.
Отговор в тема
Страница 23 от 34 ПървиПърви ... 1319202122232425262733 ... ПоследнаПърви
Резултати от 551 до 575 от общо 849
  1. #551
    Момичета,наскоро си купих нова преса,но не съм особенно доволна и ще си купувам нова.Като изчетох мненията ви доста одобрявате remington.Засега съм се спряла на перлената на ремингтон http://www.remington.bg/presi-za-kos...500-pearl.html ,но ако ми препоръчате още някоя,ще съм много благодарна,че съм пред голяма дилема каква да си купя.Косата ми е чуплива,не е тънка,но не е имного гъстa(може би от прекаленото използване на преса).Искам някоя,която ще ми държи косата перфектно изправена поне 2-3дни и до някаква степен не я уврежда толкова.
    Последно редактирано от onlygiirl : 01-16-2013 на 15:01
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  2. #552
    този модел много го хвалят и много момичета са доволни. Аз съм със 3500 на ремингтон и съм много доволна-моята коса не е чуплива , но съм на стъпала и има някоя друга чупка, и съм супер доволна

  3. #553
    и аз съм на пластове и имам чувството,че никога не може да ми се изправи перфектно така.Та сега ще я чакам да израсте и да я правя равна.
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  4. #554
    Цитирай Първоначално написано от onlygiirl Виж мнението
    и аз съм на пластове и имам чувството,че никога не може да ми се изправи перфектно така.Та сега ще я чакам да израсте и да я правя равна.
    и аз мисля така да направя, да изчакам да ми порасте най-горния пласт, който ми е до брадичката и така

  5. #555
    Здравейте отново! След дълга пауза искам да споделя че си купих пресата на Remington S8500 'Shine Therapy'. Супер съм доволна, резултатът е невероятен - от хвърчаща коса - гладка и блестяща. Става супер просто - оправда очакванията ми. Вярно беше си малко скъпичка но пък, всеки път съм все едно туко що от фризьор излизам. Така че я препоръчвам на всички.

    http://www.remington.bg/presi-za-kos...apy-s8500.html
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  6. #556
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    От сайта ли си я поръча?

  7. #557
    Ами не, на място в Технополис отидох и си я купих от там
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  8. #558
    Някой друг, освен iveto32, има ли Remington S3500? Колко време косата ви стои права без да се начупи?

  9. #559
    Аз, до другото къпане. Препоръчвам я с две ръце, два крака и каквото още друго имам.
    Иначе моята коса е чуплива, преди се изправяше лесно, но до час е пак в същото състояние. Сега .. след като се изкъпя се изправям и това е. Важни са и продуктите. Според мен по-добре хубава, но не маса скъпа преса + качествени продукти.
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 01-24-2013 на 15:43
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #560
    ) Моля тe, пусни снимка на косата ти след като си я изправила. Иначе се колебая между S3500 и http://www.remington.bg/presi-za-kos...lti-style.html но не ми се дават толкова пари за преса...
    Последно редактирано от qgodkaaa123 : 01-24-2013 на 15:48

  11. #561
    Чувам,че много добри резултати давали пресите Remington,аз пък ще ви предложа новата ми преса ..професионална е с титаниево покритие,изправя перфектно ..дори веднъж заваля дъжд и остана права горе-долу . Италианска е марката,както и пресата,казва се KIEPE.
    http://www.alexandar-cosmetics.com/e.../0/8200/0/1739
    Да и на мен първоначално ми изглеждаше така сякаш съм я купила напразно и мислех,че няма да дава добри резултати ..а то напротив ! Оправда очакванията ми

  12. #562
    Да ми пратят снимките от снощи, може да пусна някоя ако има подходяща :Д
    Аз не си правя къдрици, така че мултистайла въобще не беше от вариантите ми. Исках единствено да изправя, но да го прави перфектно. И съм ужасно доволна.
    Снощи една моя приятелка се къдри пред мен с нейната преса Ровента някаква, хубава е и тя, може би от ценовия клас на моята някъде, но и тя не е с обли плочи, дето уж ги дават за къдрене, пък се накъдри перфектно с нея. Явно си е до човека колко може :Д Аз не мога
    bitchezz9 мен ме е валял дъжд и не остава горе-долу права, а колкото си е била
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #563
    JoLLiE92 чакам снимки

  14. #564
    Такам искам да ви разкажа какво ми се случи днес. Както си вървях в мола (Сердика) и едно момиче изскача от някъде и започва да ме пита: Естествена ли ви е косата?, Изправяте ли си я? и т.н. (понеже моята коса е много къдрава) и аз нали викам еми да от време на време си я изправям ии тя вика добре айде седни сега тук да ти я изправя. Сядам аз и почва да ме изправя с една УНИКАЛНА преса I.S.O. ама хора такова перфектно изправяне нямаше, а моята коса е на масури. На един доста дебел кичур с едно бавно минаване ии беше перфектно права. И аз седя и не мога да повярвам, попринцип ми отнема за цялата коса около 1ч. и 30мин., а сега само за 20мин. Изправи ме перфектно, излезнах на дъжда намокрих се и още ми седи почти перфектно права, само малко се начупи. Просто съм много доволна. Пресата, с която тя ме изправяше струваше 140лв. и беше най-евтината. Исках само да споделя
    Последно редактирано от Mirchu : 01-24-2013 на 17:35

