.
Отговор в тема
Страница 98 от 104 ПървиПърви ... 4888949596979899100101102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 426 до 2 450 от общо 2590
  1. #2426
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Така и все още нямам отговор защо теми свръзани с близкото минало засягащо комунистическия период от управлението на страната ни не се допускат да се развият в този форум. А това е сериозен червен флаг. И в пряк, както и в преносен смисъл. Считам мълчанието ви за потвърждение, че върху медията ви се оказва натиск да не се допускат конкретни теми за историческата истина от българската история макар и от тогава до сега да са минали десетилетия или почти столетие. Явно всичко по този въпрос на всички етажи в управлението на медиите в страната е в пълен синхрон, включително и тук.

    "Министерството на истината се занимаваше с информацията, забавленията, образованието и изкуствата. Министерството на мира се занимаваше с войната. Министерството на любовта поддържаше законността и реда. А Министерството на изобилието отговаряше за икономиката."

    "В повечето случаи нямаше съд, нямаше съобщение за арест. Хората просто изчезваха, винаги през нощта. Името се заличаваше от всички списъци, изтриваше се всеки спомен, че нещо някога е направено, отричаше се цялото съществуване и после се забравяше. Така унищожаваха, заличаваха, а след това обикновено се казваше: „изпарили са го“.


    Ситуацията тук тъжно напомня цитатите от тук https://bg.wikiquote.org/wiki/1984_(книга)
    Особено докато в обществото кипи скандала за това как най-накрая ще пише за комунистическия режим в учебниците по история за 10 клас и въпреки това учебният материал е умишлено е манипулиран, за да изглежда, че всичко е било цветя и рози. Изглежда, че партийната сигурност (ДС) бди и тук.
    Всъщност го бяхте обърнали на лична разправия с мен което си беше загуба на време,вместо да пишете по темата. Това най-вероятната причина да ви затрият темите,защото личните нападки не са част от тях.
    Та още си чакам темата.

    ПП
    не съм докладвал нито едно мнение
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #2427
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отново най-учтиво приканвам уважаемите модератори да излязат с официално становище по зададените от потребителите въпроси:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615107
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615138

    Безсмислено е да триете въпросите и в същото време да се правите че не съществуват или никога не са били задавани - така само доказвате че се срамувате и съвестта ви не е чиста!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Всъщност го бяхте обърнали на лична разправия с мен което си беше загуба на време...

    ПП
    не съм докладвал нито едно мнение
    Гузен - негонен бяга !
    Нямаше никаква лична разправия с теб - не си мисли, че си толкова специален!
    Просто искахме да ни обясниш на какво се дължи нездравата ти любов към чужда държава (Русия)!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ситуацията тук тъжно напомня цитатите от тук https://bg.wikiquote.org/wiki/1984_(книга)
    За съжаление си прав!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #2428
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Всъщност го бяхте обърнали на лична разправия с мен което си беше загуба на време,вместо да пишете по темата. Това най-вероятната причина да ви затрият темите,защото личните нападки не са част от тях.
    Та още си чакам темата.

    ПП
    не съм докладвал нито едно мнение
    Хем се правиш на света вода ненапита, хем изваждаш конкретни причини. Значи вече е сигурно, че си гнусен доносник на лични съобщения до модераторките! Ако потвърдиш, че не си доносник и не лъжеш, то това ще е сигурен знак, че имаме лимитирана свобода на словото и тук...
    Иначе спокойно, ще си получиш темата. Обещал съм ти го.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-03-2019 на 08:48

  4. #2429
    Преди около 2 седмици публикувах няколко теми с исторически, патриотичен, национален и антикомунистически характер. Поради каква причина са премахнати и кое форумно правило нарушават? Нима екипът на форума не зачитат свободата на словото, както и милеенето за България?

  5. #2430
    Цитирай Първоначално написано от Ратникъ
    Преди около 2 седмици публикувах няколко теми с исторически, патриотичен, национален и антикомунистически характер. Поради каква причина са премахнати и кое форумно правило нарушават? Нима екипът на форума не зачитат свободата на словото, както и милеенето за България
    1984 ¯\_(ツ)_/¯
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #2431
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Exclamation Напомняне към модераторите

    Отново приканвам уважаемите модератори да дадат официално изявление по поставените въпроси:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново най-учтиво приканвам уважаемите модератори да излязат с официално становище по зададените от потребителите въпроси:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615107
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615138
    Може да сте забравили, но аз не съм!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #2432
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Реклами на сайтове за сексиграчки:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615780
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #2433
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Искам да попитам модераторския екип от кога думата "кифла" е обидна и се трият коментари, ако се използва?

