.
Отговор в тема
Страница 104 от 104 ПървиПърви ... 45494100101102103104
Резултати от 2 576 до 2 590 от общо 2590
  1. #2576
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Абе госпожа... вие сериозно ли?!
    Вие сериозно ли мислите че всички тука сме толкова тъпи и малоумни, че да не разбираме глупостите които творите?!
    Натоварващото е че за заеманата от вас длъжност е необходимо постоянно внимание, креативност и правилна преценка - все качества, които вие очевидно нямате, защото не сте ги проявили за повече от 2 години откакто сте тук! По КТ изпитателният срок за повечето длъжности е 6 месеца! Вие не сте показали че сте подходящи за длъжността за 4 пъти повече време!

    Ако нещо все още не ви е ясно (или си въобразявате че на нас не ни е ясно), моля прочетете внимателно моите мнения и тези на TrollFactory - ние многократно и подробно сме обяснявали защо мислим така както мислим!
    А вие за ДВЕ години колко пъти се появихте да ни опровергаете или да ни докажете с действията си, че не сме прави?!

    Всичко това ви го казвам директно в лицето, защото нямам какво да губя, форумът отдавна е на командно дишане и колкото по-рано го признаете, толкова по-добре за вас! Дори да ме баннете, вие ще загубите много повече, отколкото аз ! Без мен и TrollFactory форумът умира!

    "Великите PR-ки", които се страхуват да общуват с потребителите (оксиморон) - изкарахме ги най-накрая от бърлогите им, да си влязат в ролята!
    Май не е чак толкова лесно да си PR, а?! Да се налага да общувате с хора, често пъти по-интелигентни от вас, вместо да нищоправите по цял ден и да чакате заплатката на края на месеца, а?!
    Първо, поздравления за смелостта на Грозният да напише всичко това!

    Второ, вероятно поставените по-назад въпроси биха могли да се отгворят адекватно хора, които са някъде между 20 - 30 годишни и "със сърце" биха участвали тук, приемайки форума като някакво що-годе свое хоби, а не гледайки на него с досада (каквато се демонстрира с мълчанието на отговорните тук) и с дистанция средно от около има-няма някъде 20 - 30 години между тях и пишещите тук. Имам чувството, че въпросните не комуникират с потребителите именно заради възрастови причини (предразсъдъци или лична неудовлетвореност от себе си като уж "сериозен журналист", който е опрял до това да чете мненията на 3ма души вместо да прави репортажи от местопрестъпления). Т.е. може би те не се чувстват съвсем на мястото си и това рефлектира на мотивацията им да се агнажират да му се обясняват на някого тук, особено пък, ако според тях "Спрямо нас вие сте "с жълто около устата", а пък ни даватe акъли (Как ли смеете?!)".

    Трето, разбираемо, младите хора са тези, които са по-"на ти" с интернет комуникацията и с трендовете в нея и биха имали адекватната обща култура, за да разработят това място. А почвата, която дава форумът е действително уникална предвид това, което беше някога тук, но вместо да се "наторява" с хубави теми или мнения, от които да покълнат и избуят атрактивни дискусии, с които да се спечелят много нови млади скучаещи през свободното си време хора (а такива с лопати да ги ринеш), които се чудят къде да си хабят своя дар слово и са наистина необходими за това място, те биват прогонвани от НЕпрофесионализмът (било то умишлен поради по-горе посочената причина или не), който се демонстира тук. Не знам до колко той е заради възрастовата пропаст (имам съмнения, че нещата какво става тук не се диктуват от млади, а от такива почнали стажа си на пишеща машина), но е показателно, че дори не се осъзнава какво е "бот". Колкото и да обяснявам как някой е такъв и как в мненията му има скрити линкове, те толкова разбират какво е "това животно", че само му редактират мнението премахвайки рекламния линк, все едно, че на него ще му пука и ще се върне тук и оплаче, че мнението му (обикновено на неправилен български преведен с google translate) е било изтрито неправомерно. Ето едно мнение, в което ботът беше пуснал рекламен линк и вместо цялото мнение "да си замине", то просто беше прилежно редактирано все едно, че въпросният бот ще се разсърди...



    Вероятно традиционните както винаги стратегии "Ще се снишим докато премине бурятя!" и "Ще си мълчим!" ще бъдат приложени наново. Прогнозата ми е, че до края на годината ще има само едно безконтролно натрупване на ботски мнения и теми и постепенно се върви към "финал". Но просто няма да го усетят. Ще си повтарят до последно "Ето, бе, пишат хора! Един тийнейджър миналата седмица писа тук. Питаше дали можел да се справи с меката си ерекция с едни хапченца, към които беше дал линк, който изтрихме усшено тъй като беше рекламен! Дано момчето си е взело поука и ще го чакаме пак да се върне и да пише! Great Success!"

