.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Проблем са харда, може би ? :(

    Някой знае ли какъв може да е проблемът с лаптопа ми Toshiba Satellite. Всеки път като го включа ми се изтриват предишните инсталирани програми, но са се запазили музиката и снимките. Внезапно се рестартира някой път, а аз реших да не го изключвам, за да не ми се налага да инсталирам всичко отначало всеки път, но като реши да се рестартира и ...дотам Трябва ли да си сменя харда или какво да направя ?
    Никога не съм ти обещавала,че ще има слънце всеки ден...дадох ти всичко,което имах-добро и лошо...Никога не съм казвала,че няма да греша.Аз съм просто човек и това е мое запазено право.Но единственото,което искам е да те обичам..

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Не си дала много детайли.
    Освен да си направила по някакъв начин System Restore да ти се включва всеки път.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Не си дала много детайли.
    Освен да си направила по някакъв начин System Restore да ти се включва всеки път.
    какво още да добавя, за да е пълно описанието на проблема?
    Никога не съм ти обещавала,че ще има слънце всеки ден...дадох ти всичко,което имах-добро и лошо...Никога не съм казвала,че няма да греша.Аз съм просто човек и това е мое запазено право.Но единственото,което искам е да те обичам..

  4. #4
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Примерно каква ти е ОС, От колко време е тоя проблем, какво си правила преди това?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Wax Виж мнението
    Не си дала много детайли.
    Освен да си направила по някакъв начин System Restore да ти се включва всеки път.
    SystemRestore ще разкарва и музикалните файлове.

    Сканирала ли си компа за вируси?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #6
    ами от 1 януари е...започнах годината наново иначе и преди е правил компа unexpect shutdown, ама се надявах, че няма да има такива последствия не съм опитвала сканиране, само restore system, но няма никаква разлика... :/
    Никога не съм ти обещавала,че ще има слънце всеки ден...дадох ти всичко,което имах-добро и лошо...Никога не съм казвала,че няма да греша.Аз съм просто човек и това е мое запазено право.Но единственото,което искам е да те обичам..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си