.
Отговор в тема
Страница 15 от 34 ПървиПърви ... 511121314151617181925 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 849
  1. #351
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от bitchachos Виж мнението
    ЛОЛ ! Косата ти е страхотна даже и естествена!А колко време ти стои изправена и цъфти ли ти много от пресата мен това ме притеснява защото ми трябва за всеки ден , ако не е пороблем когато се накъдриш с нея ще може ли и снимки
    Благодаря!Стои ми права до следващото миене на косата.2-3 дена... Не ми цъфти изобщо.Подстригах се в началото на септември и сега връхчетата ми са, като току що подстригани. Правя си домашни маски, слагам и арганово масло на връхчетата и я изправям веднъж седмично...понякога и повече де.Преди да се изправя си слагам термозащитен спрей, а след изправяне слагам малко арганово масло.Много се грижа за нея. Недей всеки ден да се изправяш, прекалено много е.

  2. #352
    Ами не знам как ще дойде с изправянето... А какъв ти е термозащитния спрей , когато си купя пресата мисля да си взема един на Сайъс , който много го хвалят .

  3. #353
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    На Сайъс е отвратителен боклук ... и не само аз мисля така. Моите са тези в момента:

    Този втория е спрей-балсам без отмиване, но пише, че защитава и от топлинната обработка.Иначе на същата марка си имат спрей специално и само за защита от преси.

  4. #354
    Много ти благодаря!Улесни ме много в избора и реших да си взема тази , да се надявам да не съжалявам след това

  5. #355
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Моля.Дано останеш доволна.Аз преди имах по-скъпа преса и не ме изправяшe така добре, както тази. <3

  6. #356
    Ох , ами дано <3 Аааа последен въпрос , че много взех да ти досаждам колко пъти минаваш единия кичур докато го изправиш добре?

  7. #357
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Не ми досаждаш, спокойно. По 2 пъти минавам кичура.

  8. #358
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    ^ А по колко секунди задържаш?

  9. #359
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Ох, не съм броила, но не са много.Бързо плъзвам пресата по кичура.

  10. #360
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Ето и снимки на братовчедка ми.Къдрих я с моята преса, но не я снимах в гръб и не се вижда много. А и почнаха да се развалят тогава, защото не бях сложила лак.
    http://i.imgur.com/QtmUC.jpg
    http://prikachi.com/images/142/5455142j.jpg

  11. #361
    а този спрей на Lakme от къде си го взимаш??

  12. #362
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Поръчах го от сайта Златна рибка, но може да се купи и от фризьорки салон, където работят с марката.

  13. #363
    Tnx
    Аз се сещам аз едно магазинче за козметика за коса на Алабин. Ще проверя там, ако го няма ще търся някой фризьорски салон.

  14. #364
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Моля ... а защо не го поръчаш от сайта?По-евтино е така и идва на следващия ден и не са нужни регистрации.Ти си знаеш де.

  15. #365
    Хора, надойдоха ми сега едни доходи и ми се отвори възможност да си купя и по - скъпа преса. Нещо се ориентирах къй тази. Изглежда ми страхотно предложение. Някой ползва ли я.. Мнения?!
    http://www.remington.bg/presi-za-kos...500-pearl.html

  16. #366
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от LauraGT Виж мнението
    Хора, надойдоха ми сега едни доходи и ми се отвори възможност да си купя и по - скъпа преса. Нещо се ориентирах къй тази. Изглежда ми страхотно предложение. Някой ползва ли я.. Мнения?!
    http://www.remington.bg/presi-za-kos...500-pearl.html
    Няколко момичета от форума я имат казват, че са много доволни.Щом имаш възможност, вземи си я.Със сигурност ще е много добра.

  17. #367
    Цитирай Първоначално написано от LauraGT Виж мнението
    Хора, надойдоха ми сега едни доходи и ми се отвори възможност да си купя и по - скъпа преса. Нещо се ориентирах къй тази. Изглежда ми страхотно предложение. Някой ползва ли я.. Мнения?!
    http://www.remington.bg/presi-za-kos...500-pearl.html
    Аз съм чела доста негативни коментари за тази преса , но пък и на мен ми изглежда доста добра ;о Някой който я има да сподели мнение

  18. #368
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^ Негативни?За тази преса? :Д Къде си ги чела?
    Иначе bitchachos, харесват ли ти снимките на накъдрената коса с пресата ми?Специално заради теб ги качих.

  19. #369
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от punkkk Виж мнението
    Tnx
    Аз се сещам аз едно магазинче за козметика за коса на Алабин. Ще проверя там, ако го няма ще търся някой фризьорски салон.
    На Алабин го няма и аз съм гледала.А иначе Златна рибка са отворили вече и магазин в София, така че можеш да провериш там. Мисля, че е на бул. Христо Ботев.
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  20. #370
    Единия е даже в коментарите под пресата в сайта Да , добре изглеждат наистина

  21. #371
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Много се учудих, че има лоши мнения за тази преса.Кaкато и да е ... и радвам се, че ти харесват.

  22. #372
    Цитирай Първоначално написано от j_adore2 Виж мнението
    На Алабин го няма и аз съм гледала.А иначе Златна рибка са отворили вече и магазин в София, така че можеш да провериш там. Мисля, че е на бул. Христо Ботев.
    Супер, ще проверя там или пък може да го поръчам както предложи strawberry88, само че първо трябва да си купя пресата

  23. #373
    Цитирай Първоначално написано от bitchachos Виж мнението
    Единия е даже в коментарите под пресата в сайта
    Погледни потребителката. Тия момиченца толкова "нежно" се отнасят с техниката, че думи нямам.. Мисля да си я взема.

  24. #374
    Да права си . Ами ако си я вземеш сподели мнение

  25. #375
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от LauraGT Виж мнението
    Погледни потребителката. Тия момиченца толкова "нежно" се отнасят с техниката, че думи нямам.. Мисля да си я взема.
    Какво???Не разбрах мен ли имаше предвид, че се отнасям ''нежно'' към техниката и тва обида ли трябва да е ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си