.
Отговор в тема
Страница 83 от 104 ПървиПърви ... 337379808182838485868793 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 051 до 2 075 от общо 2590
  1. #2051
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Имам и пълен мониторинг на твоята кибер активност - да речем, че някои хора си имат начини да проникват навсякъде в интернет и да следят активността на всяка компютърна система, която биха си пожелали, дори и когато е офлайн. А като се насъберат достатъчно улики, тогава ще отговаряш пред съответните органи.



    И ти не си по-добър след като осуети работата на Св. Дух, като заличи писмени свидетелства от Него, с което никак не се оказа участник в решението на проблеми като онзи, който описваш тук (наказанието за хула срещу Св. Дух наистина е сериозно!) - просто показваш лицемерие.



    Ако го направиш, тогава и аз ще взема мерки срещу теб.

    Междудругото в горното си писание признаваш, че извършваш киберпрестъпления.
    Омръзна ми честно казано да се заяждаш с целия форум и да бъдеш подкрепян от шепа потребители с по 10-15 нарушения само този месец... Нямаш право да проповядваш и да извършваш религиозна агитация, нямаш право да осъждаш никого за това какъв е, нямаш право да обиждаш никого публично.

    P.S. Обясни ни на нас, простолюдието, как точно следиш през интернет състоянието на офлайн компютърните системи. Изгарям от желание да чуя.

  2. #2052
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Междудругото в горното си писание признаваш, че извършваш киберпрестъпления.
    Омръзна ми честно казано да се заяждаш с целия форум и да бъдеш подкрепян от шепа потребители с по 10-15 нарушения само този месец...
    Кибер престъпления вършите вие дето ги вършите, а други ги разследват.
    Мисля, че достатъчно хора от форума се оплакаха от теб, включително и такива, които ме знаят от години, че съм кротък/безобиден, и които се подразниха от гадното ти отношение към мен и други - де факто ти си с много повече нарушения (да бъда по-точен със стотици), само че се ползваш от форумни привилегии.

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Нямаш право да проповядваш и да извършваш религиозна агитация, нямаш право да осъждаш никого за това какъв е, нямаш право да обиждаш никого публично.
    Това важи най-вече за такива като теб - просто не си спрял да стъпкваш хора в този форум, докато аз пиша сериозни постове и не осъждам никого. Ако нямах право да говоря за вяра във форума на teenproblem.net, тогава нямаше да има раздел за религия в него. И ако Онзи, Който наистина е истинският Бог не е против онези, които го изповядват, а е против онези, които го погазват, тогава какво те грози теб след като вече направи достатъчно лоши неща, с които Го погази, а ето и че си продължаваш?

    През цялото време си личеше, че просто искаш да наложиш на другите възгледи и съзнание за защита на хомосексуализма и други видове слободия - който не беше съгласен с теб, ти просто го докладваше, че е нарушил правилата, щото сякаш всеки едва ли не е длъжен да става хомосексуалист, фетишист, и др. подобни неща за да може твоето диктаторско/тиранично съзнание (подобно на онова на калигула) да бъде удовлетворено.

  3. #2053
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Предлагам тези двамата над мен и двамата да бъдат изтрити. Единия склонява към педерастия, другия агресивно проповядва изкривени християнски разбирания...

  4. #2054
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Кибер престъпления вършите вие дето ги вършите, а други ги разследват.
    Мисля, че достатъчно хора от форума се оплакаха от теб, включително и такива, които ме знаят от години, че съм кротък/безобиден, и които се подразниха от гадното ти отношение към мен и други - де факто ти си с много повече нарушения (да бъда по-точен със стотици), само че се ползваш от форумни привилегии.



    Това важи най-вече за такива като теб - просто не си спрял да стъпкваш хора в този форум, докато аз пиша сериозни постове и не осъждам никого. Ако нямах право да говоря за вяра във форума на teenproblem.net, тогава нямаше да има раздел за религия в него. И ако Онзи, Който наистина е истинският Бог не е против онези, които го изповядват, а е против онези, които го погазват, тогава какво те грози теб след като вече направи достатъчно лоши неща, с които Го погази, а ето и че си продължаваш?

