Здравейте момичета.
Повечето сигурно ме помните от преди.Не съм влизала мн време във форума.

Преди 2г тука коментирахме преси и т.н.Тогава се навих и си взех Remington S6500,като гледам повечето тази ползвате.Искам да кажа,че и аз забелязах,че косата ми цъфти и се заплита от пресата.За да го подтвърдя ще кажа,че си направих трик,за да се убедя,че е от пресата.
Отидох на фризьор,подстрига ме,нямах никъде нацъфтяло,защото я накарах хубаво да обере нацъфтялото.След 2 дни си измих косата и реших да се изправя,за да видя какво ще стане.Винаги слагам термо продукт,да си го кажа.Изправих си косата с Ремингтъна,сложих съвсем малко кристали по краищата.След 2-3 часа какво да ви кажа,косата ми се заплиташе адски мн,все едно не съм я ресала и подстригвала.След още 1-2 пъти изправяне с пресата,вече видях новите цъфтежи по косата.И междудругото косата ми стои по-сплескана откакто я изправям с тази преса.Все едно не съм си мила косата цяла седмица.Откакто се убедих че от пресата ми цъфти толкова мн,вече не я ползвам почти 1г. не съм я докосвала.Сега нямам такъв проблем,косата си ми цъфти нормално и на месец и половина се налага да я постригвам,а преди като я ползвах на 1 месец и вече е станала като проскубана в краищата.

На никого не искам да влияя с моето мнение,но аз не съм доволна.Наистина издържа много време права,но това цъфтене ме побърква.
Сега се колебая дали да я продавам,има още 1г. гаранция.Обмислям да си купя Белисима..дайте мнение за модел?!