.
Отговор в тема
Страница 24 от 34 ПървиПърви ... 14202122232425262728 ... ПоследнаПърви
Резултати от 576 до 600 от общо 849
  1. #576
    Гори си, всяка преса гори малко или много. Предимството и е, че аз с моята мания косата ми да е перфектно права, преди я изправях всеки ден, даже се е случвало по 2 пъти, а сега веднъж след измиване и това е. И се изправя по-добре от преди с другата, освен че е по-дълготрайно. Аз ползвам аргановото масло на Nashi, кристали не ползвам никакви, защото не ми харесва ефектът им, бойкотирала съм ги отдавна. Спреят на Сайос всички казват, че е отвратителен, така че не си вземай от него. Дадох го като анти-пример.

    Като знам как си опърлих ръката с тая преса, не ми се мисли косата ми какво преживява. Трябва да и правя маски тея дни, че по сесията нямах време да стоя 4 часа с това на главата. Заканвам се да се хвана сериозно с маските!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #577
    Ти к'во говориш.Аз лятото на 2011 г. още като бях с първата ми преса изправях си се,ама по едно време я оставих.Обаче после някой решил да я премести на дивана,на оново място,където си подпираш ръцете.И аз както не видях,седнах си там,че и на всичкото отгоре бях с къси панталонки.Та още на десния ми крак горе ми стоят две черти,че сега ще търся с какви лазери и чудесии да ги махам ;д
    Последно редактирано от onlygiirl : 01-27-2013 на 15:53
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  3. #578
    Моето беше преди месец. На горната част на ръката ми беше повече, вече не се вижда изобщо, на долната се вижда малко повече, защото е по-бяло. Но почти изчезна. Мазах го единствено с нежна грижа на Орифлейм. Уникален продукт!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #579
    Мхм за продукта съм съгласна.Иначе мойте черти с какво ли не ги мазах,е още си стоят кафяви.
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  5. #580
    Иначе Jollie може ли да постнеш снимки след изправяне с пресата ти?
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  6. #581
    Качила съм малко по-горе. Трябва да си направя само на косата снимка, но някак не успявам сама да се снимам :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #582
    Така, след дълго търсене накрая се спрях на тази преса http://www.remington.bg/presi-za-kos...ton-s3500.html и ще си я купя! Само дето се чудех дали трябва да имаш кредитна карта, за да пазаруваш от сайта, защото мислех от там да си я взема и на куриера ли даваш всички пари накрая? Не съм пазарувала преди онлайн и не съм много наясно с нещата, но ще се радвам, ако някой ми разясни ^^
    Последно редактирано от GotThePetrovaFire : 01-26-2013 на 20:34

  8. #583
    Цитирай Първоначално написано от GotThePetrovaFire Виж мнението
    Така, след дълго търсене накрая се спрях на тази преса http://www.remington.bg/presi-za-kos...ton-s3500.html и ще си я купя! Само дето се чудех дали трябва да имаш кредитна карта, за да пазаруваш от сайта, защото мислех от там да си я взема и на куриера ли даваш всички пари накрая? Не съм пазарувала преди онлайн и не съм много наясно с нещата, но ще се радвам, ако някой ми разясни ^^
    Welcome to the club!
    Нямам идея за онлайн пазаруването аз си я купих от Технополис.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #584
    Джоли на колко градуса се изправяш?

  10. #585
    Напоследък на не най-многото, ами предпоследното. Или предпредпоследното :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #586
    Момичета,дано да не звуча много нахално,но може ли,който има от тези преси:Remington s9500 pearl,remington s3500,remington s6500 да си снима естествената коса и косата след като сте я изправяли.
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  12. #587
    По принцип бих могла, но кога да снимам естествената? Аз се изправям след къпане веднага - първо сешоар и четка, после преса. В мокро състояние няма да видиш каква е , а след сешоара също няма да разбереш каква е естествената :Д Не я оставям да изсъхне сама никога, защото после няма изправяне. Изправя се, ама нещо не ме кефи как става.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #588
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    По принцип бих могла, но кога да снимам естествената? Аз се изправям след къпане веднага - първо сешоар и четка, после преса. В мокро състояние няма да видиш каква е , а след сешоара също няма да разбереш каква е естествената :Д Не я оставям да изсъхне сама никога, защото после няма изправяне. Изправя се, ама нещо не ме кефи как става.
    И аз по същия начин я изправям моята
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  14. #589
    Еми който може по възможност да пуска снимки след изправяне пък да каже каква попринцип му е естествената коса
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  15. #590
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Welcome to the club!
    Нямам идея за онлайн пазаруването аз си я купих от Технополис.
    хихи ^^

  16. #591
    Момичета наистина ако някой може да се снима след изправяне с някой от тези преси на ремингтон s9500 или s3500 и препоръчайте някой хубав защитен продукт за преди преса.
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  17. #592
    Цитирай Първоначално написано от onlygiirl Виж мнението
    Момичета наистина ако някой може да се снима след изправяне с някой от тези преси на ремингтон s9500 или s3500 и препоръчайте някой хубав защитен продукт за преди преса.
    Както казаха по-горе аргановото масло на Nashi е добър избор аз пък си ползвам и кристали на UNA - доволна съм. Има и защитен спрей за косата можеш да отидеш да питаш в някоя парфюмерия или аптека. А като си взема пресата до 2 седмици макс ще кача снимка. ^

  18. #593

  19. #594
    За първата не съм чела много добри мнения честно казано. Не съм я пробвала, само съм чела.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #595
    Моята преса за коса е на "Remington" и съм страшно доволна. Няма да си купя нова преса докато тази не се счупи ( да не дава Господ ) просто е страхотна иначе преди съм имала на "Philips", която също не беше лоша, но все пак аз си харесвам тази на remington повече

  21. #596
    Цитирай Първоначално написано от karllyn Виж мнението
    Моята преса за коса е на "Remington" и съм страшно доволна. Няма да си купя нова преса докато тази не се счупи ( да не дава Господ ) просто е страхотна иначе преди съм имала на "Philips", която също не беше лоша, но все пак аз си харесвам тази на remington повече
    А можеш ли да кажеш кои са моделите
    Последно редактирано от GotThePetrovaFire : 02-01-2013 на 17:34

  22. #597
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от onlygiirl Виж мнението
    Момичета,дано да не звуча много нахално,но може ли,който има от тези преси:Remington s9500 pearl,remington s3500,remington s6500 да си снима естествената коса и косата след като сте я изправяли.
    Имам S6500 и е уникална,не я заменям за нищо на света.

  23. #598
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Дайте мнение каква маша да си купя,за да постигна такива едри къдрици 32мм или 38мм и коя марка?
    http://www.youtube.com/watch?v=1yop0FuCXnE
    Бейбилис добра марка ли е?Не ми трябва нещо скъпо,защото ще я ползвам по-рядко.И съм отделила до 50лв.

  24. #599
    С тея 38 прическите стават мега яките, но ти трябва доста повече коса. Всяко клипче в ютуб с такава маша, която гледах, слагаха удължения.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #600
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Ами моята коса не е рядка,а средно гъста.Предполагам,че с 38мм ще ми стои добре.А и целта ми е леко начупена коса,защото с пресата не мога точно същото да получа.
    А каква марка бихте ми препоръчали?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си