.
Отговор в тема
Страница 33 от 34 ПървиПърви ... 23293031323334 ПоследнаПърви
Резултати от 801 до 825 от общо 849
  1. #801
    Аз въобще не съм доволна от Remington S3500, въпреки че в началото бях. Взех я преди по-малко от година беше около 75 лева, сега мисля, че са я намалили. Косата ми е гъста и къдрава, по принцип не ми стои много дълго време изправена. Използвах я тази преса около 2 месеца по-често, като често имам предвид 2-3 пъти седмично и доста ми се изтощи косата, нацъфтя ... Дори имаше неприятна миризма след пресата дори и на 150 градуса, на изгоряло миришеше. Фризьорката ми каза, че на Remington като цяло пресите горят много косата, но виждам, че тук повечето мнения са положителни. От тази със сигурност, обаче не съм доволна и вече не я използвам.

  2. #802
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Blessed_ Виж мнението
    Аз въобще не съм доволна от Remington S3500, въпреки че в началото бях. Взех я преди по-малко от година беше около 75 лева, сега мисля, че са я намалили. Косата ми е гъста и къдрава, по принцип не ми стои много дълго време изправена. Използвах я тази преса около 2 месеца по-често, като често имам предвид 2-3 пъти седмично и доста ми се изтощи косата, нацъфтя ... Дори имаше неприятна миризма след пресата дори и на 150 градуса, на изгоряло миришеше. Фризьорката ми каза, че на Remington като цяло пресите горят много косата, но виждам, че тук повечето мнения са положителни. От тази със сигурност, обаче не съм доволна и вече не я използвам.
    Колкото по-къдрава е косата, толкова е по-суха. Нормално е, когато третираш суха коса с гореща преса или дори сешоар с по-гореща струя, да ти цъфти. И моята цъфти, но ѝ взимам връхчетата редовно, ползвам маски и нямам проблеми.
    Колкото до миризмата - тя се появява в началото на използването на всяка нова преса.
    Изправям си косата от близо 7 години. Ползвам Remington редовно от 3 години и под редовно имам предвид - всеки ден. Задължително я изправям изцяло 2 пъти в седмицата, след като я измия, а сутрин обикновено пооправям краищата, но като цяло косата ми всеки ден минава някаква топлинна обработка. Още не е окапала
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #803
    Цитирай Първоначално написано от Blessed_ Виж мнението
    Аз въобще не съм доволна от Remington S3500, въпреки че в началото бях. Взех я преди по-малко от година беше около 75 лева, сега мисля, че са я намалили. Косата ми е гъста и къдрава, по принцип не ми стои много дълго време изправена. Използвах я тази преса около 2 месеца по-често, като често имам предвид 2-3 пъти седмично и доста ми се изтощи косата, нацъфтя ... Дори имаше неприятна миризма след пресата дори и на 150 градуса, на изгоряло миришеше. Фризьорката ми каза, че на Remington като цяло пресите горят много косата, но виждам, че тук повечето мнения са положителни. От тази със сигурност, обаче не съм доволна и вече не я използвам.
    Косата гори дори от сешоар. Ако не искаш да цъфти толкова много подстригвай я редовно и прави маски. Не може да очакваш, че ще третираш косата си и тя няма да е суха или да цъфти. Използвай хубава термозащита, прави си качествени маски за коса и редовно обирай връхчетата.

    Аз да се похваля, че днес си сефтосах пресата, много е яка, доволна съм.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  4. #804
    Използвах си маски и се подстригвах редовно, а от пресата косата в началото не ми миришеше на изгоряло, имам предвид, че не е от това, че е била нова. Имам приятелки, които известно време са използвали точно този модел и те не са доволни.

  5. #805
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Момичета, изчетох ви последните мнения за пресите и стигнах до заключението, че всички сте доволни от Remington S6500. След 2 седмици се връщам в България и планирам да си закупя някоя стойностна, хубава преса, която да не гори и изтощава косата излишно, както прави сегашната ми.
    Та, спрях се на тази на Ремингтон, но съм отворена и към други предложения Цената не е от особено голямо значение, но не ми се нрави много да пръскам над 150 лв. за преса.

  6. #806
    Ако искате да имате професионална преса или маша- една от марките е GHD- скъпички са, но са от професионалния клас: http://www.parfimo.bg/presi-za-kosa-...ion-54690.html

  7. #807
    Vruseva92
    Guest

    Преса за обем BaByliss Pro BAB2512ТТЕ

    Здравейте, някой може ли да ми каже от къде в Пловдив мога да си купя тази преса? Разбрах, че я има в София и предполагам, че и в Пловдив някъде ще се продава. http://www.technoarena.bg/uf/PRESA_Z...BAB2512TTE.jpg

  8. #808
    Здравейте , имам пресата с кератина на ремингтън от няколко месеца и съм много доволна , но не знам защо по кабела на няколко места се появи нещо , като изтъркано , почти оголено Та въпроса ми е пресата е в гаранция , ако я занеса на сервиз на ремингтън ще могат ли да сменят кабела , защото ми е страх да не се оголи съвсем и да стане някоя беля ;д

  9. #809
    Здравейте! Не знам дали въпросът ми е за тук, но няма смисъл да пускам нова тема. Търся си сешоар, бюджет - около 60 лв. Като цяло не разбирам много от сешоари знам, че трябва да са мощни, но честно казано не знам какви характеристики точно да гледам. Имам един Филипс, който ми е много удобен и ми харесва, но ми е подарък, не съм го избирала аз. Сега ми трябва още един сешоар и не знам какъв да взема. Общо взето сешоар ползвам само за изсушаване, изправям се с преса.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #810
    Аз използвам на Babyliss, има йонизираща функция, дифузер и няколко температури може да се сменят, към 50 лв струва, преди около година си го купих и съм много доволна.

