.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Angry Плс .. Помогнете спешно .. !!!

    Моля ви ако видите темата ми отговорете .. купих си нов телефон .. има кабел за включване в компютър .. така ... включвам го в копютъра иска да го инсталирам .. инсталирвам и след това ми дава грешка .. моля ви помогнете ми ... Благодаря предварително

  2. #2
    Принципно като включиш би трябвало да те пита как да се свърже. Вместо да инсталираш глупости трябва да избереш нещо като "Устройство за съхранение"(последното). И в Моят Компютър ти излиза ново устройство, в което поставяш файловете, които искаш да качиш.

  3. #3
    На каква марка ти е телефона?Ако е LG,така става на няколко модела,включително и на моя.Не намира устройството,не се поддържа от компютъра..
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  4. #4
    Фен Аватара на Rar3
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    291
    Освен товам което ти каза thunderstuck5 погледни настройките на USB на телефона ти и кажи какво пише Кажи повече за телефона: марка модел ОС

  5. #5
    http://www.google.bg/imgres?q=samsun...1t:429,r:8,s:0

    ето това ми е телефона .. сигорно наистина не го поддържа :S

  6. #6
    а сега когато се помъча да го включа даже не ми излиза нищо само се чува оня звук .. :ССС

  7. #7
    Фен Аватара на Rar3
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    291
    Ясно... може и от телефона да си е... Ако беше с андроид може би щях да мога да помогна, но тук ме няма ;д Успех

  8. #8
    някой ще ми обесни ли как да работя с блутото??? на компютара ми ?

  9. #9
    Не. ...........

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  10. #10
    Повече от фен Аватара на WarBlaze51
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    320
    Цитирай Първоначално написано от Natinka1123 Виж мнението
    Моля ви ако видите темата ми отговорете .. купих си нов телефон .. има кабел за включване в компютър .. така ... включвам го в копютъра иска да го инсталирам .. инсталирвам и след това ми дава грешка .. моля ви помогнете ми ... Благодаря предварително
    Дръпни си драйвър за телефона от нета, пишеш " МоделТелефон + driver " сваляш, инсталираш, рескаш компа и пробваш, трябва да стане. При мен беше така с Nokia, но сложих Nokia Pc Suite и всичко стана на 6. Късмет
    Excuse me Sir, but you have been pwned by the Filter!

  11. #11
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    7 442
    Пробва да го включиш и с Driver genius да направиш един сърч.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си