.
Отговор в тема
Страница 100 от 100 ПървиПърви ... 509096979899100
Резултати от 2 476 до 2 487 от общо 2487
    Да не "говорим", че в последните няколко дни забелязвам, че се присъединяват нови потребители със звучни потребителски имена като: kopeletognida, kirlivo kopele, SerjantKurabaraa и т.н. ...

Administrator
    Благодарим за сигнала. Ще предприемем мерки. Поздрави!

Повече от фен Аватара на FuzzyDesertPaw
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232785.html

Този потребител изпраща спам публикации с линкове към несигурни сайтове (реклами) за теглене на музика/видео във тази тема:

https://www.teenproblem.net/forum/sh...2#post11617612
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Administrator
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232785.html

Този потребител изпраща спам публикации с линкове към несигурни сайтове (реклами) за теглене на музика/видео във тази тема:

https://www.teenproblem.net/forum/sh...2#post11617612
    Благодарим за сигнала.Поздрави!

Повече от фен Аватара на FuzzyDesertPaw
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Уважаеми модератори!

Този потребител https://www.teenproblem.net/users/view/1232800.html СИСТЕМНО пуска линкове към съмнителни сайтове и кликбейтове!
    Последно редактирано от Rengur : 10-29-2019 на 12:04 Причина: Спазвайте добрия тон!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Administrator
    Уважаеми модератори!

Този потребител https://www.teenproblem.net/users/view/1232800.html СИСТЕМНО пуска линкове към съмнителни сайтове и кликбейтове!
    Благодарим за сигнала. Взехме мерки. Поздрави!

Град
    София
    Благодарим за сигнала. Взехме мерки. Поздрави!
    Виждам че също така сте цензурирали и предишното ми мнение, което си беше самата истина!

За 24 часа във форума няма НИТО ЕДНО мнение (освен обичайните "нови" потребители със съмнителна автентичност)!
    Въпреки невиждано ниската активност, вие не следите темите и мненията и се задействате само след многократно подадени сигнали от малкото останали съвестни и истински потребители (т.е. аз)!

Скатавате се и чакате заплатките в края на месеца! Само да ви кажа, че когато закрият форума поради лошо управление, трупане на загуби и липса на посещаемост, може да сте сигурни че ще останете без заплати, ако още не сте се сетили!

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

Аз пък чакам да изтрият новата тема от днеска "What is 5G?", понеже не е според правилата на раздела. Мислех в крайна сметка АЗ да я развия, понеже е готина анти-реклама на 5G, но не искам да ми заминат усилията.

Скатавате се и чакате заплатките в края на месеца! Само да ви кажа, че когато закрият форума поради лошо управление, трупане на загуби и липса на посещаемост, може да сте сигурни че ще останете без заплати, ако още не сте се сетили!
    Сори братле, едва ли ще стане така...

"В индустрия, която расте със 100% на година, не е важна печалбата, а позиционирането." Любомир Леков ръководи една от двете български интернет компании, листвани на Българската фондова борса - "Инвестор БГ".

С термина позициониране той се опитва да опише една все по-отчетлива тенденция в българското интернет пространство: продажбата на сайтове, които генерират много голяма посещаемост, но не непременно и приходи.
    Верно, това са думи от 2007ма... Само че даже и тогава 100 бона са нищо инвестиция. На практика, още в началото са купили Teenproblem не с някаква визия, а просто защото са им останали джобни от някаква друга сделка и са решили някъде да ги похарчат за нещо полу-смислено, колкото за идеята.

Демек, екипа, дето поддържа, сигурно "поддържа" цял бюлюк от умрели платформи на Инвестор и колкото не им дреме за един сайт, толкова не им дреме и за друг.

Позициониране! Нали разбираш...

От опит говоря. Аз кво правя тука например... И аз се позиционирам... Всеки с неговите си цели, а стратегията е една.

...
    Ахахаха, ти вярваш ли си? Ти наистина ли вярваш, че им се занимава с този умрЕл форум? Той им е вменен като допълнително, неплатено задължение. Лев от горе не получават затова, че администрират форума. Заплатите им са затова, че списват некви статийки в днес.бг, в тялото и оня сайт за автомобили. Общо взето четат чуждестранни сайтове, превеждат им съдържанието криво-ляво и пускат статиите. Ако имат работа тук, във форума, то ще губят ценно време.

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Сори братле, едва ли ще стане така...

Верно, това са думи от 2007ма... Само че даже и тогава 100 бона са нищо инвестиция. На практика, още в началото са купили Teenproblem не с някаква визия, а просто защото са им останали джобни от някаква друга сделка и са решили някъде да ги похарчат за нещо полу-смислено, колкото за идеята.

Демек, екипа, дето поддържа, сигурно "поддържа" цял бюлюк от умрели платформи на Инвестор и колкото не им дреме за един сайт, толкова не им дреме и за друг.

Позициониране! Нали разбираш...

От опит говоря. Аз кво правя тука например... И аз се позиционирам... Всеки с неговите си цели, а стратегията е една.
    Дейност която поглъща средства и не генерира печалби може да е всичко друго но не и бизнес!
    Ако някой бизнес се е превърнал в такова нещо, то не оцелява дълго! Такива са законите на пазарната икономика!

Ако разглеждаме форума като продукт, той трябва да има търсене/посещаемост! Продукт за който няма търсене, не може да остане на пазара дълго време и ще трупа загуби докато в един момент не бъде прекратено предлагането (и разходите свързани с това)!

Ако използвам твоите изрази, аз също се "позиционирах" доста дълго време тук и това беше защото ми беше интересно. Сега вече е пълна скука и ще става още по-зле! Боя се че вече е достигната критичната точка, след която процесът на разпад на форума е станал необратим!

Дори да държат потъващия форум с наливане на пари като в бездънна каца "за идеята", какъв е смисълът ако не се развива тая идея?! Взеха форума и под тяхното ръководство "идеята" бавно и сигурно се съсипа!

Отначало бавно, а после бързо!

Ахахаха, ти вярваш ли си? Ти наистина ли вярваш, че им се занимава с този умрЕл форум? Той им е вменен като допълнително, неплатено задължение. Лев от горе не получават затова, че администрират форума. Заплатите им са затова, че списват некви статийки в днес.бг, в тялото и оня сайт за автомобили. Общо взето четат чуждестранни сайтове, превеждат им съдържанието криво-ляво и пускат статиите. Ако имат работа тук, във форума, то ще губят ценно време.
    Всичко това ми е ясно, но това не променя фактите, а фактите са истината!
    Последно редактирано от Грозния : 10-31-2019 на 18:14

Каква консумация на средства?

Предполагам, че си хостват форума на свои сървъри. Сървъри, на които освен този форум, има куп други техни сайтове.. А сървърите им работят заради тези сайтове - форумът просто е една мижава притурка.

Дали ще е качен форума на техните сървъри или не - разликата не е съществена в консумацията на ток.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си