако има такава тема, но търсих и не намерих задоволителен отговор на въпроса си.

  2. #2
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761

    Re: Шофьорски курсове

    Всички са едни и същи хиени. Късат те за пари. Въпреки, че се записах при познат пак ме скъсаха първия път за няква измислена грешка само и само да му дам още 160 лева.А пък на втория път право в очите инструктура му казал на баща ми, че даяджията има нужда от стимулация иначе пак ще ме скъса. (А в същото време на мен ми се повтаря колко добре карам и как съм по - добра от момчетата).
    Така, че си приготви железни нерви и около 1000 лева.
    И още нещо не си и помисляй да се записваш при тези, които са по 350 лева курса. Там е най - голямата мафия Успех
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Не се и съмнявам, че навсякъде ще искат да ме цакат с пари. Но се чудех дали някой ще може да ми препоръча някоя конкретна фирма, дори и да са корумпирани, поне да е по-малкото зло...

  4. #4
    Аз съм много доволен от "Василеви" Таксата е 600лв.(поне толкова беше миналата година) + 20лв. вътрешен изпит листовки + 50лв. външен листовки + 50лева. кормуване пред ДАЙ. Много точни хора. Иструкторите са супер. Имат много добър индивидуален подход към курсантите. Миналата година изкарах там категория В1 и сега карам за В(остана ми само кормуването). Относно късането... така се получава при фирми със съмнителни такси - 200лв или 150 лв... няма как да са толкова. Варират навсякъде около 600. Аз си взех всички изпити от първия път. Така че, ако знаеш и можеш няма как да те скъсат.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Lestat357, не мога да ти отговоря на личното съобщение, защото ми дава следната грешка:

    При заявката ви се появиха следните грешки
    Lestat357 сте достигнали лимита на запазени лични съобщения и не можете да приемете повече съобщения, докато не направите място.

    Става ли да отстраниш проблема и да ми пишеш, за да мога да ти отговоря?

  6. #6
    Lestat357
    Guest
    Привет!

    Препрати ми го на '' [email]...", ако не е проблем.
    Тук имам доста много съобщения за триене и понеже искам да запазя няколко, няма да съм готов скоро.
    Пък и аз опитах да ги изтрия всичките, пак не става.
    Самия лог в неоптимизираната и орязана нова версия на форума ми отнема над минута. Съобщенията също изчезват твърде бавно и със забиване. След още няколко опита, най-вероятно ще спра да влизам въобще.

    EDIT: Готово!
    Последно редактирано от Lestat357 : 12-02-2011 на 10:49

  7. #7
    Дайте сайт към тия Василеви, да видя и аз, че като слушам и моите познати колко са недоволни, направо и да те е страх да се запишеш на шофьорски курс. А освен, че не късат нарочно, правят ли шофьор от теб или... понеже и това е важно

  8. #8
    Горещо бих ти препоръчала моя инструктор (Андрей Врингов 0898 649 803/0888 269 799). Когато аз карах курса преди 3г., струваше 600лв. Всеки, който съм пратила при него, си е взимал изпита от първия път, включително и аз. Много добър професионалист.
    Но имайте предвид, че инструкторът не може да ви гарантира на 100% взет изпит. Според мен си зависи до огромна степен от курсиста и от това дали има усет към шофирането. Другото е, че колкото по-рано се явите на изпит, толкова по-добре (такава беше и "статистиката" на Андрей). В групата ми имаше възрастни хора, които се явяваха за 2-3 път и младежи, които си взимаха изпита от раз.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Цитирай Първоначално написано от Paradigma Виж мнението
    Другото е, че колкото по-рано се явите на изпит, толкова по-добре (такава беше и "статистиката" на Андрей). В групата ми имаше възрастни хора, които се явяваха за 2-3 път и младежи, които си взимаха изпита от раз.
    Глупости. Всичко е до човек и до желание да се научи. На един приятел баща му изкара книжка на 40г. без нито една грешка от първия път и листовки и кормуване.

  10. #10
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Аз почнах курса юли 2011/500лв без изпитите и БЧК/ и още не съм го свършил, щото ме скъсаха 1 път на външният кормуване и се отказах сигурно чак след нова година ще продължа

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Irti Виж мнението
    Глупости. Всичко е до човек и до желание да се научи. На един приятел баща му изкара книжка на 40г. без нито една грешка от първия път и листовки и кормуване.
    Ако прочетеш предишното ми изречение, ще видиш, че мнението ни съвпада. Единични случаи има всякакви, а онова бяха наблюденията на инструктора ми.

