.
Отговор в тема
Страница 81 от 104 ПървиПърви ... 317177787980818283848591 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 001 до 2 025 от общо 2590
  1. #2001
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Аз не съм чувствителен, просто следя дали има нарушение и като констатирам подобно го докладвам и изисквам прилагане на правилата. Иначе не съм нещо много чувствителен спокойно. Като съм ти досаден, можеш просто да не отваряш темата То е ясно по заглавието и какво ще е съдържанието
    Ама ти няма да станеш по-малко досаден, като спра да отварям темата. Ебати дървото си, човек ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  2. #2002
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    О, напротив, чувствителен си. Докладваш най-малката дреболия, като това сега, а това са неща, които няма нужда да бъдат докладвани. npp никой не е обидил, напротив, написал е нещата точно така, както са, просто и ясно. Това, че на теб не ти харесва истината, е, това си е твой проблем, не можеш да докладваш само защото истината боли.

  3. #2003
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    О, напротив, чувствителен си. Докладваш най-малката дреболия, като това сега, а това са неща, които няма нужда да бъдат докладвани. npp никой не е обидил, напротив, написал е нещата точно така, както са, просто и ясно. Това, че на теб не ти харесва истината, е, това си е твой проблем, не можеш да докладваш само защото истината боли.
    Точно поради факта, че не можеш да различаваш обидно и нецензурно съдържание, произтичат голяма част от проблемите ти напоследък...

  4. #2004
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Абе ти нещо като одитор ли се явяваш? Я да хващаш пътя. Тука си харесваме малко по-свободен режим ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #2005
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Абе ти нещо като одитор ли се явяваш? Я да хващаш пътя. Тука си харесваме малко по-свободен режим ;д.
    Я да не ми казваш какво да си хващам. Има си правила, спазвайте си ги.

  6. #2006
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Абе ти нещо като одитор ли се явяваш? Я да хващаш пътя. Тука си харесваме малко по-свободен режим ;д.
    Не бъди лицемерен. Когато негодувахме целият форум заради протекцията на някакво същество и липсата на адекватна реакция от страна на модераторския екип, ти също беше в кюпа. Поправи ме, ако греша. Постоянно си мениш позициите.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #2007
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз лично съм привързана към форума и не желая да е кочина.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #2008
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Я да не ми казваш какво да си хващам. Има си правила, спазвайте си ги.
    Ти си този, който се опитва да казва на хората какво да правят. Кой какво да говори, какво да трие и пр. Аз просто ти казвам да си разкараш разработения задник от тук, защото си като конска муха.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не бъди лицемерен. Когато негодувахме целият форум заради протекцията на някакво същество и липсата на адекватна реакция от страна на модераторския екип, ти също беше в кюпа. Поправи ме, ако греша. Постоянно си мениш позициите.
    Грозния е отвъд "малко по-свободния режим".
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  9. #2009
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Кой модератор ми изтри поста от тази тема:

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B3%D0%B5%D0%B9

    ? - беше третият по ред пост?

  10. #2010
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Ти си този, който се опитва да казва на хората какво да правят. Кой какво да говори, какво да трие и пр. Аз просто ти казвам да си разкараш разработения задник от тук, защото си като конска муха.


    Грозния е отвъд "малко по-свободния режим".
    Хей, хей, хей. Нищо не казвам, ако смяташ, че си измислям, ето ти правилника:
    На форума: https://www.teenproblem.net/forum/sh...A3%D0%9C%D0%90
    На медийната група на ИнвесторБГ АД от коята е част и Teenproblem.net: http://ibg.bg/id-157/

    Нищо не си измислям. Има си го много ясно и точно разписано вътре. Освен това, като се регистрирате има едно тикбоксче където тиквате "Приемам общите условия за ползване". На който не му харесват, просто да не се регистрира. Като сте го тикнали обаче, означава, че сте запознати с тези условия и сте ги приели и следва да ги спазвате, като в случаите в които не са спазени се вземат съответните мерки. И по-добре така, защото имаше преди около 2 години един форум, който вече не съществува именно поради подаден сигнал до МВР за незаконно съдържание. От сектор Компютърни престъпления на ГДБОП го свалиха от "ефир"
    Така че по-добре с правила и със съществуващ форум, отколкото без правила и без форум.

