.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Megz

  1. #1

    Megz

    Привет! Бих искала да Ви попитам дали сте си поръчвали екстеншъните на Мегз и дали сте доволни? Благодаря Ви предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Мегз, куха лейка такава - до там ли стигна да правиш фейк теми с фейк профили за да си рекламираш нещата !?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Явно е станало недоразумение. Верификация затова са Вашите коментари ... Далеч съм от PR (поне на този етап)

    П.С. Аз съм най-обикновено момиче, търсещо съвет относно екстеншъните за коса. Тъй като въпросната дама ги продава изгодно, реших да попитам дали някой си е поръчвал и дали си струват. Надявам се някой, който има компетентно мнение да ми отговори!
    Последно редактирано от blondeblupp : 05-01-2018 на 07:17

  4. #4
    ,,Кембо''? Уважаеми, избивайте комплекси някъде другаде! Преди да използвате подобно обръщение към мен, прочетете чл. 146 и 148 от Наказателния кодекс. Слънчев ден!

  5. #5
    Напротив! На 18 съм, но си знам правата. Апелът ми е да прочетете тази статия: http://legalworld.bg/50989.mogat-li-...-facebook.html и да спрете с нелепите коментари, за да може момичетата от форума да ме посъветват относно екстеншъните. Благодаря!

  6. #6
    Звучи една идея по-добре, макар и иронично. Благодаря! Успешна седмица

  7. #7
    май са от тук ве кифльок

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си