.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    Lightbulb Тема само за млади мъже: Пичове, ще се жените ли? Как мислите да го направите?

    В последно време си мисля разни сериозни неща за живота, все пак съм вече на 20. Та мислейки си се опасявам как ще си намеря жена, с която да създам семейство. Аз самият имам особен характер. Обичам да командвам, да си правя нещата по план затова ми трябва жена, която е послушна. Не съм някакъв фанатичен командир, но когато съм проверил всичко и съм убеден, че нещо е както аз казвам, държа да стане така, както аз съм решил. В същото време обаче не съм чак толкова силен като човек и се нуждая и от жена, която в същото време е и силна и стабилна личност. Сложно, нали?

    Имам и друг проблем. Който също е свързан със същото нещо. Винаги когато си харесам някаква жена, АБСОЛЮТНО ВИНАГИ, я харесвам и желая много, но ако направи нещо, дори и дребно, което да ме подразни или възмути, коренно си променям мнението за нея и вече не ми е симпатична и следователно чувствата ми изстиват.

    Напоследък се опасявам, че може би никога няма да се оженя, поради тая причина и тръпки ме побиват. А да си променя характера не мога. Опитвал съм се, но не се получава. От малък съм такъв- властолюбив и чувствителен в същото време.

    И нещо друго, което не е чак такъв проблем за мен, но въпреки това пак ме гложди. Не съм имал връзка с жена никога, защото не мога да търпя да се съобразявам с някого, или по друг начин казано, поради посочената по-горе причина. Не съм правил истински секс никога. "Спал" съм с 2 момичета. Първата ми прави орален секс, а с другата правих и "истински" секс, но всичко продължи около 10 секунди.

    Иначе момичетата ме харесват, поне от това не се оплаквам.

    Вие замисляте ли се за това? Някакъв съвет можете ли да ми дадете какво да правя? Просто осъзнавам, че имам проблем с жените, който не е чак толкова грандиозно сериозен, защото съм сигурен, че много мъже, сигурно над 20-30 % имат същия проблем с характера си. Но от друга осъзнавам, че това си проблем при всички положения, който може да ми попречи да имам сериозна връзка с жена. А аз дори не само сериозна връзка, а абсолютно никаква връзка не съм имал.

    ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА, ПИЧОВЕ!
    Последно редактирано от D1esel : 12-29-2011 на 20:27

  2. #2
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    И аз съм горе/доло нещо подобно..но не смятам ,че трябва да мислиш по този начин . Все някога ще си намерим подходящата сродна душичка !Never say never !

  3. #3
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Не, няма да се женя, няма да имам деца. Против брака съм, ако има любов, няма нужда от обвързвания, подписи и прочие ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    И аз съм горе/доло нещо подобно..но не смятам ,че трябва да мислиш по този начин . Все някога ще си намерим подходящата сродна душичка !Never say never !
    И аз същото си повтарям. Че има 1 жена за мен, истинска и точно за мен, измежду всичките. Но понякога ми е много притеснено за това. И сега ме подхвана тая мисъл и реших да пусна темичка

  5. #5
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Много ясно, че има ..търсим ли ще намерим, но не сме се захванали сериозната..Няма как да долети при нас ;д..Да ти кажа и аз съм мислил много по тази тема.

  6. #6
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Не, няма да се женя, няма да имам деца. Против брака съм, ако има любов, няма нужда от обвързвания, подписи и прочие ...
    Наско, и аз не държа на подписа. Но по-важно е отношението ти с жената, какви характери имате и как си пасвате.

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    Много ясно, че има ..търсим ли ще намерим, но не сме се захванали сериозната..Няма как да долети при нас ;д..
    Искаш да кажеш, че ако реша, че вече съм готов да се оженя и започна да търся ще я намеря? И аз мисля, че когато започна да търся жена, най-вероятно ще я намеря. Ама ме е страх да не вземе да се окаже, че няма да я намеря. На този етап изобщо не се замислям за това. Най-вероятно ще се случи след поне десетина години.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Много точно казано ! Даже това е най-важното.
    Е ти няма да чакаш чак до женитбата.Ще търсиш, търсиш и точно, когато най-малко очакваш ще намериш подходящият за теб човек. Спокойно всичко ще се нареди !Вярвам, че ще стане !
    Последно редактирано от Shines : 12-29-2011 на 20:37

  9. #9
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Успех брато!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Благодаря и на теб ! Пътят е труден, но славен!

  11. #11
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Друг е въпроса че може да си мислиш че е идеалната, и след 10-20 години да разбереш че изобщо не си я познавал .... разводите днес са повече от браковете, и най-лошото е че може да стигнеш до просешка тояга след това

  12. #12
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Така е с времето хората се променят..

