.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496

    МНОГО СЕРИОЗНА ТЕМА: Защо тийнейджърите са жестоки един към друг?

    Защо се прецакват често, защо бият по слабите, защо тъпчат по-слабите от тях... Защо не могат да живеят нормално и спокойно?

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ти вярно можело да пуснеш една сериозна тема..

    щото вече в тоя свят всичко е ненормално,а ти питаш защо не живеем нормално..

  3. #3
    Голям фен Аватара на SuckIt
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    633
    Why U so serious?

    Прецакаха ли те,набиха ли те....///
    Стъпкаха ли те?

    Наебаха ли те...////
    Роси

    Адашчето Sunshinebabybyy Nirvana13 Novasum ruth
    ...........................................
    I’ve got Gucci’s on my feet
    Diamonds on my neck
    Diamonds on my wrist
    Bitches on my dick
    But y’all already said that

  4. #4
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    ти вярно можело да пуснеш една сериозна тема..

    щото вече в тоя свят всичко е ненормално,а ти питаш защо не живеем нормално..
    Ти нещо... одеве бях идиот, са ме хвалиш

  5. #5
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от SuckIt Виж мнението
    Why U so serious?

    Прецакаха ли те,набиха ли те....///
    Стъпкаха ли те?

    Наебаха ли те...////
    Не. И слава богу. Но защото според вас го правят? Според мен защото са много глезени.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Защото всеки се мисли за по-голям от другия..фактори още бол..

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от Shines Виж мнението
    Защото всеки се мисли за по-голям от другия..фактори още бол..
    Т.е. моят образ тук е точно това, което искат да бъдат всички, но всъщност не са. И затова ме мразят. Защото искат да са мен, а не са.

  8. #8
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Може ;D...

  9. #9
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    е това,че съм казала,че може и да не си нон стоп идиот не значи че все пак не си идиот ;д;д;д

  10. #10
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Пренебрегваш нещо. В едно взаимотношение отговорността винаги се поделя 50 на 50. Т.е. ако някой мен ме мачка, бие, унижава и т.н. до огромна степен аз съм отговорен за това, защото съм настроен да заемам позицията на жертва и съответна съдбата ми донася 'мъчители', за да науча някакъв кармичен урок. Съответно понякога съм и от мъчителите, просто може за да компенсирам собствената си слабост, заемайки друга позиция, която ми е достъпна на този етап.
    поне това е моята философия
    И днес постоянно бивам мачкан, но това е защото аз го позволявам, не защото еди-кой си ми контролира живота. Докато сам не се освободя от собствената си настройка тип-жертва и слабак няма да се промени външния ми свят квото и да направя.
    Някои хора се раждат с цел да са насилници, просто отново за да осъзнаят себе си и да се освободят от някакъв заряд, който им контролира поведението. Мъчителя не е по-силен от жертвата си, и двамата са еднакво пленени от емоциите си и съответно се лутат м/у двете крайности. Докога обаче е въпросът?

    *Не изказвам всичко това като неоспорима истина, това е просто моята интерпретация и гледна точка за нещата и всякакъв спор би бил излишен, благодаря.
    Последно редактирано от KumchoValcho : 01-09-2012 на 10:50

  11. #11
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho Виж мнението
    Пренебрегваш нещо. В едно взаимотношение отговорността винаги се поделя 50 на 50. Т.е. ако някой мен ме мачка, бие, унижава и т.н. до огромна степен аз съм отговорен за това, защото съм настроен да заемам позицията на жертва и съответна съдбата ми донася 'мъчители', за да науча някакъв кармичен урок. Съответно понякога съм и от мъчителите, просто може за да компенсирам собствената си слабост, заемайки друга позиция, която ми е достъпна на този етап.
    поне това е моята философия
    И днес постоянно бивам мачкан, но това е защото аз го позволявам, не защото еди-кой си ми контролира живота. Докато сам не се освободя от собствената си настройка тип-жертва и слабак няма да се промени външния ми свят квото и да направя.
    Някои хора се раждат с цел да са насилници, просто отново за да осъзнаят себе си и да се освободят от някакъв заряд, който им контролира поведението. Мъчителя не е по-силен от жертвата си, и двамата са еднакво пленени от емоциите си и съответно се лутат м/у двете крайности. Докога обаче е въпросът?

    *Не изказвам всичко това като неоспорима истина, това е просто моята интерпретация и гледна точка за нещата и всякакъв спор би бил излишен, благодаря.
    И все пак, това че позволяваш другите да те мачкат, не означава, че те трябва да те мачкат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си