.
Отговор в тема
Страница 90 от 104 ПървиПърви ... 4080868788899091929394100 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 226 до 2 250 от общо 2590
  1. #2226
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Че, ако искате четете кво писала тори бе къв ви е проблема? Тва е тема дневник да си споделя там, вас кво ви бърка дали е скучно или не, ако не нарушава правилата на форума? Бан за потребители, които смятате за скучни ли ще искате вече или какво?

  2. #2227
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Че, ако искате четете кво писала тори бе къв ви е проблема? Тва е тема дневник да си споделя там, вас кво ви бърка дали е скучно или не, ако не нарушава правилата на форума? Бан за потребители, които смятате за скучни ли ще искате вече или какво?
    И ти, и Холи сте ми много интересни - какво се обяснявате като първите любовници?! За такива пълен игнор и все едно не съществуват. Само кучетата джафкат по всеки камък докато ги разхождаш.
    квак

  3. #2228
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Че, ако искате четете кво писала тори бе къв ви е проблема?
    Тва е тема дневник да си споделя там, вас кво ви бърка дали е скучно или не, ако не нарушава правилата на форума?
    Нямам проблем с това, скучните постове и без това не ги чета !
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Бан за потребители, които смятате за скучни ли ще искате вече или какво?
    Нищо подобно!
    Единственото което искам е да коментирам скучните постове ! Това също не е против правилата на форума! Дори нещо повече - това че съм ги коментирал ги прави маааалко по-малко скучни - това го пропускате !

    Е то не може да чакате само лайкове да получавате, като някакви разглезени бебета !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И ти, и Холи сте ми много интересни - какво се обяснявате като първите любовници?! За такива пълен игнор и все едно не съществуват.
    Това е като заравяне на главата в пясъка. За Холи знам че още ме чете !
    Вероятно и ти, но те е срам да си признаеш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #2229
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Единственото което искам е да коментирам скучните постове ! Това също не е против правилата на форума! Дори нещо повече - това че съм ги коментирал ги прави маааалко по-малко скучни - това го пропускате !
    Ако го правиш с цел да се заяждаш може и да е против правилата на форума? Неслучайно те предупредиха админите все пак. Също така кое е скучно и кое не е субективно.

  5. #2230
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    https://www.teenproblem.net/users/view/1222652.html
    И мненията:
    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2093491
    Фейк профил. Някой пишещ по сутиен на аватара си не профил на жена. Тя или трябва да е много лека, но жените като цяло отдавна са се осъзнали да се пазят от такива провокации, така че му направете някакво предупреждение. Ясно е, че иска да въвежда в заблуждение децата по важни теми относно секса. Сигурно е някой перверзиник.

  6. #2231
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Много ми е интересно, защо ми триете мненията, в които казвах на момчето защо няма шансове с момичето, но пък за сметка на това оставяте олигофренския спам на Харитов?
    Явно за потребителите има двойни стандарти
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...88%D0%BD%D0%B0

  7. #2232
    Вие не казвахте на момчето защо няма шансове с момичето. Вие целяхте да го обидите, да покажете колко е глупав въпросът, да "опростачите" темата.
    Без да имате никаква представа за човека отсреща, първата ви работа е да обясните как е запуснат, мазен, как приличал на м***ал, събиращ вторични суровини ит.н.
    Вашата агресия спрямо хора, които задават въпроси е постоянна. Демонстрирате колко са глупави те и колко сте велик вие.

