.
Отговор в тема
Страница 18 от 104 ПървиПърви ... 81415161718192021222868 ... ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 2590
  1. #426
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    1/2 от ето този ми пост е невидим: http://www.teenproblem.net/forum/sho...80%D0%B8/page3

    Когато му дам да го редактирам мога да видя какво съм написал, но когато му дам запази промените 1/2 от това което съм написал не се показва. Та въпроса ми е дали някой от вас знае къде е проблема и какво правя което не трябва, че да не се получава така?

  2. #427
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    бах ли го защо

    като ти го редактирах аз и се оправи

  3. #428
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Пак същото...

    http://prikachi.com/images/284/5807284E.jpg

    Когато го редактирам мнението ми показва промените, но когато влезна в темата втори път и погледна този пост е пак същото(1/2 мнение е невидимо)

  4. #429
    http://www.teenproblem.net/users/view/1133669.html този потребител е оспамил раздел Секс с една и съща тема. Дадох report, ефект, никакъв.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #430
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Да модераторите сме роботи и цяла нощ стоим будни да четем репорти. Сега ще го оправя тоя.

  6. #431
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w
    И типично в Български маниер колкото и да обясняваш, то си ходи като кон с капаци и си знае неговото. Нито приема, нито предава.

    .

    Не е тук мястото да се оплаквате от бъгове, модераторите не са програмисти, а дори и някои от нас да са, нямаме никакъв досег с кода на сайта камо ли права да пипаме нещо по него.

    Ако имате оплакване от липсата на някоя функционалност мейла на Инвестор БГ го знаете. Мина времето когато Алекс държеше форума и се интересуваше. Сега такива теми тук няма да имат никакъв ефект, така че спрете се да ги пускате защото е безсмислено.
    И квоооо, голям мъж ли си, като написа една дебела точка и заключи темата, за да не може да се изкаже мнение?
    Чудесно, чувствай се горд.

    Готин, модератор си, не за да се правиш на интерес и на много вървежен. Тия номерца - другаде. Вярно, че не е чак толкова значима длъжност, но ти е напълно в правомощията да говориш с мачока или (представи си!! о.О) да поемеш инициатива и да се обадиш на Инвестор.бг. Заповядай.

    Била съм модератор във форум, знам какво може да прави такъв. АЗ нищо не мога да направя за тийнпроблем, никой няма да обърне внимание на просто потребител - ти можеш, но не искаш и това е всеизвестно. Не се прави на мъжкар обаче, никак не се получава.

    Да, не приемам, защото г-р-е-ш-и-ш.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 02-11-2013 на 20:30

  7. #432
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    За съжаление, по въпроса с бъговете и аз не мога да съм от помощ, тъй като не специализирам програмиране със сигурност.

    Каквото можех направих - срещнах се очи в очи с настоящият ръководител на проекта (тийн), макар и по друг повод му споменах за проблемите и получих уверение, че се работи по въпроса. Или по-точно ще се работи, след като се изпълнят други, по-важни точки от 'проспекта със задачите'. Така че, очакваме включване .. положително)

    А да се дъвчете с модераторите тук - смисъл нулев. Те пък хептен нямат идея за какво става въпрос. Тяхната 'задача' е да поддържат мястото приятно за пребиваване, без неподходящо съдържание, да упътват новите потребители, да им помагат и да бъдат полезни с каквото могат така, както са били и до преди да получат правата си. Нищо общо с програмиране и кодове.

  8. #433
    anonymous708973
    Guest
    Писах имейл на човека от екипа, отговарящ за технологиите. Изобщо не съм сигурна, че е правилният човек, но е по-добре от нищо и от куп извинения.

    Мачок, благодаря за уравновесения отговор. Даваш пример за някои от тук пишещите, които трябва да се научат да не се опитват да надскачат тоягата, да не вземе да ги перне по-грубо от очакваното.
    Кога си се видял с тоя човек и някой има ли задачата да му досажда?

  9. #434
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    отговорите няма да ти харесат - преди 2-3 месеца и .. не )

  10. #435
    anonymous708973
    Guest
    Кандидатирам се за доброволец по задачата.

  11. #436
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    там е сложна работата, недостъпност и постянна заетост 'знаеш как е' )

  12. #437
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...=1#post9340964
    Трябва ли да чета пост от 1 страница само от емотиконки?

  13. #438
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel Виж мнението
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...=1#post9340964
    Трябва ли да чета пост от 1 страница само от емотиконки?
    Хах. И след него веднага е писано от модератор.

