.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 79
  1. #1
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682

    Да биеш жени е грешно.... Но жена да удари мъж е правилно?

    Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
    Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
    Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...

  2. #2
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от NaOH Виж мнението
    Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
    Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
    Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...
    да не те е набила мама?

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Miichelle
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    480
    Така е.
    ....
    yep.... reality bites -.-

  4. #4
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561

  5. #5
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Като бие шамари, ще си получава същото обратно. Твай.
    Не бия и не ме бият, не псувам и не ме псуват. Отнасяш се както искаш да се отнасят с теб.

  6. #6
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    нали искаха равенство, след като им го дадохме, заслужават бой като с равни !
    n00bs

  7. #7
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Евала Якуза, и аз съм на това мнение.
    Последно редактирано от D1esel : 01-08-2012 на 22:45

  8. #8
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Бой и само бой! След като не ви е била като малки мама, жената ще ви бие! :P
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  9. #9
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Честно казано дори не си се представям в ситуация, в която да удрям или мен да ме удрят. 1-2 пъти в живота ми дори ми се е случвало да си повишим тон, пък какво остава за скандали или побоища.

  10. #10
    Виждал съм как бият момиче и гледката беше жалка, но и тя отвръщаше, а момчето продължаваше да я рита докато не я събори. Нататък не гледах, жално ми стана за нея, но не се намесих, имаше и тълпа от хора които просто гледаха...също така знам и за случай в който бият момичето гаврят се с него, а гаджето и е там (в дискотека е случая) и се прави, че не вижда нещо си гледа в телефона...бахти страхливеца

  11. #11
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от da!ЛАПА Виж мнението
    Виждал съм как бият момиче и гледката беше жалка, но и тя отвръщаше, а момчето продължаваше да я рита докато не я събори. Нататък не гледах, жално ми стана за нея, но не се намесих, имаше и тълпа от хора които просто гледаха...също така знам и за случай в който бият момичето гаврят се с него, а гаджето и е там (в дискотека е случая) и се прави, че не вижда нещо си гледа в телефона...бахти страхливеца
    Не можеш да го обвиняваш момчето, че стои и гледа, щото ако са 5-ма, а той е сам с нея в дискотеката, хем него ще смелят, хем нея ще изгаврят. Не винаги да си показваш мускулите е правилно и готино.

  12. #12
    да бе ше ми бият приятелката и аз ще се правя на луд как пък не, явно и ти си пуси

  13. #13
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Да, бе, пълни глупости. Ако виждаш, че няма да можеш да се оправиш сам, търчиш и викаш охрана. Това приятеля ми да седи и нищо да не прави, а мен да ме бият някакви си момчета.. ще му е за последен ден като мой приятел.

  14. #14
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e Виж мнението
    Да, бе, пълни глупости. Ако виждаш, че няма да можеш да се оправиш сам, търчиш и викаш охрана. Това приятеля ми да седи и нищо да не прави, а мен да ме бият някакви си момчета.. ще му е за последен ден като мой приятел.
    Вие май в някакви филми живеете. Охраната най-много да отиде, да помоли да продължат гаврата отвън, и него ще изхвърлят. В такъв случай викаш подкрепление или полиция. Сам - нищо няма да постигнеш.

  15. #15
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Така ли правят в прекрасния Студентски град?

  16. #16
    Мега фен Аватара на D1esel
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    4 496
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e Виж мнението
    Така ли правят в прекрасния Студентски град?
    Да. Както и навсякъде в България и по света.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  18. #18
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Все едно не можеш да се развикаш и видиш ли, някой нормален ти помогне .. не мога да си представя колко смазан и убит трябва да си от живота щом се гавриш с момиче пред толкова хора ... още повече, че никой от околните не се намесва
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  19. #19
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от NaOH Виж мнението
    Ясно е, че жена не трябва да се удря, дори и с цвете, защото те са по-слаби, а мъжете са по-силни и по-издържливи....
    Но ако една жена удари мъж с всичка сила в лицето, това наистина боли, дори и жените да са по-слабите, и мъжът просто търпи и не реагира с насилие... Но ако мъж я удари със същата сила, тя ще почне да реве с часове....
    Поне според мен, не трябва изобщо да се започва с насилие...
    Не всички ще започнем да "ревем с часове". Защо винаги ни поставят под общ знаменател?

