.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Избор на университет

    Здравейте! В момента съм 12 клас и съм позакъсняла с избора на университет...Занимавам се любителски с фотография, изобразително изкуство и музика и се надявам за в бъдеще да успея да се реализирам в сферата на изкуството. Много се чудих дали има смисъл да уча в университет...Всеки път, когато се насоча на някъде и срещам много негативни отзиви спрямо висшето образование в България...
    Надявам се сред вас да има хора, които да са запознати със ситуацията в АМТИИ (Академия за Музикално, Танцово и Изобразително изкуство) На какво ниво е според вас университета, заслужава ли си и сериозно ли е обучението там, като имам предвид най вече специалността с Графичен Дизайн и Фотография?
    Надявам се да ми помогнете с избора ми

  2. #2
    Фен Аватара на vde
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Виена
    Мнения
    269
    За това което си написала НБУ
    Aко не можете да пишете на български пишете на език, на който можете - английски, немски, руски, френски, японски и тн.

  3. #3
    НБУ отдавна съм го изключила като вариант. Аз питам конкретно за АМТИИ

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Taam
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    395
    Фотография има във всьолюбимия НАТФИЗ - http://natfiz.bg/bg/education/bachelors-degree/id/19
    няам много отзиви от там- само един познат, за който и аз не съм много сигурна, че там учеще :д виж за повече информация във форума им.
    Рисуване- Худажествената академия, но там трябва да си започнала уроците вече.
    Това АМТИИ трябва да е в Пловдив- там съвсем никаква представа какво се случва, но като видя специалност Мултимедия и виртуална реалност и си викам "нъц".
    От тогава през зимата всички зайци са бели.

    // http://thetamplace.blogspot.com/ //

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си