  8. #2233
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Вие не казвахте на момчето защо няма шансове с момичето. Вие целяхте да го обидите, да покажете колко е глупав въпросът, да "опростачите" темата.
    Без да имате никаква представа за човека отсреща, първата ви работа е да обясните как е запуснат, мазен, как приличал на м***ал, събиращ вторични суровини ит.н.
    Вашата агресия спрямо хора, които задават въпроси е постоянна. Демонстрирате колко са глупави те и колко сте велик вие.
    Позволете ми да не се сългася с Вас. Въпросният потребител е с никнейм "qkiq_metal", с което от своя страна е нормално да приведе себе си към определени асоциации и поне така аз добивам представата си горе-долу как изглежда той. И дори Вие ми се струва, че споделяте общия предразсъдък относно почитателите на стила, към който авторът се причислява след като преразказът на мнението ми с ваши думи го прави много по-красноречиво от колкото беше. Употребихте думите "запуснат" и "мазен", които аз мисля, че не бях отправил по толкова директен начин. Също така държа да подчертая, че аз никъде не бях посочил авторът да е от малцинствата, а бях отправил справедлива критика. По-конкретно, бях споменал, че мешката може да се интерпретира от срещуположния пол (т.е. от обекта на неговите желания) като торба, с която някой от малцинствата би събирал вторични суровини. И предполагам, че Вие бихте се съгласили, че мешката, която е типичен за метълите аксесоар, не помага кой знае колко на един млад мъж, така че той да бъде привлекателен за дамите

    А целта ми е да бъда саркастичен, ако трябва, за да помагам. Със сигурност не е, за да опростачвам темите. Ако мненията ми са твърде остри, предлагам да не ги триете, а да смалявате размера на шрифта при редакция, така че който искам, поне да може да прочете какво е било написано вместо да се трият "бисери", които биха могли, ако не друго, то поне да разведрят обстановката и ежедневието на другите с малко смях.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-01-2019 на 14:37

  9. #2234
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Вие не казвахте на момчето защо няма шансове с момичето. Вие целяхте да го обидите, да покажете колко е глупав въпросът, да "опростачите" темата.
    Без да имате никаква представа за човека отсреща, първата ви работа е да обясните как е запуснат, мазен, как приличал на м***ал, събиращ вторични суровини ит.н.
    Вашата агресия спрямо хора, които задават въпроси е постоянна. Демонстрирате колко са глупави те и колко сте велик вие.


    Истината е често е брутална и неприятна!

    Категорично не съм съгласен с твърдението ви че TrollFactory е "опростачил" темата! Той има висока езикова култура и умее добре да си служи с изразните средства! Почти никой от редовните потребители няма такива качества! За мен е удоволствие да му чета мненията, дори когато не съвпадат с моите!
    Неговите мнения са добре аргументирани, като анализите му разглеждат и хипотетични аспекти на проблемите - неща които не са казани или са се случили, но в дадената ситуация са напълно възможни, което може да е само от полза за питащите!
    Не знам кога ще осъзнаете, че без дискусия, не този, а всеки форум би умрял !

    TrollFactory е търпелив и не проявява агресия към никой потребител! Zlennox-ът например често проявява автентична и нескрита агресия към доста потребители, когато аргументите и добрият тон му свършат!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2235
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Благодаря за подкрепата!

  11. #2236
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Това се случва в тема, в която момиченце обяснява как е влюбена в господина си по физическо.
    Фейк профил се опитва да осъществи контакт с непълнолетното лице, за да му пълни главата с глупости и може би в последствие да осъществи други свои користни цели. Трябва да се прегледа активността на този фейк във форума, включително и личните му съобщения! Не може да обясняваш на малолетна или непълнолетна как 40 + годишния й господин и по физическо е "отворил съзнанието й" и имал "доблестни черти"


    А сега и ще цитирам:

    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    Ами явно някои негови черти са отворили съзнанието ти. Можеш да се свържеш астрално с душата му.
    От друга страна човека може да има доблестни черти
    , но не бива да се вживяваш,защото емоциите са силни и понякога безмислени в това да ги преувеличяваме. Мисля ,че мога да ти дам отговор на въпроса ти.Пиши ми на лични
    А ето го тук същият консултант относно всичко отново разпитва кой от къде. Според Вас защо ли проявява такъв интерес?
    А) За да препоръчва експерти "по китайска медицина." Б) да се представи като екперт по "китайска медицина" и да се срещне със страдащия и да го излекува