    През цялото време си личеше, че просто искаш да наложиш на другите възгледи и съзнание за защита на хомосексуализма и други видове слободия - който не беше съгласен с теб, ти просто го докладваше, че е нарушил правилата, щото сякаш всеки едва ли не е длъжен да става хомосексуалист, фетишист, и др. подобни неща за да може твоето диктаторско/тиранично съзнание (подобно на онова на калигула) да бъде удовлетворено.
    Хората, които подкрепят от теб и се оплакват от мен имат поне по 5 - 10 изтрити мнения на месец, а единият от които забелязвам има две наказания за 2018та, едното за седмица, другото за 2 седмици поради грубо държание след предупреждение.
    Хората, които теб не те харесваме, тъй като ни тормозиш и системно нарушаваш правата ни, имаме по няколко изтрити мнения и по нито един бан. Сам си направи сметката.

    Искам да ми докажеш в какъв кибер престъпления ме обвиняваш, в противен случай ще разглеждам това твое твърдение като клевета. Същото важи и за обвиненията, че имам повече нарушения и че се ползвам от форумни привилегии. Ето това е клевета, като толкова много разбираш от тази правна част.

    Разделят за религия е за ОБСЪЖДАНЕ, а не за ПРОПОВЕД и АГИТАЦИЯ!

    Учтиво те моля, за последен път да спреш да се заяждаш с нас и да спреш да пишеш обидни коментари.

  5. #2055
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Предлагам тези двамата над мен и двамата да бъдат изтрити. Единия склонява към педерастия, другия агресивно проповядва изкривени християнски разбирания...
    Къде точно склонявам към хомосексуализъм? Знаеш ли по-конкретното значение на думата, която си използвал?

  6. #2056
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11604542

    Това е последния пример, за който се сещам. Може да има и по-скорошни, ама не съм ти чел коментарите скоро.

  7. #2057
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11604542

    Това е последния пример, за който се сещам. Може да има и по-скорошни, ама не съм ти чел коментарите скоро.
    Не виждам нищо нередно, потребителят е пълнолетен. Освен това няма абсолютни нищо в мнението ми, което да е в разрез с правилата на форума, Общите условия за ползване на медиините продукти на ИнвесторБГ АД, както и на нормативната уредна на България. Отговорил съм му изключително пълно и точно, използвайки литературни източници, които ако желаеш мога да ти цитирам.
    Приятен ден!

  8. #2058
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    В случая ти е отговорено достатъчно добре от друг(и) потребител(и) и не смятам да се повтарям. То просто си личи, че си неадекватен, не знам, може би ползваш някакви наркотици, но това не е моя работа.
    Администраторите, смятам, че са достатъчно грамотни, за да видят проблема в това и да го изтрият, а след това да изтрият и теб.

  9. #2059
    Къде са админите когато ти трябват? Къде отиде оная дето може да трие мнения ама се появява един път на 10 години. Инвестор.бг въобще помнят ли за съществуването на този форум?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #2060
    Дано скоро да се захлади, че тука изтрещяха вече!

  11. #2061
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Предлагам тези двамата над мен и двамата да бъдат изтрити. Единия склонява към педерастия, другия агресивно проповядва изкривени християнски разбирания...
    Нещо не разбирам, кое ми е агресивното?!

    Пък и не си дошъл в темата (за) да разискваме кое е криво и кое — право.
    Последно редактирано от npp : 08-23-2018 на 18:02

  12. #2062
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Хората, които подкрепят от теб и се оплакват от мен имат поне по 5 - 10 изтрити мнения на месец, а единият от които забелязвам има две наказания за 2018та, едното за седмица, другото за 2 седмици поради грубо държание след предупреждение.
    Хората, които теб не те харесваме, тъй като ни тормозиш и системно нарушаваш правата ни, имаме по няколко изтрити мнения и по нито един бан. Сам си направи сметката.

    Искам да ми докажеш в какъв кибер престъпления ме обвиняваш, в противен случай ще разглеждам това твое твърдение като клевета. Същото важи и за обвиненията, че имам повече нарушения и че се ползвам от форумни привилегии. Ето това е клевета, като толкова много разбираш от тази правна част.

    Разделят за религия е за ОБСЪЖДАНЕ, а не за ПРОПОВЕД и АГИТАЦИЯ!

