.
Отговор в тема
Страница 99 от 99 ПървиПърви ... 49899596979899
Резултати от 2 451 до 2 464 от общо 2464
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Град
    Dreamland
    Спри да споменаваш Lilanda, Ivaaaaa и всички останали потребителки, на които си досаждал през годините.

Остави ги на мира.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Мега фен
    Град
    В деколТето тИ
    Понеже обичам драмата, съм за, да ги покажете ги тези съобщения.

Повече от фен Аватара на FuzzyDesertPaw
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232681.html

Много съмнителен потребител.
    Не е написал нито една негова дума, само копира и поставя мнения, изречения и изрази на други потребители за свои, прави спам мнения.

EDIT:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...BE%D1%82%D0%B8

Реклама за имоти

(изпотих се да докладвам за мнения, нарушаващи правилата.)
    Последно редактирано от FuzzyDesertPaw : 09-12-2019 на 00:32

Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Slipknot,KoЯn,System of a down,Metallica,Manowar,Saxon,Black Sabbath,Animals as leaders,Beartooth,Mushroomhead,Soulfly,Iron Maiden,Overkill, Slayer,Carcass,Cannibal Corpse, Accept,Kreator,Motorhead,Pantera,Megadeath, Throwdown,Black Label Society,White Zombie,Fear Factory, Rammstein,Tool,Judas Priest,Assuck,Lamb of god,Avenged Sevenfold,Immortal,Dream Theatre,Bathory,Venom,Anthrax,Disturbed,BlackToung e,Machine Head,Dream Evil,Astral Doors,Hammerfall,Guns n roses, Helloween, Death,Shape of despair,Dio,Devil Driver,Lost Society,Primal Fear,Vital Remains

Administrator
    Благодарим за сигнала. Поздрави!

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    (изпотих се да докладвам за мнения, нарушаващи правилата.)
    МодераторКИте явно не вършат дори работата за която им плащат!
    Предполагам че освен да правят фейкове, дори не влизат във форума да пишат или четат какво се случва по другите теми!

Всичко това ме подсеща, че трябва отново да ги подсетя да дадат официално изявление по належащи въпроси, които замитат под килима, но аз не съм забравил:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново най-учтиво приканвам уважаемите модератори да излязат с официално становище по зададените от потребителите въпроси:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615107
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615138

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Мега фен
    Град
    В деколТето тИ
    Кой ти обръща внимание бе братмее?
    Форумния инфлуенсър, ахахахах, още не си им схванал шегата, бахти.

Голям фен Аватара на TrollFactory
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232681.html

Много съмнителен потребител.
    Не е написал нито една негова дума, само копира и поставя мнения, изречения и изрази на други потребители за свои, прави спам мнения.
    Ще вземете ли отношение относно този необичаен бот, който възкресява рандом теми копирайки 1:1 рандом мнения на други потребител?
    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2199715

Във връзка с получено следното лично съобщение:

Цитирай Първоначално написано от Blubalu
    Моля, да не преследвате определени потребители из темите, за да ги тормозите с постоянни заяждания.
    Не изисквайте снимки и лична информация от потребители, и не започвайте с агресивно поведение спрямо тях, когато ви откажат.
    Не подлъгвайте и не манипулирайте потребители, особено непълнолетни, да споделят данните си с вас.
    Както и придържайки се към кампанията за безопасен Интернет (днес видях в метрото нейн афиш):

http://safenet.bg

И след като има потребители, които са заявили, че им досаждам, искам снимки, нагрубявам и прочие, то

публично обявявам, че няма да пиша на никой потребител. Никой тук не ме интересува. Запазвам си правото да отговарям на случайно получени лични съобщения, както и да си спамя глупости където реша, без това да е обвързано с целенасочени действия към конкретен потребител или група потребители.

Благодаря за вниманието!

Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Запазвам си правото да отговарям на случайно получени лични съобщения, както и да си спамя глупости където реша, без това да е обвързано с целенасочени действия към конкретен потребител или група потребители.
    Надявам се да си вземеш поука, защото както беше започнал щеше да отнесеш и втори бан..

....