    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    To се предава от едното ухо на другото.
    Китайската медицина даве точен отовор на твоя проблем.
    От кой град си?
    Освен това, кога ще направите нещо по отношение на фейк профила на KaRiNa.Ni, който е изтипосал на аватара си момиче по сутиен и дава сексусални съвети на подрастващите? Бях го докладвал още миналата седмица, а Вие спите и оставяте подрастващите тук в компанията му! Фейкът се разпознава от далеч, а този определено е такъв. Кажете ми, смятате ли, че реално момиче ще си изтипоса публично със снимки, на които е по сутиен?
    https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2095650
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-03-2019 на 10:59

  12. #2237
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Не мога да разбера защо пак е изтрито мое мнение, което не нарушава правилата на форума. Просто бях цитирал поговорка, общовалиден факт. Това не е модериране, а цензура. И както отбелязаха по- горе, май наистина тук има двойни стандарти за потребителите.
    Или е някакъв псевдоморал и избиване на комплекси от страна на модераторите, или наистина мненията на някои потребители се трият целенасочено.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #2238
    Доста мнения от дневника са изтрити, обаче само 2ма постоянно висите в тази тема и не спирате да мрънкате
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #2239
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не мога да разбера защо пак е изтрито мое мнение, което не нарушава правилата на форума. Просто бях цитирал поговорка, общовалиден факт. Това не е модериране, а цензура. И както отбелязаха по- горе, май наистина тук има двойни стандарти за потребителите.
    Или е някакъв псевдоморал и избиване на комплекси от страна на модераторите, или наистина мненията на някои потребители се трият целенасочено.
    Очеизвадно е, че модераторите са 100% жени и женската им солидарност надделява над обективността! Дори нещо повече - модерирането им е тенденциозно и няма нищо общо с правилата на форума!
    Форумът едва ли е виждал по-некомпетентни и некадърни модератори за цялото си съществуване !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Доста мнения от дневника са изтрити, обаче само 2ма постоянно висите в тази тема и не спирате да мрънкате
    Тези двамата, които постоянно висят в "Дневника" и мрънкат сте ти и тори, защото вие изгонихте всички останали със скуката си, която очеизвадно се поощрява и толерира от модераторките по женска линия!

    Аз дори не съм общувал с теб, а с Иневтон! А ти мила си едно разглезено бебе, което мрънка на модераторите и ги кара да трият всяко мнение, което не ти харесва.
    Децата още в детската градина се научават, че светат не се върти само около тях и че не всеки иска или е длъжен да ги харесва!
    Ти обаче, явно си пропуснала тези важни уроци за живота, преди да навършиш 7!


    Към модераторКИТЕ:Аз отново ще продължа разговора си с Иневтон в Дневника, още повече че не нарушавам правилата на форума! Ако продължите със злоупотребите, аз ще се обърна към ръководството на ИНВЕСТОР! Ще посъветвам и останалите потребители да направят същото!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #2240
    Много ви харесва да се правите на жертва каквато не сте.
    Темата е да споделите как се чувствате. След като са ви скучни чувствата на другите, как пък веднъж не споделихте собствените си и не написахте нормално мнение, а единствените ви включвания са да плюете по другите. Вие сте ги нарочили и ги тормозите постоянно. Никой не трие и не забранява нормални мнения. Постоянните ви психоанализи винаги на едни и същи потребители са чисто тролене, което неизбежно води до верижна реакция от заяждания и караници и постоянно разваляте нормалния тон на темата.

  16. #2241
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Темата е да споделите как се чувствате. След като са ви скучни чувствата на другите, как пък веднъж не споделихте собствените си и не написахте нормално мнение,...
    Аз разговарях с Иневтон и нито съм говорил, нито съм се обръщал към някой друг!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ... а единствените ви включвания са да плюете по другите.
    Къде съм плюл - моля цитирайте! Аз и Иневтон водехме цивилизован разговор!
    Цитирайте къде сме плюли и къде сме използвали нецензурни/обидни думи! Чакам!
    Освен ако според вас, темата не служи на две конкретни потребителки и там да са позволени само хвалби спрямо тях, а ?!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Вие сте ги нарочили и ги тормозите постоянно.
    Кой ви го каза това!?
    От кога всичко различно от харесване и подмазване е "тормоз"?!
    Това тук все повече ми заприличва на "моделът Джени Суши"!