    Последно редактирано от TrollFactory : 09-21-2020 на 15:12

  2. #2577
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Първо, поздравления за смелостта на Грозният да напише всичко това!
    Благодаря!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Второ, вероятно поставените по-назад въпроси биха могли да се отгворят адекватно хора, които са някъде между 20 - 30 годишни и "със сърце" биха участвали тук, приемайки форума като някакво що-годе свое хоби, а не гледайки на него с досада (каквато се демонстрира с мълчанието на отговорните тук) и с дистанция средно от около има-няма някъде 20 - 30 години между тях и пишещите тук. Имам чувството, че въпросните не комуникират с потребителите именно заради възрастови причини (предразсъдъци или лична неудовлетвореност от себе си като уж "сериозен журналист", който е опрял до това да чете мненията на 3ма души вместо да прави репортажи от местопрестъпления). Т.е. може би те не се чувстват съвсем на мястото си и това рефлектира на мотивацията им да се агнажират да му се обясняват на някого тук, особено пък, ако според тях "Спрямо нас вие сте "с жълто около устата", а пък ни даватe акъли (Как ли смеете?!)".
    Тезата ти заслужава внимание, но аз лично имам известни съмнения в нея, по следните причини:
    Ако правилно съм разбрал, съгласно твоята теза, г-жи модераторКИте са някакви лелки на по 40-60 г, които навремето са работили някаква що-годе прилична журналистическа дейност, но някак си са останали без работа, събитията някак си са ги довели до ТОЗИ форум, може би по обява за работа:

    "търсиМЕ модераторКИ за младежки форум
    пълно работно време, стаж по специалността мин. 20 години
    възнаграждение - мин. раб. запл.
    може работа от вкъщи, може и пенЦионерКИ
    задължения: писане на статии и редакция на мнения... от време на време"

    Дали?!
    Едва ли !!!

    Ако тези "лелки" са писали някога, някъде нещо, особено по времето на социализЪМа, те със сигурност щяха да се изкушат да напишат нещо в стила на "Как да се държим в обществото" или "Идеали за нравственост на социалистическата младеж" с поучителен патос. Ако наистина са били журналистКИ от соца, поне веднъж щяха да се изкушат да влязат в дискусиите и да "поучават" по-младите.

    Да, ама не!!!

    Вместо това, те пишат статийки, често нескопосано преведени от някое простовато женско списание в стил на "Гери Никол си показа най-милото" или "Всичко... според зодията", като в самия форум ги няма никакви! Неспособни са да напишат дори 3 свързани изречения!

    Според мен въпросните модераторКИ са млади, некадърни и необразовани кифли, с никаква обща култура или дар-слово, но доста близки приятелКИ на собствениЧкаТА на форума и тя ги е "приютила" на заплати тук, защото те явно са завършили нещо (PR, журналистика, психология, социални дейности и т.н.), някъде (ако въобще са завършили), което не се търси и личните им качества не са им помогнали да си намерят свястна работа! Така си играят на "форум" и "модериране", като се скатават по цял ден и не правят НИЩО, ама абсолютно НИЩО в очакване на деня на заплати и така ден след ден! Мързел и посредственост до дупка!
    Ако това бяха "случайни лелки наети с обява за работа", всеки нормален шеф отдавна да ги е "освободил от работа" след подобни резултати в продължение на повече от ДВЕ години!
    Последно редактирано от Грозния : 09-21-2020 на 22:42
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #2578
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Мигът, в който алекс продаде форума, всичко отиде по дяволите.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  4. #2579
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ето още примери за ботове, които не се чистят:

    Мнението е пуснато преди повече от 24 часа, в които поне 3 модераторки бяха активни долу в лентата? Защо е оставено?



    Пуснато днес в 10:58. В това време имаше две модераторки (ПОВТАРЯМ ЦЕЛИ ДВЕ!!!) онлайн и все пак не се изтри!?



    Да не би това да е станал не само бот форум, ами и англисйки бот форум?



    Брей, ботовете стават и изобретателни! Сами си редактират линковете! Явно зад някои ботове стоят истински хора (предполагам мургави работници работещи за 1 цент на пост от колибите си), защото ми се струва твърде съмнително бот да се върне и да си редактира мнението...



    А темата на този симпатичен потребител стои вече цял месец и ясно се набива на очи на основната форумна страница като последна тема от цял раздел.





    Вероятно мнението е било последвано и от второ такова съдржащо същинската реклама (линк), но е било изтрито само то уж под предтекст, че тогава вече е реклама, но за встъпителното мнение на английски е нямало проблем! То е оставено да си стои. Току-виж е на истински потребител Зимбабвиец/Нигериец или лице от някоя подобна националност, което би се обидило, ако му се изтрие мнението и би спряло да посещава тийнпроблем, а току-виж и би решило да пусне жалба до Българския хелзинкски комитет. А пък не дай си Боже и за този случай да се стигне до съда в Страсбург и после на тийнпроблем да му се наложи да плаща милиони компенсации за дискриминация. На фона на 5 левовия си месечен приход изчислен на база реални посетители. това ще е катастрофа достойна за топ пример в учебниците за това "как не се прави бизнес"!

