https://www.teenproblem.net/forum/se...archid=2105012
Още един фейк профил, който се представя за девойка под 18 годишна възраст, но с много богат опит. Съветва подрастващите как се прави анален секс и как това водило до оргазъм, как няма нищо лошо да се ходи с възрастни женени мъже, защото са "внимателни и съобразителни". В този си пост "тя самата" говори как анален секс не прави, въпреки, че в друг пост "тя" казва, че обича анален секс.

Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
Най-добрата ми приятелка ходеше с един много готин пич, вече и е мъж, чакат второ дете. След около година с ннего ми каза, че всичкоо е ОК, но има една тайна- често я чукал отзад, тя му казваше анална любов. Той бил внимателен и се съобразявал с нея, но все пак редовно и го слагал в дупето. Та тогава тя ме пита ме дали ми се е случвало да стигна до оргазъм само с анален секс, без друго стмулиране. Защото на нея няколкиоп пъти и се било случвало и било "лудница". Аз бях изумена! До тогава само веднъж бях опитвала анален и никак не бях впечатлена. Казах и, че не мога да повярвам на ушите си, да се чука отзад почти всеки път...!? А тя ми отговори, че много изпускам.
Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
Съгласна съм с Mery_J (Супер е да свършиш от анален секс), но не мисля, че свършването с анален секс задължително означава анален оргазъм. При мен е по-скоро вариант на маточния. Моята матка е изкривена и при анален секс лесно се получава триене в нея. И в комбинация с усещането на члена в самия анус, ле ле! Ако мъжа ми стимулира в това време и клитора, направо ми изхвръква сърцето. Това е накратко моята тайна.
И освен това ето още фантазии на "същата потребителка":

Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
Бях на косъм да го направя с едно семейство, в чужбина, но българи. Бяха ми съседи по вход, тук в София. Поканиха ме да ги гледам и ако реша да се включа. Останах си с гледането и водката. Не събрах смелост. Не само ащото мъжа не ме привличаше- голямо его, тесни рамене и малка пишка. Но като ги видях голи, цялата ситуация ми се стори доста долнопробна и се запитах какво правя там. Добре, че спазиха уговорката и не настояваха. Иначе за двама мъже съм си мислила. Изкушаващо е, но това е граница, която май не мога да прекрача. И причината е психологическа, не физическа. Не може да обичаш един мъж, и в същото време да те чука друг и твоя да е съгласен. Това си е курвенско поведение.
Ако сте съгласни с мен, че подобно съдъражние е неприемливо и въвеждащо в умишлено заблуждение подрастващите тук относно сексуални теми, препоръчвам този потребител да бъде изтрит.