  11. #2011
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Кой модератор ми изтри поста от тази тема:

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B3%D0%B5%D0%B9

    ? - беше третият по ред пост?
    Предполагам е било админа с 8 мнения, даже не знам дали останаха модератори тук.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #2012
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Доста по-добре е да няма никакъв контрол, отколкото да има неадекватен такъв.

  13. #2013
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Хей, хей, хей. Нищо не казвам, ако смяташ, че си измислям, ето ти правилника:
    На форума: https://www.teenproblem.net/forum/sh...A3%D0%9C%D0%90
    На медийната група на ИнвесторБГ АД от коята е част и Teenproblem.net: http://ibg.bg/id-157/

    Нищо не си измислям. Има си го много ясно и точно разписано вътре. Освен това, като се регистрирате има едно тикбоксче където тиквате "Приемам общите условия за ползване". На който не му харесват, просто да не се регистрира. Като сте го тикнали обаче, означава, че сте запознати с тези условия и сте ги приели и следва да ги спазвате, като в случаите в които не са спазени се вземат съответните мерки. И по-добре така, защото имаше преди около 2 години един форум, който вече не съществува именно поради подаден сигнал до МВР за незаконно съдържание. От сектор Компютърни престъпления на ГДБОП го свалиха от "ефир"
    Така че по-добре с правила и със съществуващ форум, отколкото без правила и без форум.
    ...

    Нещо не си си по реда, буташ масло яко ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  14. #2014
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Предполагам е било админа с 8 мнения, даже не знам дали останаха модератори тук.
    Днес преглеждах за малко скрийншоти с форумни постове и си припомних за един твой пост, в който казваш, че ви връхлитат природни стихии заради травеститите, но когато аз казах нещо вярно за обратната сексуалност, използвахте това срещу мен за да ме триете безцеремонно - знам те, че си в играта - следя ви личните съобщения и кореспонденциите и ги записвам.

  15. #2015
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Тоя пък все съм го мислил, че е откАчен, ама сега го затвърди...

  16. #2016
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Видях в думата ... Използвана е в нецензурен подтекст
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ...snowflake.
    Какво се прави по този въпрос питам?!?!?!
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Прекалено си чувствителен.
    дексофрена сам си знае какъв е:
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    generation snowflake. https://en.wikipedia.org/wiki/Generation_Snowflake
    Сори, аз мислех, че за това говориш :P
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    О, напротив, чувствителен си. Докладваш най-малката дреболия, като това сега, а това са неща, които няма нужда да бъдат докладвани. npp никой не е обидил, напротив, написал е нещата точно така, както са, просто и ясно. Това, че на теб не ти харесва истината, е, това си е твой проблем, не можеш да докладваш само защото истината боли.
    Истината е че дексофрена докладва само неща, които са срещу неговата про-либерастка и про-хомосексуална пропаганда.
    Явно има модераторски чадър над него и го използва за цензуриране на темите по негово желание!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2017
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Днес преглеждах за малко скрийншоти с форумни постове и си припомних за един твой пост, в който казваш, че ви връхлитат природни стихии заради травеститите, но когато аз казах нещо вярно за обратната сексуалност, използвахте това срещу мен за да ме триете безцеремонно - знам те, че си в играта - следя ви личните съобщения и кореспонденциите и ги записвам.
    Ама разбира се, моята единствена цел в живота е да ти докарам БАН в този форум… човек, напълно забравям за твоето съществуване докато не видя, че си писал някой чаршаф някъде. Пий си лекарствата по-често че такива изказвания ся плашещи честно казано. Скрийншоти от форума, които си препрочиташ…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #2018
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Днес преглеждах за малко скрийншоти с форумни постове и си припомних за един твой пост, в който казваш, че ви връхлитат природни стихии заради травеститите, но когато аз казах нещо вярно за обратната сексуалност, използвахте това срещу мен за да ме триете безцеремонно - знам те, че си в играта - следя ви личните съобщения и кореспонденциите и ги записвам.
    Ко каза ко? Следиш лични съобщения и коренспонденция ли записваш? Това като самопризнание за нещо ли трябва да го разглеждаме?