  9. #2434
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Изминаха повече от два месеца, откакто е постъпило официално запитване към модераторите по следните въпроси:
    Отговор още не е получен, а потребителите не са забравили и чакат!

    Форумът е в най-тежката си криза, откакто съществува! Част от проблемите, причините и техните решения се крият именно в тези поставени въпроси, като именно вие модераторите имате голяма вина за да се стигне до ситуацията в която се намираме!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2435
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Бих искал да обърна внимание на модераторКИте върху въпросния профил - https://www.teenproblem.net/users/view/1232223.html

    Този профил извършва системно следните нарушения:
    1. Пише неща несвързани със съответните теми с цел да провали естеството на дискусиите водени там и да ги развали!
    2. Търси директна конфронтация с конкретен потребител (defender)! Това е пряко свързано и с т.1!
    3. Използва самоцелно груб език, включващ лични обиди и нецензурни думи!
    4. Постовете му не помагат на никого, нито успяват да изразят ясна, структурирана позиция по какъвто и да е въпрос!
    5. Често използва картинки, колажи и препратки към идеологии и практики заклеймени от историята (и законодателството на някои държави в ЕС)! Предишни негови профили са банвани перманентно и многократно за постване на картинки с неприемливо съдържание!

    Надявам се че ще бъдат взети съответните мерки!
    Последно редактирано от Грозния : 09-05-2019 на 17:48
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #2436
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Бих искал да обърна внимание на модераторКИте върху въпросния профил - https://www.teenproblem.net/users/view/1232223.html

    Този профил извършва системно следните нарушения:
    1. Пише неща несвързани със съответните теми с цел да провали естеството на дискусиите водени там и да ги развали!
    2. Търси директна конфронтация с конкретен потребител (defender)! Това е пряко свързано и с т.1!
    3. Използва самоцелно груб език, включващ лични обиди и нецензурни думи!
    4. Постовете му не помагат на никого, нито успяват да изразят ясна, структурирана позиция по какъвто и да е въпрос!
    5. Често използва картинки, колажи и препратки към идеологии и практики заклеймени от историята (и законодателството на някои държави в ЕС)! Предишни негови профили са банвани перманентно и многократно за постване на картинки с неприемливо съдържание!

    Надявам се че ще бъдат взети съответните мерки!
    Това са глупости! Не пипайте доктора!

  12. #2437
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Отговор още не е получен, а потребителите не са забравили и чакат!"
    И кои са тия потребители г-н Грозния?

    Знаеш че влизат 5 човека и на всичкото отгоре искаш да баннат някои от тях в същото време твърдиш, че искаш форума да се развива и да има потребители?

    Само не ми казвай че стотици или хиляди хора са спрели да влизат във форума заради доктора и затова искаш да го разкараш!
    Охх, не ми казвай, ти си модератора в сянка, инфлуенсъра, който пише тук и се мазни сякаш илюзорно му пука за правилата на форума независимо, че и той самият ги нарушава , тайно въобразявайки си че някой ден някой наистина може да го направи модератор тук и да изживее детската си мечта...

  13. #2438
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново най-учтиво приканвам уважаемите модератори да излязат с официално становище по зададените от потребителите въпроси:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615107
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11615138
    Чакаме!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #2439
    anonymous1043668
    Guest
    https://www.teenproblem.net/users/view/1232685.html


    Праща съмнителни линкове към заразени сайтове за APK файлове с цел реклама и/или хак.

  15. #2440
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чакаме!
    Ще има да чакаш. Интересно ми е да разбера две неща - модераторите как толкова време те търпят, дали е защото просто не им пука, или защото се отнасят наистина безпристрастно в модерирането? И второто - дали наистина си толкова жалък да си вярваш на глупостите или е просто за единия трол? И в двата случая губиш. Модераторите им дреме на шапката за твоите призиви за официални становища, а аз, въпреки всичкото ти лицемерие, лъжи и мишкарски опити да ме баннат, все още съм тук. Легендата за Doctor Satan не умира, муааххааххахаха

    https://www.youtube.com/watch?v=qZGnbJtb9ak

  16. #2441
    anonymous1043668
    Guest
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...BF%D0%B8%D1%82

    Тази тема е наложена реклама за операция.

  17. #2442
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Мястото на ghostuser001 не е в този форум, който е посещаван и от непълнолетни.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #2443
    ^

    Това трябва някой да го цитира на Стената в Кофата!