  13. #13
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Друг е въпроса че може да си мислиш че е идеалната, и след 10-20 години да разбереш че изобщо не си я познавал .... разводите днес са повече от браковете, и най-лошото е че може да стигнеш до просешка тояга след това
    Наси, разводите според мен се случват, защото хората са се оженили едва ли не на шега, без да се замислят за това, колко сериозна крачка правят. Всеки брак, дори и този, в който хората са един за друг, има своите много трудни моменти в отношенията. Но когато хората наистина са един за друг, когато са разумни хора също така, тогава бракът ще оцелее. По мои наблюдения се развеждат предимно прости хора, които си нямат и понятие от живота такъв, какъвто е. Нашите например не са се женили никога, защото са знаели още преди това, че няма да се разбират. Баща ми няма сериозна връзка до ден днешен, а майка ми е женена за един тъпак. Но този модел мен не ме кефи просто. Искам семейство, искам трапезата, камината. Дано ми се случи това. Наистина го искам.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Братле много ми харесва начина ти на мислене !

  15. #15
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    Братле много ми харесва начина ти на мислене !
    Ми аз съм умен човек, зарежи това, че се лигавя нон-стоп тук от 2 седмици. Aма гледай какво е, много по-лесно е човек да получи съвет в интернет от хора, които не познава, отколкото от приятели. Ако споделиш на приятел, после ще се чудиш от къде ти е дошло или ще почне: "нали ти казах, що не ме послуша" Много по разтоварващо е, отколкото на живо.

  16. #16
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Така си е..доста пъти са ми го казвали ;д..

  17. #17
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Щом го искаш, пожелавам ти го аз предпочитам спокойствие, отколкото постоянно да се притеснявам как ще издържам жена и деца... и хич не ми пука за семейните традиции, продължаване на род и прочие, трябва да съм си най-добре аз

  18. #18
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Обаче, дай да не търсим вината само в себе си. И свестните жени са много малко на брой! Родителите в наши дни много глезят децата си, особено дъщерите си. А това определено ги прави много несериозни хора, които стават най-общо казано ку*ви и използвачки. А такива като ги видя, багам надалеч, дори и да знам, че няма да шанс да се вкопчи точно в мен.

  19. #19
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва

  20. #20
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Щом го искаш, пожелавам ти го аз предпочитам спокойствие, отколкото постоянно да се притеснявам как ще издържам жена и деца... и хич не ми пука за семейните традиции, продължаване на род и прочие, трябва да съм си най-добре аз
    Наско, виж сега, значи според мен ти си човек, който е наплашен от живота, страх те е, че няма да се справиш, затова предпочиташ да не се захващаш. И мен ме е страх от същото, но когато ти дойде до дупето, щеш не щеш ще се справиш! Като знаеш, че от теб зависят 1 или 2 малки ангелчета. А когато човек стане родител, тогава спира да мисли за себе си, а само за децата си. Идеята на брака според мен е да се създаде поколение. Брак или съжителство без поколение според мен няма кой знае какъв смисъл. За някои хора това може да не е така, разбира се, може и да греша.

    А аз изобщо не се влияя от идеята за продължението за рода, за традиции и други селски истории. Но просто го искам Наско, вътрешно го искам. Чувствам го че го искам. Сякаш някой ме е поставил отгоре като шахматна фигура на този път и искам точно това - мое семейство! И искам жена ми да не се чувства задължена да поема финансовата грижа за семейството. Искам да е спокойна и щастлива тя, за да съм спокоен и щастлив аз. А ако има желание, нека го прави, но в никакъв случай няма да търпя да се прибирам от работа и да я заварвам скапана от умора. Може да звуча като старомоден бабаит, но искам когато се прибера жена ми да е приготвила вече трапезата и с децата да сядаме да ядем всички заедно, барбар с домашните любимци.

  21. #21
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва
    Дано да грешиш. Не мисля, че това, което казваш е напълно вярно, макар че имаш право донякъде. И все пак, аз няма да търся жена си в дискотека Чака-Рака. А ако тия в Чака-Рака са всичките жени на света, то тогава ще се оженя за теб, ти ще си ми жена, ще си осиновим 2 негърчета и по-добре, отколкото да търпя проста ку*ва до мен, която да пребивам всеки ден, защото жената е просто себе си- проста и тъпа.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на Missmarch
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Шоколандия.
    Мнения
    474
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    В днешно време вариантите са два - грозна и вярна, или красива к*рва

    има и КРАСИВИ и ВЕРНИ . bandit .


    .. DaKid ..


  23. #23
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Ако тя не работи, ти трябва да работиш двойно, нали се сещаш и какво, сутрин излизаш, цял ден бачкаш като вол, вечер се прибереш, навечеряте се "на трапезата" и лягате да спите ... гати сивото ежедневие

  24. #24
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Missmarch Виж мнението
    има и КРАСИВИ и ВЕРНИ . bandit .
    Със сигурност има такива и със сигурност винаги ще има. Но за съжаление намаляват напоследък. И като се оженят и те, тогава какво правиме?

  25. #25
    Повече от фен Аватара на Missmarch
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Шоколандия.
    Мнения
    474
    еми хващаш си нещо по - глуповато , готово да те слуша , но за утехата и разбирането.. търси от друга


    .. DaKid ..


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си