.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Изморен съм, но немога да заспя О.о

    На 16 съм Тренирам си редовно 3 пъти фитнесче на седмица, хапвам доволно,изморявам се през деня и въпреки това вечер като легна да спя и се въртя в леглото поне 2 часа и ако примерно заспя в 2 ставам най-късно в 6-7.Въобще не ми се спи това значи ли че малкото сън ми стига или е нещо друго ? Чувствам се отпочинал, верно наобед ми се доспива но мисля че това е от тоновете храна които изяждам не от малкото часове които съм спал. Максимум 5 часа спя а после си имам и енергия и всичко, но не мисля че тези 5 часа стигат за мускулно развитие ит.н. Мислите ли че след като се чувствам добре с толкова сън и немога да спя повече това значи че съм се възтановил от тренирането и ми стига?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Щом се чувстваш отпочинал и работоспособен,имаш сила,значи не е проблем.

  3. #3
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Случва ми се и на мен понякога, да не мога да заспя 2 часа, което е Много гадно, това което каза редбул е вярно, но аз предпочитам повече сън.
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #4
    Голям фен Аватара на Leticcia
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    709
    валидолче под езичето и хайде
    По-добре да си обичал и загубил, отколкото никога да не си обичал...

  5. #5
    Кой туй валидол ? некво сънотворно ли ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Успокоително. Намали светлината вечерно време (гаси лампи, не стой пред компютъра), избягвай коли и кафета в късните часове, намали стреса (без помощта на Валидол) и пий по една-две чаши мляко известно време преди лягане. Сънливостта ни се контролира главно от количеството светлина, попадаща в очите ни. Стресът пък повишава нивата на адреналин в кръвта, което ни прави готови за всичко друго, освен за сън. Кофеинът е ясен.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си