.
Отговор в тема
Страница 89 от 104 ПървиПърви ... 397985868788899091929399 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 2590
  1. #2201
    Доста сте критичен към изказванията на другите, но никога към своите. Всеки път се включвате със заяждания и тролене на сексуална основа, обиждате, но за "мухльо" и то не към вас, се оплаквате в няколко теми.
    Аз ще редактирам мнението, но ви съветвам да внимавате за собствения си изказ преди всичко.

  2. #2202
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Доста сте критичен към изказванията на другите, но никога към своите. Всеки път се включвате със заяждания и тролене на сексуална основа, обиждате, но за "мухльо" и то не към вас, се оплаквате в няколко теми.
    Аз ще редактирам мнението, но ви съветвам да внимавате за собствения си изказ преди всичко.
    Едва ли ще схване какво му казвате!
    Все едно го питате, кое е първо? Яйцето или кокошката?
    За него правелният отговор е : Чък Норис, разбира се.
    Последно редактирано от elia_666 : 03-10-2019 на 18:35
    I will be always watching you!!!

  3. #2203
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Доста сте критичен към изказванията на другите, но никога към своите. Всеки път се включвате със заяждания и тролене на сексуална основа, обиждате, ...
    Това е малко пресилено. Аз казвам каквото мисля - това е част от разбирането ми за свобода на словото и начин на себеизразяване.

    Почти никога не съм употребявал обидни думи/епитети, за разлика от много други потребители!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...за "мухльо" и то не към вас, се оплаквате в няколко теми.
    Загрижен съм за душевното равновесие и комфорт и на другите потребители, не само моите! Това не показва ли, че съм обективен ?
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...ви съветвам да внимавате за собствения си изказ преди всичко.
    Винаги го правя !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #2204
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Мен ме интересува защо е изтрито едно мое мнение без дори да съм уведомен защо. Мнението беше отговор за Грозния. Ние така си пишем, защо се месите не мога да разбера. Така или иначе тук отдавна вече няма непълнолетни.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #2205
    Пишете си "така" на лични.

  6. #2206
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Да вземете да разкарате подписа на mincheto, щото тва не е нормално.

  7. #2207
    До Грозния:
    Да кажеш, дори и без да използваш обиди, че някой спи с кучета е обида.
    Нападате и постоянно се заяждате с определен потребител без да ви отговаря и без да ви предизвиква, като апострофирате мненията му без изобщо да са насочени към вас. Не е нужно да използваш обидни думи, за да тормозиш някого.
    Да не говорим, че разваляте темата с постоянните си тролски включвания. Ако продължите така - ще получите бан.

  8. #2208
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...

    Значи моя пост сте го променили за дето съдържаше думата "тъп" , а това че той упражнява в случая психически тормоз върху мен използвайки израза "болен мозък" както е прието и според правилата на форума не е проблем и не трябва да бъде изтрито? Браво. Изобщо кой израз е по-тежка обида и подлежащ на санкция според вас, ако трябва да има сравнение? "тъп" или "болен мозък" ? Или второто въобще не е проблем според вас доколкото разбирам?

  9. #2209
    Ще го махна. В коя тема беше това?
    Последно редактирано от Blubalu : 03-18-2019 на 08:04

  10. #2210
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...
    Ако следите форума не само по сигналите, които получавате тук, а прочетете и мненията на Грозния, ще разберете, че всъщност носещите доноси за него тук вадят злоумишлено неща от контекста с цел да го оклеветят, a те самите нито са толкова обидчиви, нито са цветя за мирисане. Такова поведение е присъщо за малки деца, чиесто чувство за справедливост тържествува, когато "обадят на госпожата" неудобното си другарче и то за щяло и нещяло без да имат все още развито чувство за това, че самите те падат в очите на останалите и изглеждат смешни с претенциите си, че са много обидени.

    Ако сложите бан на Грозния, много хора ще спрат да посещват форума. Той е един малкото потребители в момента, които провокират интерес към мненията си. Без него много темите тук ще останат главно като лексикон с безмислени монолози и всичко ще стане монотонно и безинтересно. Присъствието и привличането именно на повече потребители като него (винаги с добре аргументирано мнение и принципи) е дори цел за повечето медии.

    Освен това, нецензурен език е едно, но съвсем друго е, ако авторът докаже гледната си точка по напълно политически коректен начин с думи като например "интелектуално възпрепятстван/затруднен" вместо тъп и т.н. Ще станете като пловдивският съд и неговото историческо решение, че думата "джендър" е обидна. (Статията е от ваша медия)
    https://www.dnes.bg/stranata/2019/03...e-obida.404811

    А и не на последно място, според мен за неоснователни доноси също трябва да има възпитателни мерки и да се носи съответната отговорност от техните автори.
    Последно редактирано от TrollFactory : 03-18-2019 на 11:16

  11. #2211
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B5%D0%BC%D0%B8
    Фейк тема за препоръка на експерт психолог работещ в близост до Александровкса болница.
    Налице е проблем по модел. Профили, които очевидно са се регистрирали само, за да дадат мнение в съответната тема (+ няколко фейк мнения от един от профилите, за да изглеждат истински), така че авторът да бъде насочен към профеисонална помощ. Търсен резултат: Хората видяли темата и имащи някакъв пробле от този род да пишат до профила препоръчал специалиста работещ за да вземат неговите кординати.

