.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Microsoft Word - Един Въпрос

    Здравейте, спешно ми трябва нещо по темата -Съвместно редактиране на текстов документ от различни потребители . Имам да правя презентация за утре ,а темата нищо не ми говори .Потърсих но нищо не открих.Моля ви ако знаете нещо помогнете (
    Iмам Право Da жiвея както Сi 3ная... Сметката мi GoSпoD ще тегLi HakPaя... Угоda Hяма нikoMy маkaР Da Ce CтaРя... СреDeH прЪст кЪм вСекi i тФа му е коLaя....

  2. #2
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Нямаш ли учебник?! Там би трябвало да е обяснено добре и доста подробно.
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  3. #3
    y4bnici nqmame po inforamcioni ) a i kakto i da e ve4e se opravih )
    Iмам Право Da жiвея както Сi 3ная... Сметката мi GoSпoD ще тегLi HakPaя... Угоda Hяма нikoMy маkaР Da Ce CтaРя... СреDeH прЪст кЪм вСекi i тФа му е коLaя....

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    Може ли все пак да кажеш какво се има впредвид : ) ?

  5. #5
    Naprimer ima6 edin fail i nqkolko mogat da rabotqt po nego Gospojata ni dade primer s edna firma ,ti si slyjitel i rabotite v ekip s drygi dva po daden proekt .Edin izrabotva dokymenti ,vtori moje da napravi drygi popravki,tretiq moje da popravi i da vidi napravenite popravki i originala ot teb kato vleze v Tools-Track Changes ili da popravi ne6to i taka..Popravkite moje da sa ot vida-formatirane na tekst,iztrivane,vm1kvane,komentari i t.n. :P Nadqvam se da sm pomognala pone malko )
    Iмам Право Da жiвея както Сi 3ная... Сметката мi GoSпoD ще тегLi HakPaя... Угоda Hяма нikoMy маkaР Da Ce CтaРя... СреDeH прЪст кЪм вСекi i тФа му е коLaя....

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си