.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Фен Аватара на peychev
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    137

    Оригинални игри

    Каква е разликата от игрите ,който се купуват да речем от някой магазин за компютри от тези който теглим от интернет . Не мога да си го обясня . Говора за оригиналните игри незнам дали даже да оригинални тези дето в Мултирама да речем са по 10 лева . Защото се пак българите не сме големи паралий да си купуваме някой игри който има по 80-150 лв Просто ми изглежда невъзможно да събера толкова пари и то само за 1 игра . От Германия си купих ''super-bikes Riding Challenge '' .
    Много съм доволен и кефа е различен . Като държиш кутийката в ръцете си е ебати кефа . Но немога да разбера кфо е различното освен че някой неща не са отключени в игрите който теглим ако може да ми обесните . Сигурно ви се струвам като ебаси тъпака . Но извинете искам да разбера.
    Весели Празници от peychev
    Бензин,а не кръв! Карбуратор,а не сърце! Машина,а не човек!

  2. #2
    Фен Аватара на sli73r
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    100
    Ако купуваш игри:
    1).Поддържаш създателите на играта. (Така ще има средства за продължаване на играта. )
    Ako я изтеглиш:
    1). в 90% от случаите не можеш да играеш в multiplayer.
    Последно редактирано от sli73r : 12-27-2011 на 19:01

  3. #3
    Освен,че не можеш да играеш мулти,разликата е нулева.Просто в БГ както ти каза,не сме големи паралии за да можем да си позволим да играем оригинални игри и се задоволяваме с пиратски копия.

  4. #4
    Голям фен Аватара на xJawz
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    590
    Според мен пиратското си е кражба, пък и на новите игри тръпката е в мулти. Купих си БФ3 и сингъла го превъртях за един свободен ден докато в мултито съм сяка вечер. Също много от пиратските копия са с вируси, от коита яко те боли глава после.
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    iSiktir бих избрал...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си