.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    как да си направя форум

    намерил съм free host,но не знам какви програми ми трябват.. помогнете моля

  2. #2
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Боже, божеее. То ако толкова лесно се правеше форум досега да има милиарди форуми. Не е лесно както си мислиш и си далеч от истината ако мислиш че форум се прави с програми. За една основа на форума само ти трябва PHP ами след това ако почна да изброявам... Така че поинтересувай се малко какво трябва да знаеш за да можеш да направи що годе примитивен форум, почети малко компютърна литература и нещата може да тръгнат към добро. Ако си мислиш че форум се прави лесно наистина си много сбъркал.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  3. #3
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Всъщност адски лесно се прави, първо трябва да решиш каква платформа искаш да е има готови пакове и съответно хоста ти да поддържа PHP и MySQL. Сваляш си примерно PHPBB pack-а и следваш упътването, за да го инсталираш и настроиш.

    Друг въпрос е ако искаш сам да си направиш форум. В момента аз си разработвам моя версия

  4. #4
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Може и да има такива пакове но за мен това не е вариант. Като почна да правя нещо искам да съм го правил само аз без такива пакове които ще ми ограничат свободата на действията. Така че за мен по приемливия вариант е да си го направя всичко сам и като плюс получавам знания свързани с компютрите които могат много да ми помогнат за в бъдеще. Така че ти избираш.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от maistorluk Виж мнението
    Може и да има такива пакове но за мен това не е вариант. Като почна да правя нещо искам да съм го правил само аз без такива пакове които ще ми ограничат свободата на действията. Така че за мен по приемливия вариант е да си го направя всичко сам и като плюс получавам знания свързани с компютрите които могат много да ми помогнат за в бъдеще. Така че ти избираш.
    Хаха това беше най - голямата глупост която бях чел от бая време първо незнаеш какво е и ги наричаш "пакове" сигурен съм ,че неможеш да си напишеш система я се образовай и тогава води безсмислените си войни http://cms-bg.com/

  6. #6
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от ThEKiNgG Виж мнението
    Хаха това беше най - голямата глупост която бях чел от бая време първо незнаеш какво е и ги наричаш "пакове" сигурен съм ,че неможеш да си напишеш система я се образовай и тогава води безсмислените си войни http://cms-bg.com/
    ТРОЛОЛОЛОЛ... Незнам аз ти ли си сляпа или аз съм голям забраванко но в кой от постовете ми видя че съм написал че разбирам от PHP? Това че давам за пример и пиша от мое име не означава че разбирам! И ако погледнеш няколко поста по нагоре ще видиш че и шадоу ги нарича така(имам предвид паковете). Така че моля те прочети целия пост от до и го осмисли достатъчно добре защото по това което чета от теб си правя изводи че ти четеш между редовете. Така че недей много се впряга. Просто е ненужно!
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Сляпа.... назаде си момче

  8. #8
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Нека...........
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  9. #9
    благодаря за отговорите,направих си що годе добро форумче.. и да ЛЕСНО СЕ ПРАВИ!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ^ cheers

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си