.
Отговор в тема
Страница 22 от 34 ПървиПърви ... 1218192021222324252632 ... ПоследнаПърви
Резултати от 526 до 550 от общо 849
  1. #526
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    Ако питаш за пресата на Remington... не, аз моята е купих от Технополис.
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  2. #527
    И аз от Технополис, защото имаха промоция. Но вече я няма Има ги по тея магазини технополис, техномаркет, ала бала такива подобни .. има ги и в сайта на ремингтън Проучи първо сайтовете на всичко, което се сетиш, после обикаляй Аз поне така направих и така разбрах за промоцията.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #528
    Аватара на MissShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    92
    И аз преди това проверих в сайтовете на Технополис, Техномаркет, Зора, но когато отидох на място видях, че има разлика с това, което предлагат в сайта, дори и цените се различаваха. А да не говорим, че някои модели(които ги има в сайтовете) вече не се предлагат в съответната верига. Според мен ще е най- добре да обиколиш магазините и на място да си избереш. : )))
    Ти виждаш нещата и питаш 'Защо?'. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам 'защо не?'

  4. #529
    В сайтовете има цъкче да видиш дали в съответния магазин има наличност. Аз си бях харесала друга и се оказа, че я няма във Варна. Цените не се различаваха при мен, но после са махнали промоциите. Може да си гледала първо със промоции, а като си отишла, вече да ги е нямало. Не знам. Моята си я купих около 10 декември. Беше си колкото пишеше в сайта, както и останалите, които бях запомнила.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #530
    Благодаря ви много, момичета Наистина изпаднах в затруднение, чудя се коя марка/модел и т.н. Много ми помогнахте, ще се опитам да потърся тия дни и ще споделя опита си тук и съответно резултата
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  6. #531
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Междудругото да ви се похваля днес нашите ми купиха на Ремингтън S6500 . По-късно ще се къдря и споделя мнение

  7. #532
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Така...почвам си романа за новата преса. ;д Още не съм я пробвала, така че ще говоря общи приказки.
    Пресата си идва с термозащитен калъф и калъф за пътуване, който играе роля и на кутия от опаковката. Калъфа не ми харесва чак толкова, защото е доста голям в сравнение с този на ремингтонската преса, която имам. Чантата е много приятна. Пробвах да видя колко неща може да събере. Та събра ми пресата, термозащитата на Чи, има място за малки шишенца /ако ползвате някакво масло например/, отгоре също може да се сложат неща.
    Сега за самата преса. На живо е много по - хубава. Лично на мен ми се стори грозновата на картинки. Пресата е близка по размери на ремингтона ми. Като дизайн е една стъпка назад. Заключва се с едно гумено парченце,л което е завързано към кабела и трябва да се постави между двете части на пресата. Няма дисплей и ми е малко трудно да разбера на колко градуса точно е. Нямам много сила и затова включването и изключването ми се струват малко трудни за момента. Плочите са много приятни на допир, блестящи. Долната има вдлъбнато по дължината на плочата, няма на идея защо. Горната чат на пресата има едни издути неща *пояснително, нали*, тях не ги зная дали са за красота или обем на косата, но не стърчат много над пресата. Все още се чудя инфрачервените лъчи откъде точно се излъчват. Пресата настина загрява бързо и изстива бавно.
    Това е за сега.

  8. #533
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Така...почвам си романа за новата преса. ;д Още не съм я пробвала, така че ще говоря общи приказки.
    Пресата си идва с термозащитен калъф и калъф за пътуване, който играе роля и на кутия от опаковката. Калъфа не ми харесва чак толкова, защото е доста голям в сравнение с този на ремингтонската преса, която имам. Чантата е много приятна. Пробвах да видя колко неща може да събере. Та събра ми пресата, термозащитата на Чи, има място за малки шишенца /ако ползвате някакво масло например/, отгоре също може да се сложат неща.
    Сега за самата преса. На живо е много по - хубава. Лично на мен ми се стори грозновата на картинки. Пресата е близка по размери на ремингтона ми. Като дизайн е една стъпка назад. Заключва се с едно гумено парченце,л което е завързано към кабела и трябва да се постави между двете части на пресата. Няма дисплей и ми е малко трудно да разбера на колко градуса точно е. Нямам много сила и затова включването и изключването ми се струват малко трудни за момента. Плочите са много приятни на допир, блестящи. Долната има вдлъбнато по дължината на плочата, няма на идея защо. Горната чат на пресата има едни издути неща *пояснително, нали*, тях не ги зная дали са за красота или обем на косата, но не стърчат много над пресата. Все още се чудя инфрачервените лъчи откъде точно се излъчват. Пресата настина загрява бързо и изстива бавно.
    Това е за сега.
    Каква марка ти е и термазащитния спрей също ?