  12. #12
    Ще си търся и аз скоро курсове. Мен обаче ме е страх да не се оакам на очния. xD
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #13
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    И аз скоро ще си търся курсове. ^^ Ще следя тази тема.А колко време се карат тези курсове? 2-3 месеца? Смятам да ги почна към края на 2 срок.

    Що се отнася до взимането на книжка - тя не те прави добър шофьор... само редовното каране те прави такъв.Някой вземат книжка и скачат от радост,че могат да карат чудесно,пък после на 3ия месец направят някоя беля...

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  14. #14
    Теорията е 2 седмици. След първата седмица теория можеш да започнеш да кормуваш. Имаш изпит - листовки, а след 32 часа кормуване - изпит кормуване.

  15. #15
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Аз теория карах 1 седмица и после не ходих а сам си учих листовките и 31 часа е кормуването, но зависи аз карах 1-2 пъти на седмица и то стана 6 месеца и после се явих и ме скъсаха на кормуването и се отказах, чак след нова година, не бързам за нкъде

  16. #16
    Привет на всички! Попаднах на готина оферта - 300 лв. курс, може и на разсрочено. Ето тук е:

    http://www.bezplaten.bg/oferta-57-30...za-600-lv.html

    Приятели са я пробвали - много добри инструктори. Успехи!

  17. #17
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Аз вече почти изкарах курса - тези дни ми е изпитът-практика. Много съм доволна. Листовките си ги изкарах с макс брой точки - и външните,и вътрешните. Който иска по-подбробно инфо,да ми пише - ще му дам телефони и ще обясня къде точно в София е офисът. ;Р

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In my broken heart...
    Мнения
    545
    Някой от вас да е карала курса в iDrive? Какви отзиви чувате за тях? Питам защото цената на курса им е 300 лева, наполовина отколкото при другите....
    Edit: Сега погледнах и Български автомобилен съюз и прочетох противоречиви мнения за тях. Някой от вас може ли да се изкаже дали са добри?
    Последно редактирано от didivid : 03-26-2012 на 16:22

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Ще си търся и аз скоро курсове. Мен обаче ме е страх да не се оакам на очния. xD
    Направи някаква врътка, ако при прегледът е стриктен ...

  20. #20
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Хора,вчера си взех изпита практика и съм безкрайно щастлива! Благодарение на общи сили - моите и на страхотните ми инструктори - си взех и листовките,и кормуването от първия път с прекрасен резултат!

    http://fullfresh.bg/catalog.php?pid=182 Ето това са. Офисът се намира близо до метростанции Опълченска и Константин Величков - между двете станции е и е еднакво близо до тях. Запишете се - определено си струва!

    Междудругото не се заблуждавайте по тези курсове,на които пише цена 300-350 лв - те казват 300 лв,после дай още 500 ... и става над 1000.Само заблуждават.

    Айде успехчета на всички,които смятат да се обучават! Бъдете упорити!

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  21. #21
    Василеви не са много добри. Василеви са най-добрите. И ако ходиш там, искай инструктор да ти е Митко... Ще черпиш

  22. #22
    ketimlad
    Guest
    Аз съм много доволна от IDrive,всичко си взех от първия път и то на доста прилични цени...Ето един тел.,ако решите поинтересувайте се за курса,че сега нз на какви цени е. 0889884040

  23. #23
    Който се чуди - Милети Лилов .Инфо и контакт - в чичко Гугъл. Човекът е точен и съвестен . Инструктор е от над 30 години.

  24. #24
    HIHI
    Последно редактирано от vesssko95 : 02-09-2013 на 16:47

  25. #25
    Genadii1
    Guest
    Да споделя и моето мнение изкарах курсовете преди 3 месеца в автошкола AIdraiv много съм доволен, абсолютно цялата учебна дейност премина забележително,от 40 часа теорията и малко упражнения на листовките успях да си взема писмените изпити с почти максимален брой точки кормуването при моя инструктор беше приятно и много спокойно без напрежение и впрегнатост от негова страна курса ми протече общо 3 месеца и то поради тази причина че имах малко финансови проблеми затова малко ми се забавиха нещата,както и да е всичко премина успешно имам си книжка и си джиткъммм на воля

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си