  12. #2212
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Ще го махна. В коя тема беше това?
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...мен-!/page5

  13. #2213
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Обидни и расистки изказвания, насочени спрямо определен потребител:
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ами ти живееш в здраво и силно общество бре, тъп.
    ...Типичен "сноуфлейк"!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #2214
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Премахнати са обидите в посоченото от Вас мнение.

  15. #2215
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Премахнати са обидите в посоченото от Вас мнение.
    рейнджъра отново се бие с лошите!

    кой от тях си

  16. #2216
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...Освен това ваксината за ХИВ намаля риска да се разболееш, не го елиминира изцяло.
    ...
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Лекарството се казва "...", съществува под формата на ваксина и хапче. Не предпазва напълно, нито лекува, но го представят като намалящо риска от заразяване.
    1. Неуместни, подвеждащи, безотговорни и крайно опасни постове по сериозни въпроси, които могат да подведат хората, които ги четат и да ги изложат на сериозен риск за здравето и живота им, създавайки илюзорно впечатление, че заразяването с ХИВ е някакъв майтап и че има лекарство/ваксина срещу него!

    2. Реклама на шарлатански продукти, с недоказано медицинско действие, които са неефективни и потенциално опасни!

    3. Рекламата и промотирането на медикаменти (освен такива за обща употреба без рецепта) е против правилата на форума!

    Подобна зловредна дезинформация трябва да се санкционира подобаващо!
    Ако не бъдат взети мерки, ще ескалирам сигнала до по-високо ниво!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2217
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    1. Неуместни, подвеждащи, безотговорни и крайно опасни постове по сериозни въпроси, които могат да подведат хората, които ги четат и да ги изложат на сериозен риск за здравето и живота им, създавайки илюзорно впечатление, че заразяването с ХИВ е някакъв майтап и че има лекарство/ваксина срещу него!

    2. Реклама на шарлатански продукти, с недоказано медицинско действие, които са неефективни и потенциално опасни!

    3. Рекламата и промотирането на медикаменти (освен такива за обща употреба без рецепта) е против правилата на форума!

    Подобна зловредна дезинформация трябва да се санкционира подобаващо!
    Ако не бъдат взети мерки, ще ескалирам сигнала до по-високо ниво!
    Лекарството не се предлага в България и не можеш да го закупиш без лекарско предписание. Та как точно му правя реклама при положение че дори съм казала че не действа ефективно?
    Въобще как може да владееш само един език и дори с него да се затрудняваш?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #2218
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Лекарството не се предлага в България и не можеш да го закупиш без лекарско предписание.
    Чудесно:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    3. Рекламата и промотирането на медикаменти (освен такива за обща употреба без рецепта) е против правилата на форума!
    Промотирането на медикаменти, които не са одобрени за употреба на територията на Република България противоречи не само на правилата на форума, а и на държавното законодателство!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #2219
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Лични нападки и обиди (включително расистки) към определен потребител - системно:
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ...намеквам ти че си твърде тъп и задръстен,
    ...Кой със целия си не би работил против интересите на райха бе тъпак?
    Ох какъв сноуфлейк си.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #2220
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Не пишете извън темата, моля. Този спор си го водете на ЛС.
    Да не пишеме извън темата ли?!
    Точно това си е по темата! Вие като не сте чели или нямате собствено мнение по-добре не се бъркайте! Правилата на форума не са нарушени, а вашето модериране става все по-неадекватно !

    Защо ми триете мненията от дневника?!
    1. Нарушават правилата на форума ли?!
    2. Някой ви кара да ги триете?!
    3. Мислите че вкарвате форума в някакво развитие?!

    Тези въпроси не са риторични и очаквам отговор и ще питам докато не го получа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #2221
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Ще го махна.
    Кога?

  22. #2222
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да не пишеме извън темата ли?!
    Точно това си е по темата! Вие като не сте чели или нямате собствено мнение по-добре не се бъркайте! Правилата на форума не са нарушени, а вашето модериране става все по-неадекватно !

    Защо ми триете мненията от дневника?!
    1. Нарушават правилата на форума ли?!
    2. Някой ви кара да ги триете?!
    3. Мислите че вкарвате форума в някакво развитие?!

    Тези въпроси не са риторични и очаквам отговор и ще питам докато не го получа!
    Здравейте, всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума.
    Вие най-добре знаете, че се премахват мнения, които са против правилата на сайта.
    Не се вкарвайте във филми за конспирации спрямо Вас.
    Благодарим Ви за съдействието, което ни оказвате.
    Поздрави!

  23. #2223
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Кога?
    Моля не изваждайте изречения от контекста на дадено мнение, за да се заяждате с модераторите.

  24. #2224
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля не изваждайте изречения от контекста на дадено мнение, за да се заяждате с модераторите.
    Отдавна съм посочил коя е темата. Не се заяждам. Кога е съвсем обикновен въпрос и не виждам как това е заядливо? Дори някой администратор да посещава форума веднъж на 2-3 седмици или дори по-рядко аз съм ок с това.

  25. #2225
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ето уважами модератори, да видите че и други хора мислят като мен:
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Напълно си прав. Никакъв диалог, само скучни монолози. Тори специално имам чувството, че води онлайн дневник. Никой нищо не вдява за какво точно иде реч. Четем само някакви блудкави романтики между нея, кучето и някакъв, който ту го мразим, ту обичаме.
    !!!

    Аз това същото, от кога ви го казах ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си