    Или пък може би форумът е вече "смесен". За англоруско говорящи ботове:



    Е, преобладават все пак и тук-таме мнения на български ботове. Основно се рекламират добавки, защото е тренди днешно време всеки да опитва диети и химия.



    Възможно е току-виж да кажат "Ами тези мнения са от скоро, няма как да ги забележем толкова бързо". Обаче при колко работодатели такъв номер би минал? "Спокойно, нали ми плащаш, ще си свърша работата все някога. Например другия месец/година/милениум..." Явно при такива, които са назначили приятелките си, за да пишат заедно "някакво женско (и по междудругото "тийн") модно списание" и в крайна сметка не им пука, защото финансовата загуба не ги вълнува. Парите ги губи мъжът, който стои зад "гения". Въпросното "списание" вероятно е типичната иниациатива прищявка на някоя финансово презадоволена кифла, чийто мъж все й угажда на каприза, включително и на този тя да се изживява като "бизнес дама" и да започне някакъв какъв да е, но "свой" бизнес дори и да е на загуба. И вместо например просто да отвори някакъв скъп бутик на приземните етажи в някой мол, който да си стои вечно празен и с това да не пречи на никого, тя решава бизнес планът й да бъде "списанието" с приятелките й като за колежки и то такова списание, което е било напълно разработено преди и да го съсипе за сумати народ... Но както и да е, отплесвам се.

    Смисълът е, че някак си съм убеден (и чудно защо ли?), че дори след това мое детайлно експозе ботският спам ще си стои още дълго време. Сигурно месеци и дори години! (Мога да извадя ботски мнения и от много по-назад във времето!)

    Срамота е в "новини и съобщения" от два дни последното мнение да е това:



    При условие, че влизате по две - три колежки на ден (а в лентата с посетители по-долу дори изгледа сякаш стоите понякога дори до късно), как ви ибягват тези неща от погледа? Заети сте да пишете само статии ли (и то какви, както отбеляза Грозният по-горе!)?

    Моля, свършете си работата, за да почистите форума! Никой не иска да пише (и да иска ще му се отще), когато вижда всичко в паяжини!

    С бездействието си, умишлено или не, вие ще убиете този форум!

    Благодаря и лек ден!
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-25-2020 на 14:41

  5. #2580
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Възможно е току-виж да кажат "Ами тези мнения са от скоро, няма как да ги забележем толкова бързо". Обаче при колко работодатели такъв номер би минал? "Спокойно, нали ми плащаш, ще си свърша работата все някога. Например другия месец/година/милениум..." Явно при такива, които са назначили приятелките си, за да пишат заедно "някакво женско (и по междудругото "тийн") модно списание" и в крайна сметка не им пука, защото финансовата загуба не ги вълнува. Парите ги губи мъжът, който стои зад "гения". Въпросното "списание" вероятно е типичната иниациатива прищявка на някоя финансово презадоволена кифла, чийто мъж все й угажда на каприза, включително и на този тя да се изживява като "бизнес дама" и да започне някакъв какъв да е, но "свой" бизнес дори и да е на загуба. И вместо например просто да отвори някакъв скъп бутик на приземните етажи в някой мол, който да си стои вечно празен и с това да не пречи на никого, тя решава бизнес планът й да бъде "списанието" с приятелките й като за колежки и то такова списание, което е било напълно разработено преди и да го съсипе за сумати народ...
    Падението на Teenproblem ще влезе в историята като пример "как се съсипва успешен бизнес с некадърност и мързел"!
    Държавата бива съсипвана по същия начин!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #2581
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Падението на Teenproblem ще влезе в историята като пример "как се съсипва успешен бизнес с некадърност и мързел"!
    Държавата бива съсипвана по същия начин!
    Ами какво можеш да направиш? Или да се ядосваш или да се примириш със ситуацията и да разбереш че нищо не можеш да промениш освен себе си и отношението си към нещата. Сипваш си едно и бичиш айляка

  7. #2582
    Голям фен Аватара на ОР
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    933
    Царя умря! Да живее Царя!

  8. #2583
    Това да се трият теми без да се дава конкрента причина е ***
    Последно редактирано от Blubalu : 02-15-2021 на 15:50

  9. #2584
    Също защо цензурирате всичко, свързано с Луковмарш? Колко ви плащат да налагате цензура?

  10. #2585
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Защо ми изтрихте коментара, в които ви казах малко да поработите, а? Нещо не търпите критика ми се струва.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  11. #2586
    Мога ли да попитам защо модераторите/администраторите на форума са ми изтрили мненията, с какво те нарушават правилата на форума?

  12. #2587

  13. #2588
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...ement-training

    Английски език извън кофата!!?

  14. #2589
    Гледам, че скъпите ми модератори и администратори отново са ми трили мненията.
    Мога ли да попитам този път защо?

  15. #2590
    Цитирай Първоначално написано от black_knight Виж мнението
    Мога ли да попитам този път защо?
    Не може.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си