.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 99

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 236
    Първия и последния пост, в който ще си кажа мнението за новия вид на форума, защото всички сте страшни мрънкала и не искам и аз да ставам такова.
    *Не ме радва като цяло, но предполагам ще се свикне и всичко ще е перф
    *В тоя "разширен преглед" за отговор няма болт, наклонен почерк, цветове за текста и всичките други неща и така е ного бедничко, трябва цвят и шаренийка да има
    *Да не говорим как като скролна да разгледам темите всичко ми е девствено и няям никво желание да ги отварям
    *Искам да виждам пак кои разглеждат даден раздел, когато съм в него.
    *Искам когато има ново мнение в тема, то да е по-отличително като за пенсионер, а не да гледам нЕкви отворени чекмеджета, шкафчета с листи, затворени шкафчета, 'се шкафчета ебаси =о Пак му трябва нещо цветничко, мърдащо, НЕЩО... преди поне беше червено на бяло и беше добре.
    *Т'ва auto-saved дето ми изкача през 5 секунди докато пиша това, защото сега го забелязах ме 'прррр'теснява' и дразни.
    *Искм емотикончета и аз
    *И ква е тая работа с цитат в цитат че не можело... втф..

    Има и още ама айде...

    Гушвам ви
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    В момента има 5000 потребителя на линия. 282 регистрирани, 4718 гости.... това реално ли е ?
    И как мога да видя кои потребители разглеждат определен раздел ?
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    *Искам когато има ново мнение в тема, то да е по-отличително като за пенсионер, а не да гледам нЕкви отворени чекмеджета, шкафчета с листи, затворени шкафчета, 'се шкафчета ебаси =о Пак му трябва нещо цветничко, мърдащо, НЕЩО... преди поне беше червено на бяло и беше добре.

    *И ква е тая работа с цитат в цитат че не можело... втф..
    Да, тия двете работи ако се поправят няма да е зле
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си