    Учтиво те моля, за последен път да спреш да се заяждаш с нас и да спреш да пишеш обидни коментари.
    Наистина не разбирам защо трябва да бъда забъркван/замесван в интриги?!

    Аз пишех в темата, която отворих за истинския Бог и вярата в Него, когато ти ми налетя, като ме докладва на два пъти и два поста от нея бяха изтрити тайно (без да зная и да получа обяснение), при положение че ти въобще не се яви в темата за да изкажеш мнение там, от което се видя, че мотивите ти са по-скоро подривни, отколкото да бъдеш полезен.

    Разбери, форум означава място за дискусии, а не просто място за докладване на постове/постинги за да бъдат трити. Ако исках само да проповядвам без да дам възможност на никого да изрази мнението си, тогава щях да публикувам проповеди в моя уеб страница - свидетелство за това е не само фактът, че съм допуснал в темата да пишат потребители, но и фактът, че съм им отговорил - просто виж как от този(4-ти) пост надолу съм допускал потребители да пишат, дискутират с мен и дори помежду си в нея и не съм докладвал техни постове (за) да бъдат изтрити: https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11602070

    Твоето отношение към мен е наистина супер арогантно, нагло, нахакано и безочливо след като продължаваш да ме обвиняваш в обидно поведение само защото говоря неща, които са истина, и при положение че въобще не съм искал да ме занимават с интриги.

  13. #2063
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Още веднъж, спрете да ме замесвате/забърквате в интриги - въобще не съм ви молил!

  14. #2064
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Още веднъж, спрете да ме замесвате/забърквате в интриги - въобще не съм ви молил!
    Ама то това не е концерт по желание, каквото си си натворил до сега, в това си замесен. Да си мислил, преди да го правиш.
    Какви обвинения говорим изобщо, ти няколко поста по-нагоре обяви една потребителка за педофил... и после ние сме те обвинявали...

  15. #2065
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Нямаш право да проповядваш и да извършваш ... агитация, нямаш право да осъждаш никого за това какъв е, нямаш право да обиждаш никого публично.
    А ти да не би да имаш такова право?!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Учтиво те моля, за последен път да спреш да се заяждаш с нас ...
    Кои сте тези "нас"?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2066
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти да не би да имаш такова право?!
    Кои сте тези "нас"?!
    Тези, които той обиждаше малко по-горе в мненията, които вече са изтрити.

  17. #2067
    Какво ли не прави човек за едното внимание

  18. #2068
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Какво ли не прави човек за едното внимание
    Ами...най-вече му отварят тема за едното внимание, ако питаш мен...

  19. #2069
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ами...най-вече му отварят тема за едното внимание, ако питаш мен...
    Еми да като е известен и го харесват другите, отварят му. Не си отваряй той

  20. #2070
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11605386

    Надявам се да не продължиш със спаменето/тролването, защото имам начин да те банна от някой админски/модераторски акаунт.
    Искам да попитам екипът от администратори и модератори, има ли този потребител достъп до техните акаунти и във връзка ли е с тях по някакъв начин, тъй като това би представлявало конфликт на интереси.

  21. #2071
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11605386


    Искам да попитам екипът от администратори и модератори, има ли този потребител достъп до техните акаунти и във връзка ли е с тях по някакъв начин, тъй като това би представлявало конфликт на интереси.
    Къв конфликт кви интереси?! Викнете ме като започнете да делите печалбата! Една трета и съм гроб!

  22. #2072
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11605799

    Продажба и разпространение на опасни за здравето вещества - инхаланти.
    Незаконна търговска дейност.

  23. #2073
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тема за търсене и производство на наркотици:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11605933
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #2074
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    //Това не е за темата, но не знам къде да попитам.
    Как мога да видя точна дата и час на лично съобщение от 2014, като ясно си спомням, че имаше голямо разминаване между реалното време и часовника на форума? (Разцъках си в пощата и за нещо, за което знам, че е било получено в малките часове, пише 17 и нещо.)

    Идеи, някой?

  25. #2075
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението
    ... точна дата и час на лично съобщение от 2014, ...
    А за 1923 г. дата и час кога е паднал първия сняг?
    Цитирай Първоначално написано от Blab Виж мнението
    Идеи, някой?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си