  19. #2444
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ^

    Това трябва някой да го цитира на Стената в Кофата!
    Ти си трай, да не почна да цитирам маниакалните ти съобщения, че ще стане страшно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  20. #2445
    Какво разбираш под маниакално съобщение, след като аз не веднъж съм заявявал, че нещата, които пиша са лигавщини и не влагам сериозност. Не възнамерявам да си трая. Но ако искаш да сме сериозни:

    Моля администраторите на този форум да проучат как 19-20 г. мома (в момента) е получила достъп до форума (обърнете внимание) преди повече от 8 г. без да е предоставила родителско съгласие за това (към момента на регистрацията е била неосъзнат индивид на 11-12 г. възраст. Нека да се проучи дали не е декларирала невярна информация за себе си с цел да заобиколи мерките за сигурност на форума и да се сдобие неправомерно с регистрация тук.

  21. #2446
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Какво разбираш под маниакално съобщение, след като аз не веднъж съм заявявал, че нещата, които пиша са лигавщини и не влагам сериозност. Не възнамерявам да си трая. Но ако искаш да сме сериозни:

    Моля администраторите на този форум да проучат как 19-20 г. мома (в момента) е получила достъп до форума (обърнете внимание) преди повече от 8 г. без да е предоставила родителско съгласие за това (към момента на регистрацията е била неосъзнат индивид на 11-12 г. възраст. Нека да се проучи дали не е декларирала невярна информация за себе си с цел да заобиколи мерките за сигурност на форума и да се сдобие неправомерно с регистрация тук.
    Ти си нелечимо болен.

    Намери си занимание, препоръчах ти да започнеш да четеш книги, за да спреш да развиваш теории относно личността ми. Тъкмо умът ти ще е зает с други мисли. Погледни се отстрани: 33-34-годишен човек си, имаш претенции за някакво ниво на интелект. Досаждаш на непълнолетни и то по изключително грозен и вулгарен начин. Време е да се осъзнаеш малко.
    Последно редактирано от dreamwalker : 09-10-2019 на 22:46
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #2447
    Само не разбрах ти патологична лъжкиня ли си или осъзнато лъжеш наляво и надясно. Ще те разбера, ако имаш мозъчни проблеми вследствие на травма в детството, породена от изживян голям емоционален стрес.. Но моля, не преплитай 10% истина с 90% твои измислени и самовтълпени небивалици. Ти утре ще си самовнушиш, че аз не съм човек, а демон-дракон, дошъл да присвои цялото злато на света и да го струпа в дълбока пещера...

  23. #2448
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Само не разбрах ти патологична лъжкиня ли си или осъзнато лъжеш наляво и надясно. Ще те разбера, ако имаш мозъчни проблеми вследствие на травма в детството, породена от изживян голям емоционален стрес.. Но моля, не преплитай 10% истина с 90% твои измислени и самовтълпени небивалици. Ти утре ще си самовнушиш, че аз не съм човек, а демон-дракон, дошъл да присвои цялото злато на света и да го струпа в дълбока пещера...
    Достатъчно е човек да провери форумната ти активност, за да види, че всяко трето мнение е за мен.

    Дразниш ме с тази обсесия. Намери си друго занимание и спри да ме споменаваш навсякъде.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #2449
    Виж, имаш сериозен проблем. Не аз, а ти си вманиачена по мен. Ако съм ти писал съобщения или коментари, то в почти всички случаи е било в отговор на твои провокации към мен. Както и сега.

    Вместо да спамим форума в 10 теми от 5 раздела предлагам да легнем да спим. Аз лично нямам нерви и излишно свободно време да се занимавам с теб. Ти ако искаш - продължавай да вадиш някакви съобщения от преди 3-4, та и повече години. Очевидно ти се занимава и ти доставя някакво извратено вътрешно удоволствие. Аз отивам да спя.

    Към модераторите: по ваша преценка позачистете след нас.

  25. #2450
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Аз лично нямам нерви и излишно свободно време да се занимавам с теб.
    Как ми се иска това да беше истина. В продължение на 4 години доказа, че имаш и двете в излишък.

    Не желая вниманието ти. Думите ти са вулгарни и грозни и не могат да бъдат оправдани с тролене, дори не си ми интересен като трол, ще прощаваш. Измий си клавиатурата със светена вода, за да я пречистиш малко.

    За последен път: ако не си готов да се изправиш срещу последствията, спри да ми досаждаш, да ме споменаваш, да разпитваш за мен, да ме търсиш и всичко останало, което явно правиш, защото имам толкова голямо значение за теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си