    Ако искаш мога да видя точно какъв модел е, че не го знам.

    ------
    https://www.facebook.com/FashionIsTheLifestyle

  11. #811
    Момичета, търся съвет - колебая се м/у две преси: Remington Keratin Therapy S8590 или Remington S7710 ? Благодаря предварително :*

  12. #812
    Здравейте!Искам да споделя,че поради стечение на обстоятелствата,вчера си закупих преса Remington S 6505.Аз като цяло си търся преса със широки плочи и затова реших тази да я продам.Пресата иначе е много хубава,закупена е от Техномаркет,с 3 години гаранция и естествено на няма и 2 дена.В момента се продава на 89лв.,даже и в емаг беше толкова.Аз я давам на 70.Ако някой се интересува да ми пише.

  13. #813
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Утре пристига вълшебния уред!!!
    http://www.greenzonevitality.com/pro...l#.VUtGYvntmko
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  14. #814
    snowbel_
    Guest
    Здравейте,отдавна исках да си купя хубава преса,която хем да ми изправя добре косата (и бързо) хем да може да прави къдрички (ако ми се прииска).Таа започнах да търся мнения в интернет и така случайно попаднах тук,прочетох цялата тема,коментар по коментар и ми затвърдихте мнението да си взема преса на Ремингтон.Всъщност попаднах на много хубава оферта в OLX,чисто нова Remington s6505 купена преди няколко дни,но на жената не й е нужна и я продаваше за 47лв.Та харесах си я и започнах да чета за тази марка,не само тук,но вие тотално ме убедихте,че няма да сгреша От днес е при мен,нова новеничка с три години гаранция и изправя чудесно,просто съм очарована,за втори път в живота ми се случва косата ми цял ден да стой права,подредена и мекичка и я изправих само за 20-тина минутки,може би и по-малко (но аз нямам и опит).Предния път когато имах този ефект една съквартирантка ме беше изправяла с нейната на Ровента,но не помня модела,беше доста скъпа обаче.После аз си взех на Бейбилийс,но явно не съм попаднала на точната,защото ми отнемаше адски много време,а после бързо се начупвах пак,ако се изправя сутринта,до вечерта съм начупена,а сега още съм си права и гладка и много се кефя Та реших да се похваля и ако има и други които се чудят за тази марка,направо да действат,няма да сгрешат според мен

  15. #815
    Ще ви споделя как правя така, че косата ми да е по бляскава и гладка. Преди ползвах кристали, но много омазняват. Наскоро ми препоръчаха да ползвам натурално масло, което нанасям по върховете. Препоръчаха ми кокосово, но не течно, за да е хубаво трябва да е твърдо. Купих си едно бурканче и го ползвам за какво ли не, като маска за коса, за върховете на косата и за кожата на лицето и тялото. А сега добавих още едно масло масло от шеа.
    http://foryoubg.com/products.php?id=757

  16. #816
    Здравейте, ползвах 2-3 години Ремингтън (пресата с перлите); скапа ми косата. Давала съм я за една вечер на приятелки и на следващия ден ми казват, че косите им цъфтят много. Наистина, ефективна преса, добре загрява; но никак не щади.

    Насочила съм се към ISO BEAUTY:
    http://beautyexpert.bg/manufacturer/ISO-beauty

    Моля, дайте ми препоръка! Искам наистина преса, която да си струва. Мога да отделя 150-200 лева евентуално. Не си изправям всеки ден косата по принцип; но вече не съм ползвала старата си преса поне 5 месеца.

  17. #817
    Няма преса, която да не изтощава косата. Ползвам Ремингтън от вече година и не забелязвам косата ми да е по-изтощена или суха. Трябва да се грижиш за косата си, да й правиш маски, да слагаш масла, да я щадиш от боядисване.

    Iso Beauty за мен не струват. Прекалено скъпи продукти, евтини маркетингови трикчета, като им видях офиса лошо ми стана. Не бих дала 200 лв за такава преса.


    Белисима? Разглеждала ли си ги?

    Пробвай да си правиш маски при всяко миене на косата (2 или 3 пъти в седмицата примерно) ии ще видиш, че има ефект.

