.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    кое мнение е по-важно?

    Здравейте първо ви моля да не ме упреквате за новата тема, но искам да знам какво мислите по въпроса > Съвпада ли това, което ние мислим за себе си с това, което другите мислят за нас - кое от двата вида мнение е по-важно за нас? Много ще съм ви благодарна ако чуя компетентните ви мнения
    Eдна уsмiвка не sтрува нищ0, а правi мноГо! Не трае повече оt Мiг, но sпомена за неЯ понякога е вечеН.. : )

  2. #2
    Повече от фен Аватара на SMALLVILLE
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    328
    Честно казано мисля, че нещата са строго индивидуални и много относителни.
    Бъди щастлив с това, което имаш, докато се бориш за това, което желаеш!

    http://www.vbox7.com/play:637f3cd2

  3. #3
    да така е .. пуснах тази тема най-вече, защото трябва да си напиша домашното а не мога да събера мислите си моля ви помогнете ми
    Eдна уsмiвка не sтрува нищ0, а правi мноГо! Не трае повече оt Мiг, но sпомена за неЯ понякога е вечеН.. : )

  4. #4
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Е някакси не можем да ти кажем какво би написала ти.
    Ето нещо:
    Хората са различни.Имат различни мнения и виждания.Със своите действия и постъпки , държание и тн ние изграждаме своя образ. Образът, който ние виждаме и това,което виждат останалите у нас не винаги съвпада.За много хора от голяма важност е хорското мнени , за други не е така. За себе си мога да кажа,че ме интересува единствено и само мнението на близките ми и моето собствено.Но ,както казах, хората са различни и има доста такива,които плащат данък обществено мнение и за тях по-важно е чуждото мнение. Разни хора, разни идеали
    maDamn

  5. #5
    леле благодаря ти адски много да си жив и здрав.. благодаря, че ми даде насока аз ще си го продължа НО ти благодаря пакк !!
    Eдна уsмiвка не sтрува нищ0, а правi мноГо! Не трае повече оt Мiг, но sпомена за неЯ понякога е вечеН.. : )

  6. #6
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Моля ,момиче съм Пак заповядай
    maDamn

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Е някакси не можем да ти кажем какво би написала ти.
    Ето нещо:
    Хората са различни.Имат различни мнения и виждания.Със своите действия и постъпки , държание и тн ние изграждаме своя образ. Образът, който ние виждаме и това,което виждат останалите у нас не винаги съвпада.За много хора от голяма важност е хорското мнени , за други не е така. За себе си мога да кажа,че ме интересува единствено и само мнението на близките ми и моето собствено.Но ,както казах, хората са различни и има доста такива,които плащат данък обществено мнение и за тях по-важно е чуждото мнение. Разни хора, разни идеали
    изтрии си коментара моля те.. иначе съм ти адски благодарна :*
    Eдна уsмiвка не sтрува нищ0, а правi мноГо! Не трае повече оt Мiг, но sпомена за неЯ понякога е вечеН.. : )

  8. #8
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    и да го изтрие, ще излезе в кеша;
    //муахаха:Д

  9. #9
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Работата е там,че вече не мога да го изтрия или редактирам.
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си