  19. #2019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ко каза ко? Следиш лични съобщения и коренспонденция ли записваш? Това като самопризнание за нещо ли трябва да го разглеждаме?
    Следи той, получава факсове от горе по-скоро
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #2020
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Дори и да нямах всички онези гигабайти доказателства, най-малкото все още мога да проверя, че от администраторите само aleks26 е нов акаунт, всички други са от преди години, плюс това никой от форумния състав не отговори на запитването ми, иначе винаги виждат оплакванията на къде къде по-несериозен потребител (имам предвид dexofen) и ми трият постове - това е доста съмнително.

  21. #2021
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ко каза ко? Следиш лични съобщения и коренспонденция ли записваш? Това като самопризнание за нещо ли трябва да го разглеждаме?
    имам скрийншотове на всичките ти издънки в този форум (казвам го, в случай че това е, което искаше да разбереш)

  22. #2022
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Дори и да нямах всички онези гигабайти доказателства, най-малкото все още мога да проверя, че от администраторите само aleks26 е нов акаунт, всички други са от преди години, плюс това никой от форумния състав не отговори на запитването ми, иначе винаги виждат оплакванията на къде къде по-несериозен потребител (имам предвид dexofen) и ми трият постове - това е доста съмнително.
    И какво като му е нов акаунта, а на другите са стари? Това с какво ти е полезно на теб лично?

    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    имам скрийншотове на всичките ти издънки в този форум (казвам го, в случай че това е, което искаше да разбереш)
    Имам издънки, така е, но всички те събрани вкупом, бледнеят само пред едно твое мнение, камо ли пред всички твои.
    Изпрати един линк или направо качи скрийншот да видим каква толкова сериозна издънка имам, че ми стана интересно нещо.

  23. #2023
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    И какво като му е нов акаунта, а на другите са стари? Това с какво ти е полезно на теб лично?
    ми например някои тук твърдяха, че всички админи са съвсем нови, а всъщност техните акаунти са стари - от преди години, само aleks26 е нов акаунт

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Имам издънки, така е, но всички те събрани вкупом, бледнеят само пред едно твое мнение, камо ли пред всички твои.
    Изпрати един линк или направо качи скрийншот да видим каква толкова сериозна издънка имам, че ми стана интересно нещо.
    например ето тук скланяше към хомосексуализъм млади момчета, които още не са изявени гейове:






    ето и моят пост, който ти просто репортна да бъде изтрит без да кажеш и дума в темата:




    имам и още много други скрийншоти като тези - всъщност няколко гигабайта

  24. #2024
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ми например някои тук твърдяха, че всички админи са съвсем нови, а всъщност техните акаунти са стари - от преди години, само aleks26 е нов акаунт



    например ето тук скланяше към хомосексуализъм млади момчета, които още не са изявени гейове:






    ето и моят пост, който ти просто репортна да бъде изтрит без да кажеш и дума в темата:




    имам и още много други скрийншоти като тези - всъщност няколко гигабайта
    .
    Първо пазиш цели гигабайти със скрийншотове от някакъв тъп форум, след това няма да се изненадам ако и отидеш да посетиш някой съфорумник
    Ти си ненормален моля администраторите на форума да вземат мерки преди да е пострадал някой
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #2025
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    .
    Първо пазиш цели гигабайти със скрийншотове от някакъв тъп форум, след това няма да се изненадам ако и отидеш да посетиш някой съфорумник
    Ти си ненормален моля администраторите на форума да вземат мерки преди да е пострадал някой
    вие гледайте аз да не отида с доказателствените материали до разни органи/инстанции, че тогава ще видите зор

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си