    От опит го казвам. Имам доста гъста и суха коса, с много дебел косъм. Винаги косата ми е изглеждала прекалено бухнала, косъмът ми не беше гладък. Не се бях изправяла никога, не съм се боядисвала, не съм си увреждала косата по никакъв начин, но изглеждаше зле. Пресата не промени нищо. Сега косата ми изглежда много по-добре заради маските и по-качествените продукти, но не е изгоряла, не е съсипана. Според мен не ти е проблем пресата.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  18. #818
    В мола позволих да ми изправят 2-3 кичура с ISO и ми се стори добре.. Това беше преди повече от година. Май ми показаха модел с инфрачервени лъчи. Абе кой знае колко е вярно и това. Не знам дали не се заблудих всъщност.

    Така или иначе ще се сбогувам с моя Ремингтън (майка ми си я приватизира, а не сме в един град ;D ).

    Белисима Креативити ползвах 6 месеца и я продадох. Хич не ми държеше. Купих си Ремингтън и се получи супер... Никога не беше стояла толкова права косата ми, и то за продължително време. И аз съм с дебел косъм. Белисимата я купи едно момиче, което твърди, че за 3 години на пресата нищо ѝ няма.

    Значи няма да е Iso сигурно. Аз съм си мислела и за модели от чужбина, които са ми хвалили хората, но май не си струва. :/
    Видях, че са подновили модела на Белисима Креативити. Ами Филипс как ви се струват?

  19. #819
    препоръчайте нещо, което да държи и във влажно време.
    Nothing Last Forever

  20. #820
    Това е много добро, изобщо не ми се начупва косата, каквото и да е времето навън.

    http://www.zlatnaribka.com/krem-za-i...limited-150-ml
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  21. #821
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Тия преси изглеждат суперевтинджоси, все едно са купени от кварталния магазин за 15 кинта.
    https://www.technomarket.bg/products...mington-s-6500 - три такива сме купували, страхотна е.
    Моята коса не е показател, защото си е права и без друго, но съм изправяла ааааадски къдрава съученичка, косата й стоя идеална докато не я изми, а по принцип е почти афрокъдрава.
    Това е Пресата! Вече сигурно година я ползвам почти след всяко къпане и косата ми нито се е изтощила, нито прилича на метла. Косата ми седи права до следващото миене. Много съм доволна и се радвам, че избрах тази преса.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  22. #822
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Пресите са хубави. Това, че са по- шарени от цигански чепик, не е показател.
    Познавам момиче, което се занимава със занаята и ползва в салона си такива. Доволна е.
    Никога не съм разбирама избирането на техника или др уреди по външен вид. Бял лаптоп, примерно... което пак е по- разбираемо от претенции за шарката на.. ъъ пресата. Вярно, че са мн грозни, ама ще ѝ вършат добра работа.

    А пресата на Ремингтън не пуска течно злато от повърхността си, че да не вреди на косата. Просто ползваш добра козметика за коса, както многократно си споменавала. Всяка преса изтощава.
    Последно редактирано от therichbitch : 10-01-2015 на 22:33

  23. #823
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    За 220 лв тр ми изправя косата сама, докато аз си доспивам сутринта.


    Е, не знам, аз преси почти не ползвам, макар че имам такава и за 14-15 евро, и на Ремингтън, не знам дали е тоя модел, сигурно е по- стар. Не откривам особена разлика, но и не разбирам толкова от преси, т.е. нямам поглед над много и различни модели, затова споделих мнение на човек, на когото това му е професия.

    П.П. Темата е за преси, но аз съм в търсене на нова маша. Искам да няма щипка, да е с 9мм диаметър, да има покритие и да не е конусовидна, а цилиндрична, т.е. по цялата дължина да е толкова d. Нещо не намирам, само някакви професионални, които са на цени като тия горе. (не толкова грозни, де )
    Последно редактирано от therichbitch : 10-01-2015 на 23:47

  24. #824
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Пресите са хубави. Това, че са по- шарени от цигански чепик, не е показател.
    Познавам момиче, което се занимава със занаята и ползва в салона си такива. Доволна е.
    Никога не съм разбирама избирането на техника или др уреди по външен вид. Бял лаптоп, примерно... което пак е по- разбираемо от претенции за шарката на.. ъъ пресата. Вярно, че са мн грозни, ама ще ѝ вършат добра работа.

    А пресата на Ремингтън не пуска течно злато от повърхността си, че да не вреди на косата. Просто ползваш добра козметика за коса, както многократно си споменавала. Всяка преса изтощава.
    По-горе бях казала същото, че всяка преса вреди. Естествено, че вреди, не знам дали някой се съмнява в това. Идеята е да успяваш да се грижиш за косата си, така че да изглежда добре, да е здрава. Моята изглеждаше зле преди време, а никога не я бях изправяла.

    Ина е права, че пресите на Iso Beauty не са нищо особено. Цената е много висока за това, което предлагат. Начинът им на самото предлагане също ме ужасява. Продавачките им са агресивни и некадърни. Не бих седнала на демонстрация, не бих си и купила преса за 200+ лв, която не прави нищо особено.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  25. #825
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    9 мм не е ли мн малко?
    по-бързо става с малък диаметър, хващат се по- дебели кичури

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си