    Аз ако бях, щях да отвърна, но никога нямаше да рева.

  20. #20
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    За мен по-голяма простотия е момичета да се бият за момче. За такива неща само бях чувала, но го видях на живо на центъра в Сандански. Група момичета бяха зад едно, което махаше с пръст срещу друго и й казваше, да не търсело някое си момче, защото ще стане лошо. :X омг

    Красиви, но прости селянки!
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  21. #21
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Всъщност жените имат по - висок праг на болка от мъжете. Все пак досега не ми е идвало.
    И другото което е представете си следната ситуация, прибирате се вечер отнякъде и ви скачат 5-6 момичета от нищото, събарят ви и почват да ви бият какво, ще застанете като джентълмени свити на кълбо, докато почнете да храчите кръв ли
    n00bs

  22. #22
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Не можеш да го обвиняваш момчето, че стои и гледа, щото ако са 5-ма, а той е сам с нея в дискотеката, хем него ще смелят, хем нея ще изгаврят. Не винаги да си показваш мускулите е правилно и готино.
    И 10 да са, ако бият приятелката ти и не се намесиш, си най-големият позьор, смешка, жалкар и квото още искаш. Без изключения. Точка.

    По темата: Аз съм против максимата, че жена не се удря. Ако е няква пача и те е изнервила, как пък няма да я удариш? Е, вероятно няма да е с юмрук в носа, но преспокойно можеш да й пернеш един цигански през устата, за да си мери приказките следващия път.
    Не го оправдавам в случаите, в които мъж удря собствената си приятелка, защото смятам, че е страшно неуважение и безсилие да се справи с проблемите. Мъжът трябва да може да разговаря с приятелката си и да изчистват недоразуменията по нормален начин, не с насилие.

  23. #23
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    В 5ти клас едно момиче ми налиташе на бой и яко беше надъхана. При което вместо да разбия зъбите й хванах ръцете и почаках хормоните да й минат. След това й се смях в лицето *парти*

  24. #24
    Супер фен Аватара на Ermic
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    1 259
    http://vbox7.com/play:846f0e4516

    са на новия форум как се пуска клипче от вибокса?

  25. #25
    Супер фен Аватара на Irti
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 512
    Това пък да позволиш момиче да те удари е.. просто трябва да отреагираш и да й хванеш ръцете.

    Не съм удрял никога момиче, което ме е изнервило или по друга причина. Винаги някак си съм се сдържал, но ако дойде такъв момент всичко в мен да кипне до безкрайност..

    .. такъв ще й натряскам, че хич няма да ми е жал, когато падне.. всичко си има граници. И с тези граници трябва да се съобразявате, а не дай като сте момичета и имате имунитет.. ако се паднете на някой напълно откачен ще стане весело и тогава ще видите кон боб яде ли и ще се научите на възпитание..

    То това момче е седяло отстрани, защото предполагам момичето е било по-тежко и атлетично от него.. шушумигата се е сврял в някое ъгълче и е наблюдавал. Както казаха сигнализирай на охраната, ако не можеш сам или пък потърси полицията.. не е срамно.

    Всъщност тук се правите на корави и разправяте, че не ревете. Но не е така поне при по-голямата част от този форум. Точно два пъти съм виждал ИСТИНСКА мъжкарана.

    Първата е финна на вид, но и груба с груби черти в походка, маниери и т.н. Кожени, тъмни дрехи и не много висока. Личи си, че е мъжко момиче (хубаво момиче) и ако ти навре една плесници в мутрата става.. виждал съм как бие по две момчета доста по едри от нея и ги прави щайги..

    Втората е напълно обратното на първата. Около 130кл. груба и масивна и е тренирала не знам си колко години бокс. Виждал съм как яде по 12-13 баници. Отдавна, когато учех така беше напердашила един лизгар, че баща му идва после в училището. Може да е отблъскваща на вид и видно яка, но евалата й.

    Надали тук в този форум има и една от вас, която да е близо до тях двете и да се държи мъжки наистина, ако се наложи и да не пуска сълзици при един шамар. И не говоря само за външен вид и не говоря това да сте 250 кл и не говоря въобще тези работи, а става въпрос за изключително твърд и силен характер!
    Последно редактирано от Irti : 01-09-2012 на 12:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си