  9. #534
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    На Чи 44 iron guard

  10. #535
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    На Чи 44 iron guard
    От България ли ти е и доволна ли си ?

  11. #536
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от ralinka17 Виж мнението
    От България ли ти е и доволна ли си ?
    Да, от България. има го в златната рибка. Не е гаден, но ми идва лепкав и мисля да го сменям, но все още имам доста за ползване.

  12. #537
    Какво мислите за тези преси?
    http://www.beautybg.bg/index.php?opt...id=5&Itemid=42
    Изправяла съм се веднъж с тяхна преса и резултатът беше мнг добър, но всякакво мнение ще е от полза. )

  13. #538
    много ме радва паунската. как изправят нямам идея, ама много пари ми се виждат
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  14. #539
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^И на мен много ми харесват картинките , но според мен няма смисъл толкова много пари за преса.Аз например имам къдрава и бухнала коса (важно е да го спомена ) и постигам наистина перфектни резултати (все едно фризьор ме е изправял) с обикновената ми, евтина преса на Филипс за 79 лв. Мисълта ми е, че можеш да постигнеш идеални резултати с правилни продукти и по-евтина преса.

  15. #540
    Ам ще ми я подаряват (сложно е :д) таа просто исках да видя имате ли някакво мнение за тези преси... Изправяла съм се веднъж с нея и ми държа до следващото къпане като през това време излизах на дъжд и гадно време...

  16. #541
    На харизан кон нали знаеш но моята за половината пари ме изправя добре и стои до следващото къпане. Смисъл, не че не е хубава пресата, просто са много парите.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  17. #542
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    И аз така мисля, както Джули.
    Аз имам преса за 30лв. и ми изправя перфектно. Държи до следващото къпане, а и вече я ползвам 1 година.

  18. #543
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    И аз така мисля, както Джули.
    Аз имам преса за 30лв. и ми изправя перфектно. Държи до следващото къпане, а и вече я ползвам 1 година.
    Използваш ли някакъв стилизиращ продукт преди изправянето?

  19. #544
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Момичетаааа,вече си имам Braun Satin Hait 3 ES1! Много съм весела Утре мисля да я пробвам и да си кажа мнението

  20. #545
    Честитоооо!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #546
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    ^Благодаряяяяяяяя!

  22. #547
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Цитирай Първоначално написано от rubby179 Виж мнението
    Използваш ли някакъв стилизиращ продукт преди изправянето?
    Да. Но и дори без стилизиращ продукт ефекта е еднакъв.

  23. #548
    bluefondation
    Guest
    Понеже съм с многооооо гъста и къдрава коса..в продължение на годиниии търсих подходящата и идеална преса за коса.. най накрая я намерихх ето линк ..http://www.pazaruvaj.com/presi-za-ko...ect-p38252045/ .. ползвам я от 2 години и съм адски доволна естественно е хубаво преди да я ползвате да си сложите на косата познатото спрейче за защита .. страшна е горещо препоръчвам
    Последно редактирано от bluefondation : 01-09-2013 на 23:42

  24. #549
    Така, хора, реших и аз да си взема преса, но се колебая между няколко:
    http://www.bellissima.bg/?4,bellissima-creativity (струва ми се малка обаче)

    http://www.technomarket.bg/products/...mington-s-5500

    http://www.technomarket.bg/products/...hilips-hp-8342

    http://www.technomarket.bg/products/...hilips-hp-8341
    Последните 2 ми харесаха най-много (набелязах си 3-та), но все още се колебая каква да си взема, тъй като съм малко претенциозна. Примерно искам пресата ми да е професионална, косата ми да стои права през зимата без да нося шапка или когато времето е по-влажно. Косата ми по принцип е начупена. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне в избора ми или ако ми препоръча нещо по-добро до 110 лв. и предварително се извинявам, ако не съм направила нещо както трябва (нова съм в сайта ) ^^

  25. #550
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Вземи си 3-тата. Едно момиче от форума я има и казва, че е много доволна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си