.
Отговор в тема
Страница 2 от 104 ПървиПърви 1234561252102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 2590
  1. #26
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ^дел на всички мнения на латиница + второ предупреждение

    трето няма да има

  2. #27
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Защо немога да си сменя подписа, при положение че давам за подпис а нищо не ми излиза все едно и също както за аватар, така и за всичко.Помогнете ми и ми обяснете как да оправя този проблем?

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от GD Виж мнението
    Защо немога да си сменя подписа, при положение че давам за подпис а нищо не ми излиза все едно и също както за аватар, така и за всичко.Помогнете ми и ми обяснете как да оправя този проблем?
    проблема е глобален , не само при теб.

  4. #29
    anonymous708973
    Guest
    Вие сериозно ли си вярвате, че им пука? От време на време се прави няква смешна промяна по дизайна, сериозните работи... кой ги гледа.
    За сметка на това, си губят времето да ме предупреждават, че съм била обидила друг потребител, разбираш ли... Вместо да помислят, че тяхната НЕпоява в тая тема си е далеч по-голяма обида.

  5. #30
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Не мислите ли, че е време да се заемете с проблемите, вместо да отправяте предупреждения към потребителите? КОлко чакахме за новия форум, поне да го бяхте направили като хората...

  6. #31
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Бях го написал в една друга тема, ще го напиша и тук.

    Първо да ви запозная с йерархията и как да разграничавате модератори от уеб девелопери и дизайнери. Модераторите нямат никакъв досег с прякото управление по сайта, достъпа до програмната част, базите данни и въобще всичко свързано със сайта и форума, на ниво код.

    Модераторите следят за спазването на правилата във форума, реда, трият и цензурират ако се налага. В краен случай се поставят и банове - това са правата на модераторите.

    Уеб девелоперите, графичните диайнери и въобще всички които се занимават със "стопанисването" на сайта, външния вид, бъговете и тем подобни са си съвсем отделна група от хора, с които нямаме пряк контакт. Даже не знам дали четат форума, работата им не е това.

    Така че стига сте ревали, все едно зависи от мен или от някой друг модераор, и да ни изкарвате все едно ние сме виновни за нещо, или че сме егати мързелите.

    Пантерке да - предупредена си и точно това показва че някои хора от екипа си вършат работата, а не точно в това което обвинявате.

    Така че спрете да спамите за форума, аз също искам много неща, но не зависи нито от мен, нито от някой друг модератор. Хората от които зависи, си вършат работата, кога ще е готово - това е друг въпрос на който аз не мога да отговоря.

    Стига вече нападки относно модераторския екип, следващия подобен пост който видя някъде из форума ще го изтрия. Писна ми да обяснявам едно и също.

  7. #32
    anonymous708973
    Guest
    Извинявай, но великото предупреждение е по повод това, че в една тема бях писала, че приятелката на автора се опитва да се прави на мръсница и очевидно не й се получава. Има хора, които нареждат далеч повече и не се прави нищо.

    А кой се е доверил на екип от некадърни уеб дизайнери и developer-и? Кой писа хвалебствената статия, че трябвало да благодарим на НЕВЕРОЯТНИЯ дизайнер и бла-бла-бла?

  8. #33
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Щом колегата така е преценил, значи така. Ти не се срамувай да репортваш хората които "нареждат далеч повече", аз ще ги оправя.

    Пак казвам, за поддръжката на сайта не отговаряме ние, така че не изисквай от мен да отговарям на тези въпроси. Колкото и да негодувате, ефект няма да има просто защото от хората които гледаме форума (модераторите) не зависи нищо. Оставете хората да си вършат работата, надали седят и си клатят краката на стола.

  9. #34
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Втори сигнал срещу тази арогантна личност: http://www.teenproblem.net/forum/sea...searchid=36091
    ник: Concussion

    Погледнете и тази тема: пълно е с псувни и обиди - http://www.teenproblem.net/forum/sho...3%D1%80%D0%B8-!!

  11. #36
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ^Първия линк не се отваря, както помолих в първия пост в тази тема използвайте бутона 'Репорт'.

    ПП. Concussion ще има малко почивка от форума.

  12. #37
    anonymous708973
    Guest
    Абе, защо не мога да пратя лично на Сиси? И на теб, впрочем. Изобщо не ми излиза "Лично съобщение" като опция. Да не са ви пълни кутиите?

  13. #38
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Изключили сме си ги от опциите.

  14. #39
    anonymous708973
    Guest
    Въх. Добре.

  15. #40
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от BrainlessROCKBABY Виж мнението
    Наистина профила е Фейк, не знам защо още не е изтрит и не е заключена темата.


  16. #41
    Здравейте, преди време пуснах две теми, които сега искам да изтрия, но немога как се прави:

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...BE%D0%BB%D0%B8

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...87%D0%B5%D0%B2

    Само модератор ли може да ги изтрие? Ако е така, моля да го направи!

  17. #42
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    ^Изтрих ги .

  18. #43
    Благодаря!

  19. #44
    Не искам да пускам нова тема и за това пиша тук-Искам да се свържа с един потребител florian4 но той не си влиза в акаунта и не написал телефон или скайп (пуснал е една обява)..

  20. #45
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    И аз какво мога да направя по въпроса?

  21. #46
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...81%D1%82%D0%BE
    тука нещо се правят на доктори и медицински сестри, диагнози, хапчета и пр.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    И аз какво мога да направя по въпроса?
    Ми незнам не ли му имате координатите?

  23. #48
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Цитирай Първоначално написано от joansm Виж мнението
    Ми незнам не ли му имате координатите?
    Ако потребителя не желае да си показва e-maila, нямам право да ти го дам. Щом не е оставил координати в темата, може вече обявата да е изтекла, или да е намерил копувач/продавач.

  24. #49
    Мога ли да помоля модераторите да изтрият единственото ми мнение във форума?! В тази тема е http://www.teenproblem.net/forum/sho...итански. Благодаря предварително

  25. #50
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Готова си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си