    "Тормоз"...
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Никой не трие и не забранява нормални мнения.
    Никъй освен вас! Вие го правите постоянно! Очевидно е за все повече потребители, че триете всичко, което не изнася на холи и тори! Вас ви използват, а вие злоупотребявате с положението си!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Постоянните ви психоанализи винаги на едни и същи потребители ...
    Ааа моля ви се! Въпросните "жертви" не са толкова специални, че да коментирам само тях! Аз коментирам всеки, когото съм преценил!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...неизбежно води до верижна реакция от заяждания и караници и постоянно разваляте нормалния тон на темата.
    Каква е верижната реакция, след като аз отдавна не съм виждал някоя засегната да възрази аргументирано и цивилизовано!?
    Това което правят е да го удрят на "женска солидарност" и да ви използват да триете всяко мнение което не им харесва!
    Напомням ви че "на някой не му харесва" не значи непременно "нарушаване на правилата на форума" и длъжността ви изисква да умеете да правите разлика между двете!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...заяждания и караници и постоянно разваляте нормалния тон на темата.
    То вече дори заяждания няма в тоя форум!
    Освен това, аз и потребителите които санкционирате имаме висока езикова култура и спазваме добрия тон! Това че някой е неспособен да отвърне подобаващо, без да наруши правилата, само издава колко му е багажа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #2242
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Никой не трие и не забранява нормални мнения.
    Айде бе! На моето мнение кое му беше ненормалното, че го изтрихте?
    Но в същото време е нормално всеки ден да четем как някой спи с кучето си и как някой запълва липсите от детството си с пари. Не е ли в противоречие с правилата на форума да се пишат едни и същи неща всеки ден?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #2243
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Да оставим караниците настрани. Отново питам, ще вземете ли отношение по сигнали за фейкове рецидивисти в тези мои постове:
    Първият сигнал е за "девойката" ексхибиционист.
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11612142
    А вторият е за новият лечител чрез "китайска медицина" във форума, който иска да се запознава с децата със здравословни проблеми при всяка отдала му се възможност за това тук, както и психолог твърдящ, че връзката между 40 годишен господин по физическо и негова 17 годишна ученичка е прекрасна възможност да се научи на много извисени неща ("астрални" по думите му):
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11612246

    Преди време бях казал на един профил тук, че ако не престане да се преструва на 16 годишна палавница, отново с провокативно селфи тип "ела и ми го сложи" и дава акъли на децата тук за това как "тя" прави фелацио, секс и прочее глупости по темите в раздел секс, че ще взема отношение и ще го докладвам и о, чудо, "тя" спря да пише!
    Трябва ли ние, обикновените потребители, да взимаме нещата в свои ръце и не може ли Вие да ограничите такива потребители своевременно както по подадения от мен сигнал в ролята ми на съвестен гражданин или за вас е окей да има и фейкове на всякакви перверзници стига да се отчитат посещения?
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-03-2019 на 11:18

  19. #2244
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    не може ли Вие да ограничите такива потребители
    Не може, браД. Аз докато имах права ги ограничавах фейкчетата и, о, познай защо сега не ги ограничавам.

  20. #2245
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Тука 85% от форума трябва да се ограничи радикално.