  14. #439
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Пинк пантер ще те помоля да спреш с това заяждащо поведение спрямо мен, защото чисто и просто човешки вече ме дразниш. Ако си беше задействала сивото вещество щеше да забележиш че темата е от преди две години и второ тогава още не съм бил модератор. Ако има нещо което те тормози цикъл или нещо подобно не съм аз човека на който да си го изкарваш.

    Надявам се че ме разбра.

  15. #440
    anonymous708973
    Guest
    И мен ме дразни измиването на ръце, ама си трая (и сигнализирам съответните органи.) Аз не си го изкарвам на никого, просто искам работата да бъде свършена.

  16. #441
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    Пинк пантер ще те помоля да спреш с това заяждащо поведение спрямо мен, защото чисто и просто човешки вече ме дразниш. Ако си беше задействала сивото вещество щеше да забележиш че темата е от преди две години и второ тогава още не съм бил модератор. Ако има нещо което те тормози цикъл или нещо подобно не съм аз човека на който да си го изкарваш.
    Каква е тази нападка базирана на женските полови органи? Оттърви се от тези тъпи, банални, клиширани и кирливи аргументи. Постарай се да се аргументираш правилно за човек на твоята възраст.

    И какво от това като те дразни? Да вземе да спре да членува във форума? Да сложи край на живота си, защото видиш ли 'великия Шадоу' се дразни? И ти ме дразниш (ужасно много) ама (през повечето време) си мълча, нали?

    Ина отговори прелестно - дипломатично, възрастно и сдържано. Чудно защо ти не можеш да се абстрахираш от пола на 'противника' ти, а решаваш да го обиждаш с него.

    Пф. Както и да е. Давай, Инче!

  17. #442
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Сто пъти съм обяснил едно и също нещо разбираемо и сдържано как така не го разбрахте от първия път, че трябва да се повтаря 100 пъти?

    На чист Български език обясних че модераторите и администраторите не могат да оправят каквито и да били бъгове по форума, защото както пак ще се повторя нито имат права нито са програмисти. Отново на чист български език Ви обясних какво и къде трябва да направите, че да Ви се обърне внимание. Но поради някаква неразбираема причина за мен, или не можете да четете или не знам. То не беше "модераторите не ги ебе за форума", "не си вършите работата" и прочие. След това се почна за обвинения за измиване на ръцете с моето обяснение и бягане от отговорност, обвинения в непукизъм. Аз може би съм първия който е писал мейл на инвестор откакто минахме на новия форум с лист с бъговете им още като го тествахме докато Алекс все още беше тук.

    Но типично по Български, както се изказа някой нищо не разбираме, но дайте да филосовстваме и да лепим етикети. На Българина все нещо му е криво и все чака някой да го оправи без да си мръдне пръста. Да но за да стане нещо, трябва да се размърдаш. Точно това се опитвам да обясня в последните 200 теми изписани в раздел препоръки за бъговете - да се отнесете към мястото където има вероятност да се направи нещо.

    Както и да е мисля че този път го описах достатъчно разбираемо и достъпно. Ако има нещо неясно отново, не е мой проблем. Има ЛСта за тази работа.

  18. #443
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ти първи почна да лепиш епитети, момко.

    А мен изобщо не ме интересуват бъговете, така че не си прави труда да обясняваш отново. Дори не прочетох постта ти. Подразни ме държанието ти, а ти реши да избягаш от въпросите ми. Тц.

    Ай, със здраве.

    П.П няма нужда да ми говориш на 'Вие'. Няма да ми се издигнеш в очите.

  19. #444
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Не знам защо си мислиш че света се върти само около теб. Ако не разбра предния пост беше подканване да се спре личното обсъждане в тази тема и да се ползва по предназначение. Каквото имаш да казваш относно мен има лста.

  20. #445
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  21. #446
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    заключена е

  22. #447
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Понеже съм егати шпионина в последно време забелязвам, че пак има проблем с преглеждането на мнения. Отварят ми се и мога да ги чета, ама не излизат всички, т.е някои не се показват на страницата, ами ги виждам в различни раздели с ника на потребителя в графата 'последно мнение'. Само при мен ли е така?

  23. #448
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    780
    Здравейте как се редактира подпис ?
    Или всичко или нищо .

  24. #449
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    780
    Как да редактирам подписа си ?
    Или всичко или нищо .

  25. #450
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    За сега само администратор може да го редактира. Пиши ЛС на machoka с новия си подпис.

    paradosou дай пример с някое мнение и тема... макар че то аз сигурно ще мога да ги видя трябва да пробвам с обикновен профил

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си