Открих, че едно мнение ми липсва, не съм 100% на ясно защо, но не нарушавам правилата, дори и взех да си цензурирам мненията, за да запазя по - любезен тон.
    Последно редактирано от FuzzyDesertPaw : 09-16-2019 на 20:49

Много мразя да ми се бъркат в моите неща. Не може ли всеки да си гледа в паницата?!
    Slipknot,KoЯn,System of a down,Metallica,Manowar,Saxon,Black Sabbath,Animals as leaders,Beartooth,Mushroomhead,Soulfly,Iron Maiden,Overkill, Slayer,Carcass,Cannibal Corpse, Accept,Kreator,Motorhead,Pantera,Megadeath, Throwdown,Black Label Society,White Zombie,Fear Factory, Rammstein,Tool,Judas Priest,Assuck,Lamb of god,Avenged Sevenfold,Immortal,Dream Theatre,Bathory,Venom,Anthrax,Disturbed,BlackToung e,Machine Head,Dream Evil,Astral Doors,Hammerfall,Guns n roses, Helloween, Death,Shape of despair,Dio,Devil Driver,Lost Society,Primal Fear,Vital Remains

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ще вземете ли отношение относно този необичаен бот, който възкресява рандом теми копирайки 1:1 рандом мнения на други потребител?
    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2199715
    Това явно е най-новата идея на админКАта и модераторКИте за "вдигане" на форума и темите! Бот симулиращ активност и пускащ "нови" постове в стари теми !
    Открих, че едно мнение ми липсва, не съм 100% на ясно защо, но не нарушавам правилата
    То е ясно защо - във форума вече отдавна няма правила, които да се спазват, като най-големите нарушители са именно модераторКИте на заплати! Те нито познават правилата, нито ги спазват !

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

Стига си се жалвал, полза няма. Старите собственици на саита го продадоха на корпоративни червеи, от наи-лошия тип, дето заливат нета с clickbait и реклами за хапчета за отслабване. Във форума пишат активно 10-15 човека максимум, но въпреки това посещаемност има, защото когато някое лапе напише " кога ще ми порасне бубата" в гугъл, му излиза вероятно някоя тема от тиинпроблем. На този етап форума не е нищо повече от средство за пари в ръцете на стари мастити чичковци, които вероятно дори не ползват интернет, камо ли да разбират интернет културата - тях ги интересува само да си изкарват паричките. В това си качество, вие тук пишещите редовно изобщо никои не ви взима под внимание, а модераторите са тук за да не се разпищи някоя бг мама, че детето и прочело коментара на лошия нацист доктор сатан във тиинпроблем, и рекламодателите да си прекратят договора със собствениците на саита.

Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Стига си се жалвал, полза няма. Старите собственици на саита го продадоха на корпоративни червеи, от наи-лошия тип, дето заливат нета с clickbait и реклами за хапчета за отслабване. Във форума пишат активно 10-15 човека максимум, но въпреки това посещаемност има, защото когато някое лапе напише " кога ще ми порасне бубата" в гугъл, му излиза вероятно някоя тема от тиинпроблем. На този етап форума не е нищо повече от средство за пари в ръцете на стари мастити чичковци, които вероятно дори не ползват интернет, камо ли да разбират интернет културата - тях ги интересува само да си изкарват паричките. В това си качество, вие тук пишещите редовно изобщо никои не ви взима под внимание, а модераторите са тук за да не се разпищи някоя бг мама, че детето и прочело коментара на лошия нацист доктор сатан във тиинпроблем, и рекламодателите да си прекратят договора със собствениците на саита.
    За нещастие си прав. Това че има вече и фейкове правещи някакви малоумни теми, за които никой пет пари не дава, появи се и един спам бот дето модераторите не могат да го разкарат, естествено че никой не го интересува как едно лапе на 12 откри, че лошата сатанистка FuzzyDesertPaw пише колко извратено е въпросното дете и то открива нещо анти християнско. Уморих се от този смотано и некадърно управляван форум.

Голям фен Аватара на TrollFactory
    Аз пък поздравявам модераторите за добре вършената работа!
    KEEP UP THE GOOD WORK!

Град
    София
    ...въпреки това посещаемност има...

На този етап форума не е нищо повече от средство за пари в ръцете на стари мастити чичковци, ...тях ги интересува само да си изкарват паричките.
    Това само доказва колко си заблуден!
    Форумът отдавна не носи пари - посещаемост НЯМА, от време на време пишат не повече от 5 потребители! Нови потребители НЯМА, а модераторКИте симулират активност с фейк-теми и потребители! С кой акъл мислиш, че такъв форум може да носи пари по някакъв начин?!
    За нещастие си прав.
    За (не)щастие не е прав дори и този път!

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си