  21. #2246
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    24 часа оглушително мълчание от страна на настоящите модератори!
    Защо?!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Айде бе! На моето мнение кое му беше ненормалното, че го изтрихте?
    Но в същото време е нормално всеки ден да четем как някой спи с кучето си и как някой запълва липсите от детството си с пари. Не е ли в противоречие с правилата на форума да се пишат едни и същи неща всеки ден?
    Очевидно модераторите си мислят, че спамът на онези двете върти форума и че в "дневника" е позволено да се пишат хвалби за тях !
    Аз предлагам да си направим нова тема-дневник, където да пишем, а онази да я прекръстят на "Монолози на в...", защото в това се е превърнала !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да оставим караниците настрани.
    Не съм съгласен!
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не може, браД. Аз докато имах права ги ограничавах фейкчетата и, о, познай защо сега не ги ограничавам.
    Сегашното модериране е най-неадекватното и откъснато от реалността, съществувало някога във форума!
    Освен това, модераторите са само жени, което е сексистко и дискриминационно, а оттам и цялостното им отношение към потребителите!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #2247
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    24 часа оглушително мълчание от страна на настоящите модератори!
    Защо?!
    Очевидно модераторите си мислят, че спамът на онези двете върти форума и че в "дневника" е позволено да се пишат хвалби за тях !
    Аз предлагам да си направим нова тема-дневник, където да пишем, а онази да я прекръстят на "Монолози на в...", защото в това се е превърнала !
    Не съм съгласен!
    Сегашното модериране е най-неадекватното и откъснато от реалността, съществувало някога във форума!
    Освен това, модераторите са само жени, което е сексистко и дискриминационно, а оттам и цялостното им отношение към потребителите!
    Моля да престанете да създавате напрежение със заяждащи коментари и омаловажаване работата на модераторите на форума.

  23. #2248
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    24 часа оглушително мълчание от страна на настоящите модератори!
    Защо?!
    Очевидно модераторите си мислят, че спамът на онези двете върти форума и че в "дневника" е позволено да се пишат хвалби за тях !
    Аз предлагам да си направим нова тема-дневник, където да пишем, а онази да я прекръстят на "Монолози на в...", защото в това се е превърнала !
    Не съм съгласен!
    от реалността, съществувало някога във форума!
    Освен това, модераторите са само жени, което е сексистко и дискриминационно, а оттам и цялостното им отношение към потребителите!
    Няма да е зле. Това за темата.

    Ако някой си спомня аз много критикувах предишните модератори (YoungBloodZ и Indistinct). Дължа им искрено извинение. Те си вършеха работата в пъти по- добре от сегашните. Поне бяха по- безпристрастни. И доста по- непсевдоморалисти. Въпреки че не им плащаха за това. Може би пък и това е било фактор. Знае ли се.

    Както и да е. Все още чакам отговор на въпроса за изтритото ми мнение. И няма да спра да го чакам. Защото и преди са изтривани мои мнения, които не нарушават правилата на форума. Тогава не съм правил проблем. По принцип не съм конфликтна личност, но търпението на всеки си има граници.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #2249
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Моля да престанете да създавате напрежение със заяждащи коментари и омаловажаване работата на модераторите на форума.
    Вместо за замитате проблемите под килима, отговорете на основателните въпроси, зададени от потребителите!

    ПО ТЕМАТА:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Не се стряскай толкова всички венерически болести се лекуват, освен ХИВ но ако се иследваш и разбереш на време можеш да живееш цял живот. Пък имаше статистика че България е държавата със най-малкото хора заразени с СПИН. И аз имам една приятелка която като тебе много се притеснява няма страшно.
    Опасни и подвеждащи коментари от съмнителен потребител, омаловажаващи опасността от венерически болести!
    Намирам такива мнения във форума за крайно неуместни и неприемливи!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #2250
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Вместо за замитате проблемите под килима, отговорете на основателните въпроси, зададени от потребителите!

    ПО ТЕМАТА:
    Опасни и подвеждащи коментари от съмнителен потребител, омаловажаващи опасността от венерически болести!
    Намирам такива мнения във форума за крайно неуместни и неприемливи!
    Съвсем друго имах предвид, когато го писах целта ми беше човека който е писал тази тема да не се притеснява чак толкова до периода в който може да се изледва. Не е работа 1-2 месеца или там колкото трябва да се чака да се притесняваш всеки ден
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си