  15. #565
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Такам искам да ви разкажа какво ми се случи днес. Както си вървях в мола (Сердика) и едно момиче изскача от някъде и започва да ме пита: Естествена ли ви е косата?, Изправяте ли си я? и т.н. (понеже моята коса е много къдрава) и аз нали викам еми да от време на време си я изправям ии тя вика добре айде седни сега тук да ти я изправя. Сядам аз и почва да ме изправя с една УНИКАЛНА преса I.S.O. ама хора такова перфектно изправяне нямаше, а моята коса е на масури. На един доста дебел кичур с едно бавно минаване ии беше перфектно права. И аз седя и не мога да повярвам, попринцип ми отнема за цялата коса около 1ч. и 30мин., а сега само за 20мин. Изправи ме перфектно, излезнах на дъжда намокрих се и още ми седи почти перфектно права, само малко се начупи. Просто съм много доволна. Пресата, с която тя ме изправяше струваше 140лв. и беше най-евтината. Исках само да споделя
    Странното съмнение, че това не го чета за пръв път.

    Снимките идват след малко : )

    п.с. https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...17381528_n.jpg
    само на тая съм сама :Д не знам доколко се вижда изправянето, ама е права :Д и още е толкова права
    Последно редактирано от JoLLiE92 : 01-24-2013 на 21:23
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #566
    Нави ме за тази преса, косата ти изглежда в добро състояние и много гладка. Обаче на пластове ли си или така ми се струва?

  17. #567
    И аз съм с S9500 (перлената на Ремингтън). Веднъж свикнеш ли с нея, грешка нямаш! Страхотна е!

  18. #568
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Такам искам да ви разкажа какво ми се случи днес. Както си вървях в мола (Сердика) и едно момиче изскача от някъде и започва да ме пита: Естествена ли ви е косата?, Изправяте ли си я? и т.н. (понеже моята коса е много къдрава) и аз нали викам еми да от време на време си я изправям ии тя вика добре айде седни сега тук да ти я изправя. Сядам аз и почва да ме изправя с една УНИКАЛНА преса I.S.O. ама хора такова перфектно изправяне нямаше, а моята коса е на масури. На един доста дебел кичур с едно бавно минаване ии беше перфектно права. И аз седя и не мога да повярвам, попринцип ми отнема за цялата коса около 1ч. и 30мин., а сега само за 20мин. Изправи ме перфектно, излезнах на дъжда намокрих се и още ми седи почти перфектно права, само малко се начупи. Просто съм много доволна. Пресата, с която тя ме изправяше струваше 140лв. и беше най-евтината. Исках само да споделя
    Здравей, знам ги тези. Мен пък ми къдриха косата (и то само от едната страна, нали ) и не издържа много. Освен това за тези преси на I.S.O четох доста негативни коментари. Скъпи са и не са много надеждни, разваляли се много бързо и т.н. До колкото знам са някакви американски, но не съм много сигурна. Спомням си че като си търсих преса преди година и правих проучване, гледах и за тях но се отказах бързо бързо, тъй като никъде не прочетох нещо особено за тях. Просто за това им правят такава реклама...явно
    • I never had to say goodbye
      You most have known i wouldn't stay
      While you where talking about our life
      You killed the beuty of today

      You never see me again
      So no ones gonna cry for you

  19. #569
    Цитирай Първоначално написано от qgodkaaa123 Виж мнението
    Нави ме за тази преса, косата ти изглежда в добро състояние и много гладка. Обаче на пластове ли си или така ми се струва?
    На черта съм, само отпред ми го подстригаха мааааалко по-късичко, защото беше поизгоряло от пресата. Другият път ще си изравня чертата.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #570
    Момичета,още не съм си купила преса.Ако може да ми препоръчате някоя според изискванията,които писах по-горе.И + това искам косата ми да е много права.И като казвам много права,нещо от този род http://www.prikachi.com/images.php?i...7/5785087I.jpg http://www.prikachi.com/images.php?i...0/5785110F.jpg
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  21. #571
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Е, точно пък първото няма как да стане. Сложили са й екстеншъни, фотошоп и ето ти "права коса". Вземи си Ремингтон. Всичките им преси са хубави.

  22. #572
    Може би има начин.Познавам момичета,точно с толкова права коса и си е само тяхната.Иначе още се чудя м/у remington s9500 pearl и remington s3500.Но може и да предложите още някоя,че иначе не разбирам много,много.
    Не мисля често,не мисля много,но когато го правя си мисля само за теб!!!

  23. #573
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Е, точно пък първото няма как да стане. Сложили са й екстеншъни, фотошоп и ето ти "права коса". Вземи си Ремингтон. Всичките им преси са хубави.
    Да, и според мен точно първата снимка има поне два пакета изкуствена коса :Д

    с3500 изправя доста добре Харесва ми. Ако имаш 150 лв за перлена + още за КАЧЕСТВЕНИ продукти , давай, разбира се, че ще има разлика, но ако ще си вземаш перлена и термозащитен на сайъс от 6-7 лв , по-добре си вземи по-обикновената и качествени продукти.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #574
    JoLLiE92 много ли ти гори косата тази преса? И какъв е този термозащитен спрей ...аз използвам единствено арганово масло и професионални кристали за коса.

  25. #575
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Термозащитния спрей предпазва косата от влиянието на пресата. И наистина са важни и продуктите. Хубавата преса е +, но когато не се полагат адекватни грижи за косата няма да има никакъе ефект.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си